5 ایران تانکر قایقرانی به ونزوئلا در میان ما تاکتیک فشار

دبی, امارات متحده عربی — پنج ایرانی تانکر به احتمال زیاد حمل حداقل $45.5 میلیون ارزش بنزین و محصولات مشابه در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 اردیبهشت 1399

دبی, امارات متحده عربی — پنج ایرانی تانکر به احتمال زیاد حمل حداقل $45.5 میلیون ارزش بنزین و محصولات مشابه در حال حاضر قایقرانی به ونزوئلا بخشی از گسترده تر معامله بین دو ایالات متحده-تحریم سازمان ملل در بحبوحه افزایش تنش ها بین تهران و واشنگتن است.

تانکر' سفر آمد پس از ونزوئلا سوسیالیستی رهبر نیکولاس مادورو در حال حاضر تبدیل شده به ایران برای کمک در پرواز در مواد شیمیایی مورد نیاز در پیری پالایشگاه در میان بنزین, کمبود, علائم گسترده تر اقتصادی و سیاسی هرج و مرج آوردن آمریکای لاتین را یک بار به بزرگترین تولید کننده نفت.

برای ایران تانکر نشان دهنده یک راه برای پول را به پول نقد خود گرسنگی شیعه حکومت دینی قرار داده و آن را فشار بر ایالات متحده که تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال حداکثری مبارزات علیه هر دو کشور.

اما استراتژی دعوت شانس تمدید رویارویی ایران و امریکا در خلیج فارس که دیدم یک سری از افزایش حوادث اغلب مربوط به صنعت نفت در سال گذشته گسترده تر در صحرا.

مرتبط با: نظامی آمریکا ابراز تسلیت به سراسر ایران حادثه کشتار 19

"این مثل این است که جدید یکی برای همه" گفت: سروان. Ranjith Raja یک تحلیلگر که آهنگ محموله های نفتی توسط دریا در شرکت اطلاعات Refinitiv از بنزین حمل و نقل. "ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این."

تمام عروق درگیر متعلق به ایران متعلق به دولت و یا دولت وابسته به شرکت, پرواز در زیر پرچم ایران. پس از یک فشار مبارزات انتخاباتی در ایران عروق شروع به ویژه با حمله موقت ایران تانکر سال گذشته با جبل الطارق, کشور کشتی شده اند قادر به پرواز پرچم راحتی از کشورهای دیگر رایج در حمل و نقل بین المللی.

کشتی همه به نظر می رسد پر شده از ستاره خليج فارس در نزدیکی پالایشگاه بندرعباس که باعث می شود بنزین رجا گفت. این کشتی پس از آن سفر در اطراف شبه جزیره عربستان و از طریق کانال سوئز به دریای مدیترانه با توجه به داده های جمع آوری شده از کشتی شناسایی خودکار سیستم یا AIS که در عمل به عنوان یک پیگیری چراغ.

یکی از رگ های Clavel ذکر شده آن AIS به عنوان مقصد کاراکاس آغاز مارس 12 با توجه به ورود داده ها از کشتی-وب سایت ردیابی MarineTraffic.com. این کشتی بعد از تغییر مقصد خود را به عنوان "سفارش" دو روز بعد هر چند کشتی باقی مانده است در یک مسیر است که دیدن آن را ترک دریای مدیترانه و در موقعیت به بادبان به ونزوئلا است.

یکی دیگر از تانکر جنگل خود را تغییر AIS مقصد برای "S. آمریکا به منظور" در مارس 14.

سه دیگران Faxon به ثروت و گل اطلسی همه به نظر می رسد در راه است که می تواند آنها را به ونزوئلا است. با توجه به خرد کردن ایالات متحده تحریم ها علیه ایران و همچنین تحریم ونزوئلا به نظر می رسد این کشور که چیزی برای از دست دادن از پذیرش محموله. رجا گفت: Refinitiv تا به حال هیچ داده ها در هر ايرانی بنزین حمل و نقل همیشه رفتن به آمریکای جنوبی قبل از.

TankerTrackers.com یک وب سایت با تمرکز بر تجارت نفت در دریا اولین گزارش این کشتی به احتمال زیاد عنوان شد به ونزوئلا است.

ظرفیت پنج کشتی است که برخی از 175,000 متریک تن. در بازار آزاد بنزین و محصول انجام شده در درون آنها خواهد بود به ارزش حداقل $45.5 میلیون هر چند ایران به احتمال زیاد به یک با تخفیف غیر نقدی مقابله با کاراکاس است با توجه به شرایط دو کشور صورت رجا گفت.

به عنوان اخبار در مورد تانکر بزرگ شده, یک ایرانی, اخبار سازمان, به نام Nour معتقد بودند که روابط را به این کشور عالی شورای امنیت ملی منتشر شده یک آیتم در وب سایت خود را در اوایل روز شنبه در تلاش برای پیوند آمریکا رزمایش نظامی در دریای کارائیب به تانکرهای. که شورای اسلامی شامل اعضای ایران غیر نظامی حکومت نظامی و شبه نظامی تندرو سپاه پاسداران.

"اگر ایالات متحده مانند دزدان دریایی در نظر دارد برای ایجاد ناامنی در بزرگراه بین المللی آن را یک خطر خطرناک است که قطعا نه خسته" آژانس هشدار داد در آن گزارش کوتاه.

این Nour, مورد, بعد از برداشت تا دیگر semiofficial آژانس های خبری ایران, به دنبال یک الگوی تهران از صدور محجبه تهدیدات از طریق این گزارش حتی به عنوان مقامات نیست به طور مستقیم اذعان آنها.

به نقل از یک سایت وابسته به تلویزیون دولتی ایران, کابینه سخنگوی Ali Rabiei در روز شنبه گفت که او نمی باید هر گونه اطلاعات بر روی کشتی.

"ما به فروش نفت ما و ما دسترسی به آن راه" Rabiei گفت. "ایران و ونزوئلا دو کشور مستقل است که تا به حال تجارت با یکدیگر و آنها را" در آینده است.

اما این همه را اواخر روز شنبه زمانی که ایران وزارت امور خارجه با صدور بیانیه ای گفت: وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف در نامه ای به سازمان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت ایالات متحده "دزدی دریایی" تهدید "اختلال در ایران انتقال سوخت به ونزوئلا است." عباس عراقچی, معاون وزیر خارجه با صدور مشابه هشدار به سفیر سوئیس در تهران که به نظر می رسد برای منافع آمریکا وجود دارد.

هنوز مشخص نیست که چگونه ایالات متحده در پاسخ به تانکرهای. روز پنجشنبه وزارت خزانه داری ایالات متحده وزارت امور خارجه و گارد ساحلی مشورتی صادر, هشدار به صنعت دریایی غیر قانونی حمل و نقل و تحریم-dodging تاکتیک توسط کشورها از جمله ایران است.

مشاوره تکرار زودتر از وعده تا 15 میلیون دلار برای اطلاعات اخلال در گارد امور مالی. همچنین هشدار داد هر کسی که "آگاهانه درگیر در قابل معامله برای خرید, خرید و فروش و حمل و نقل و یا بازاریابی نفت" مواجه تحریم های ایالات متحده.

ارتش ایالات متحده مسلح ، راب Lodewick یک سخنگوی پنتاگون کاهش یافته است به نظر در ایران و عروق است. او با اشاره سوالات به وزارت امور خارجه که بلافاصله پاسخ.

تحلیلگران در حال حاضر شده اند هشدار در مورد رشد فرصتی برای تجدید تقابل بین آمریکا و ایران که دولت عنوان و سپس تلاش برای هفته ها با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ماه آوریل ایالات متحده با متهم کردن ایران از انجام "خطرناک و اذیت و آزار" مانور در نزدیکی های جنگی آمریکا در شمال خلیج فارس. ایران نیز بوده است مشکوک به طور خلاصه تصرف یک دلار هنگ کنگ-پرچم تانکر نفت فقط قبل از آن.

ایران به توقیف کشتی در تابستان گذشته و ایالات متحده را متهم آن را از حمله به تانکر در منطقه تنشها میان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خروج امریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهان در سال 2018 است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ناصر کریمی و امیر وحدت در تهران و جاشوا گودمن در میامی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان GAMBRELL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: SecDef نگه می دارد نظامی توقف-حرکت سفارش در محل پس از بررسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن