Airman ممکن است مجازات اعدام در کالیفرنیا پلیس به قتل

سانتا کروز کالیفرنیا. (AP) — کلانتر معاون رسیده یک خانه در انتهای باریک شمال کالیفرنیا جاده خاکی و تصمیم کمک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 خرداد 1399

سانتا کروز کالیفرنیا. (AP) — کلانتر معاون رسیده یک خانه در انتهای باریک شمال کالیفرنیا جاده خاکی و تصمیم کمک گرفتن از معاونان خواهد بود ایده خوبی است. زمین شیب دار جنگل ردوود ،

معاون تبدیل ماشین گشت در اطراف و سر به پایین تپه فقط به عنوان یک ون به تصویب می زنیم تا. آن را به دست بگیرید.

ون راننده مقامات می گویند بود که نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان دوم ، استیون Carrillo که انتظار بیشتر برای اجرای قانون به قبل از ambushing آنها را از تپه شیب دار بالا در یک مجموعه از گلوله و مواد منفجره است.

Carrillo, 32 متهم شد با 19 جرائم از جمله قتل و اقدام به قتل افسران صلح و آرام و متین جمعه در اولین حضور خود را در سانتا کروز دادگاه عالی. این اتهامات عبارتند از: امکان زندگی در زندان بدون آزادی مشروط و یا اعدام.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom قرار داده است یک مهلت قانونی برای اعدام, اما, Santa Cruz County District Attorney جفری Rosell روز جمعه گفت او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا او به دنبال مجازات اعدام.

کاریلو گفته ضرب گلوله کشته شد, Santa Cruz شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller در روز شنبه و زخمی شدن چهار نفر دیگر افسران در Ben Lomond, unincorporated منطقه خارج بيشماري شهرستان سانتا کروز در جنوب سان فرانسیسکو. او مسلح با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر بود و قصد کشتن پلیس, مقامات گفت.

اف بی آی در حال بررسی است که آیا Carrillo یک رهبر از نخبگان نظامی و امنیتی نیروی لینک به قتل فدرال مامور امنیتی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض به خشونت پلیس در مارس 29.

مقامات فدرال را تایید نمی کنند که آیا کاریلو یک مظنون در اوکلند مورد.

روز جمعه Carrillo به نظر می رسد از طریق ویدئو از زندان در مونتری کانتی. او است که بدون وثیقه برگزار و برنامه ریزی شده است برای ورود به یک درخواست چهارشنبه.

وکیل مدافع جفری Stotter گفت: مشتری خود را یک آسیب تروماتیک مغز هر چند او نمی خواهد استادانه درست شده گفت: فراتر از آن بود و نه مربوط به خود را فعال وظیفه سربازی.

کاریلو تا به حال هیچ سابقه ای از مسائل انضباطی در طول خدمات خود را با توجه به نیروی هوایی.

نظامی گفت: Carrillo مستقر شد به کویت برای چهار ماه در سال 2019 اما وکیل مدافع وی اعلام کرد که در سوریه و عراق و افغانستان.

جاستین Ehrhardt یک دوست سابق Carrillo که به خدمت در نیروی هوایی با او قبل از بازنشستگی خود گفت: عطارد اخبار که کاریلو در نظر گرفته خود را آزادیخواه و ممکن است تحت فشار قرار دادند بیش از لبه زیر پلیس در استفاده از زور در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه در مینیاپولیس.

"استفاده بیش از حد از زور در شهروندان غیر مسلح — که یک چیز بزرگ برای او" Ehrhardt گفت: عطارد اخبار. "آن روان بود نقطه اوج برای او." Ehrhardt تصور آن Carrillo را از راه گفت "اگر من قصد دارم به مبارزه برای چیزی که آن را می توان در برابر استقرار."

Ehrhardt به این روزنامه گفت که Carrillo مشترک الگوهای رفتاری در Facebook در مورد جناح راست افراطی "boogaloo" جنبش آزادانه برگزار اینترنت-ریشه شبکه ای از علاقه مندان به اسلحه و ابراز حمایت برای سرنگونی دولت ایالات متحده. سه ادعا پیروان این جنبش دستگیر شدند ماه گذشته در نوادا و متهم به برنامه ریزی یک حمله تروریستی اخیر در لاس وگاس تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

Ehrhardt نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از آسوشیتد پرس.

Rosell نمی خواهد بحث در مورد Carrillo پتانسیل لینک به "boogaloo" جنبش و گفت: این تحقیقات برای هر گونه امکان ارتباط در حال انجام است. منطقه وکیل نیز نمی دانم چرا Carrillo نمی شد با پوشیدن ماسک.

روز شنبه, کسی به نام 911 به گزارش مشکوک ون سفید در Boulder Creek گفت اسلحه و بمب-ساخت دستگاه در داخل بودند. ون ثبت نام رهبری کلانتر معاون تا Carrillo را شیب دار در جلوی خانه خود Ben Lomond خانه تقریبا 8 مایل (13 کیلومتر) به دور از Boulder Creek.

کاریلو وارد در دوم ون سفید و کمین نمایندگان دوش گرفتن گلوله و مواد منفجره پایین دامنه کوه از زمین بالا بر روی پلیس که درهم برای پیدا کردن پوشش و دفاع از خود.

Gutzwiller, 38, ضرب گلوله کشته شد. یکی دیگر از معاون بود به ضرب گلوله در قفسه سینه خود و جلیقه ضد گلوله صرفه جویی در او — و دچار زخم گلوله از مواد منفجره و پس از آن زده شد Carrillo خودرو به عنوان مظنون به فرار از خانه. یک California Highway Patrol افسر زخمی شد در دست است.

کاریلو فرار carjacked یک وسیله نقلیه و سعی carjack چند نفر دیگر قبل از اینکه رام را از طریق بسیار دشوار تلاش های قهرمانانه resident که موفق به مقابله و بازداشت او را به عنوان Carrillo, toting یک AR-15 کشیده یک بمب لوله و تپانچه از شلوار خود را.

یک CHP افسر شات کاریلو در طول جنگ تفنگ. کاریلو بود برای درمان غیر تهدید کننده زندگی آسیب هر چند روشن نیست که در آن او زده شد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مارتا مندوزا و استفانی DAZIO از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن