بهترین آشکارسازهای دود برای خانه

محافظت از عزیزان خود را با اولین خط دفاعی در برابر آتش سوزی و دیگر خطرات در خانه خود را.BobVila.com و شرکای آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

محافظت از عزیزان خود را با اولین خط دفاعی در برابر آتش سوزی و دیگر خطرات در خانه خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Smoke Alarm Options

عکس: istockphoto.com

آشکارسازهای دود زیادی مانند مالیات بر درآمد: شما نیاز به مقابله با آنها یک بار در سال یک کل بسیاری از مردم آنها را درک و مسائل را با هم می تواند به خصوص به خوبی هشدار دهنده است. این قهرمانان گمنام از خانه ایمنی و امنیت تمایل به فراموشی سپرده شود تا آنها جلب توجه به خود و یا به مراتب بدتر قادر به عملکرد در مواقع اضطراری است. National Fire Protection Association توصیه می کند که هر طبقه از خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر اتاق خواب باید حداقل یک آشکارساز دود. بنابراین مهم است که برای تبدیل شدن به آشنا با انواع آشکارسازهای چگونه آنها را به کار گیرند و برخی از نکات ظریف از حریق تکنولوژی—حتی اگر شما فکر نمی کنم شما در بازار برای یک مدل جدید در حال حاضر شما به خوبی ممکن است بعد از خواندن!

اولین خط دفاعی در برابر یک آتش سوزی خانه و در بسیاری از موارد یک نگهبان در برابر مونوکسید کربن و همچنین آشکارسازهای دود محافظت از کسانی که در خانه خود را 24/7. این خریداران راهنمای شما آموزش خواهد شد در خرید یکی از این ضروری دستگاه ها و سرنخ شما در چرا زیر پنج توصیه های در نظر گرفته شده بهترین آشکارساز دود گزینه های در دسترس است.

  1. بهترین کلی: اولین هشدار دود و مونوکسید کربن سنج
  2. ترین تکنولوژی بالا: لانه محافظت از دود و مونواکسید کربن زنگ
  3. بهترین ارزش: Kidde i9050 آشکارساز دود
  4. بهترین متصلند: Kidde متصلند اتصال دود زنگ
  5. بهترین و به هم پیوسته: Kidde بی سیم اتصال آشکارساز دود
The Best Smoke Alarm Options

عکس: istockphoto.com

انواع آشکارسازهای دود

وجود دارد سه نوع اصلی از آشکارسازهای دود: فوتوالکتریک, یونیزاسیون و دو مدل سنسور. در حالی که همه آنها همان کاری را که آنها در مورد آن متفاوت است.

دتکتور دود فتوالکتریک

اتاق یک آشکارساز دود فتوالکتریک شامل یک چراغ که شاخه های پرتو در سراسر اتاق و یک سنسور معمولا حدود 90 درجه از LED. تحت شرایط عادی این سنسور نمی تواند "دیدن" پرتو چراغ اما زمانی که دود وارد اتاق بازتاب نور از ذرات دود و سنسور تشخیص پرتو. فوری سنسور تشخیص پرتو زنگ را فعال می کند. دتکتور دود فتوالکتریک موثر در تشخیص سوختن سوختگی—به سختی سوزی که frighteningly می سوختن ودود کردن برای روز قبل از تبدیل شدن به یک مسئله بزرگتر.

یونیزاسیون آشکارسازهای دود

هر چند این آشکارسازهای استخدام رادیواکتیو انواع مواد اشعه آلفا و دیگر ظاهر, علمی تخیلی, فن آوری, آنها کار نسبتا ساده فرض: یک اتاق پر از ذرات کوچک به نام یون برگزار شد توسط بارهای الکتریکی. یک سنسور در محفظه می داند که چگونه بسیاری از یون های موجود در. زمانی که دود وارد اتاق آن حذف برخی از یونهای موثر حسگر شمارش و صدایی زنگ. یونیزاسیون آشکارسازهای دود موثر در برابر آتش سوزی که به طور جدی به شعله ور.

دوگانه-سنسور تشخیص دود

فقط به عنوان دسته پیداست این آشکارسازهای استفاده از هر دو نوع سنسور. هیچ برنده در یک مسابقه در برابر فوتوالکتریک و آشکارسازهای یونیزاسیون—هر یک از آنها نقاط قوت خود است. استفاده از هر دو نوع سنسور به معنی سریع تر تشخیص تهدیدات در سراسر طیف وسیعی از مواد مختلف است که می تواند به سوزاندن.

کلید خرید ملاحظات

حتی اگر آزمایش سالانه یک آشکارساز دود دارای یک طول عمر عملیاتی تنها 10 سال است. یک مدل قدیمی تر از آن را باید جایگزین بدون در نظر گرفتن شرایط کار آن است. در اینجا برخی از ویژگی های آشنا که با توجه به طیف گسترده ای از مدل های حال حاضر در بازار, بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه.

متصلند در مقابل باتری عمل

باطری مدل که تمایل به کمتر از گران قیمت هستند معمولا به تنهایی آشکارسازهای. این به این معنی یک فعال آشکارساز دود نمی خواهد زنگ سیستم مانیتورینگ و یا سنسورهای دیگر در خانه است. تنها آشکارساز در دود منطقه را صدا زنگ. استثنا خواهد بود باطری مدل که بخشی از سیستم های امنیتی.

متصلند آشکارسازهای دود سیمی به طور مستقیم به سیستم برق خانه است. زمانی که یکی برای تلفن های موبایل زنگ هشدار, به طور معمول همه از آشکارسازهای انجام دهد. در حالی که این ممکن است آن را سخت تر برای مشخص کردن واحد است که در واقع تشخیص این موضوع آن هشدار هر کس در خانه به خطر—یک دارایی قابل توجهی.

اکثر مسکونی متصلند آشکارسازهای در حال حاضر استفاده از باتری پشتیبان گیری بنابراین حتی اگر قدرت می رود که هنوز هم برخی از آتش ایمنی و حفاظت. که بهترین از هر دو جهان. همه چیز کمی متفاوت در برنامه های کاربردی تجاری به عنوان زنگ خطر آتش سوزی پنل باید باتری برای نگه داشتن سیستم زنگ خطر زندگی می کنند تا زمانی که ژنراتور و پا زدن و یا قدرت می آید.

اتصال

به طور خلاصه لمس بر بالا اتصال اشاره به متصلند آشکارسازهای دود توانایی به "بحث" به یکدیگر هشدار به کل سیستم به یک موضوع است. به عنوان مثال اگر آتش سوزی های الکتریکی با ماشین در یک گاراژ متصل کل سیستم در سراسر خانه فعال خواهد بلافاصله.

آتش سوزی می تواند در اندازه هر 60 ثانیه, بنابراین اگر شما خواب بودند در طرف دیگر از خانه شما ممکن است شنیدن یک stand-alone آشکارساز فعال در گاراژ. به هم پیوسته آشکارسازهای شما را آگاه از این مسئله به طور بالقوه قبل از اینکه خیلی دیر است.

مونوکسید کربن

در یک شرایط مشابه یک ماشین به سمت چپ در حال اجرا در گاراژ می تواند تولید کشنده سطح مونوکسید کربن—به خصوص خطرناک برای مردمی خوابیدن در یک اتاق خواب در بالا. آشکارسازهای دود با مونوکسید کربن سنسور اضافه کردن سطح دیگری از ایمنی. در حالی که در تمام خانه ها باید با مونوکسید کربن آشکارسازهای خانه با نفت یا گاز گرما و آب گرم به ویژه آسیب پذیر است.

نظارت

به هم پیوسته آشکارسازهای اغلب بخشی از سیستم های نظارت امنیتی. مزایای زیادی به این سیستم این است که آتش نشانی محلی را می توان ساخته شده آگاه از مسائل حتی اگر شما صفحه اصلی تماس بگیرید. اگر یک مونوکسید کربن مسئله می تواند ارائه شما قادر به تماس با سازمان آتش نشانی و نظارت خود را شرکت می تواند که برای شما احتمالا صرفه جویی در زندگی خود.

UL Listing

کیفیت آشکارسازهای دود Underwriters Laboratories (UL) ذکر شده است. این گواهینامه تضمین می کند که آشکارسازهای دیدار با UL را تست دقیق مورد نیاز است. با توجه به اهمیت خرید بهترین آشکارساز دود سیستم است که یک خانواده می تواند به استطاعت آن را به ارزش خطر برای نصب هر چیزی را که نیست UL ذکر شده است.

ویژگی های هوشمند

برای کسانی که علاقه مند در آخرین ایمنی و آتش نشانی تکنولوژی برخی از آشکارسازهای آیا به رخ کشیدن ویژگی های هوشمند. بسیاری از این آشکارسازهای نه تنها در ارتباط با نظارت بر سیستم زنگ خطر, بلکه با کاربران گوشی از طریق Wi-Fi. برخی از مدل ها حتی اجازه می دهد تا شما را به استفاده از هر گونه کنترل از راه دور تلویزیون به قطع یک آشکارساز فعال.

ما تراکم بالا

The Best Fire Detector Option: First Alert Smoke and Carbon Monoxide Detector

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: اولین هشدار دود و مونوکسید کربن سنج

ایجاد توازن میان امکانات و قابلیت اطمینان و قیمت, اولین هشدار دود و آشکارساز مونوکسید کربن است که سخت به ضرب و شتم. این مدل ویژگی های آسان برای پاک کردن آشکارساز دود فتوالکتریک در ترکیب با یک حسگر الکتروشیمیایی برای مونوکسید کربن تشخیص است. جای دو هدف واحد بر روی دیوار و یا سقف هر اتاق و شما پیدا کردن آن کمتر از 9v باتری به راحتی قابل دسترسی برای جایگزینی در حالی که نصب شده است. تنها اشکال این مدل این است که آیا اتصال و یا برقراری ارتباط با یک سیستم نظارت.

The Best Fire Detector Option: Nest Protect Smoke and Carbon Monoxide Alarm

عکس: amazon.com

2. ترین تکنولوژی بالا: لانه محافظت از دود و مونواکسید کربن زنگ

مجهز به آخرین فن آوری های موجود امروز, لانه محافظت از دود و مونوکسید کربن هشدار روابط موجود متصلند سیستم ها و همچنین ویژگی های Wi-Fi ارتباط است. آن می تواند برنامه ریزی به شما بگویم دقیقا همان جایی که در صفحه اصلی فعال سازی در حال وقوع است از طریق هر دو لانه برنامه و ساخته شده است در بلندگو. آن را با استفاده از دو تکنولوژی سنسور برای تشخیص هر دو سوختن می سوزد و شعله ور کردن آتش. در حالی که این مدل طراحی شده برای کار با سیستم خانه های هوشمند خود را در سازگاری با این سیستم وابسته است به روز رسانی نرم افزار که به معنی شما باید به یاد داشته باشید به نگه دارید تا تاریخ در برنامه های خود را. اگر شما را فراموش کرده ام, آشکارسازهای ممکن است موفق به برقراری ارتباط با گوشی های هوشمند و یا مرکزی نظارت بر خدمات.

The Best Fire Detector Option: Kidde i9050 Smoke Detector

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: Kidde i9050 آشکارساز دود

مردمی که نمی توانیم به نصب متصلند Wi-Fi و یا به هم پیوسته سیستم زنگ خطر آتش سوزی همه در یک بار می تواند به محافظت از خانه خود را با i9050—به طور کلی برای کمتر از $10 در هر واحد. هر چند به سختی و با تکنولوژی بالا این پایه یونیزاسیون-مدل سبک اجرا می شود که در کمتر از 9v باتری است یک گزینه قابل اعتماد برای تشخیص دود ساخته شده توسط یکی از بهترین برندها در کسب و کار. از آن بهترین استفاده را برای تکمیل و به هم پیوسته سیستم اضافه شده به اتاق که در آن شما می خواهید حفاظت اضافی اما نمی تواند پوشش هزینه های سیم کشی و یا Wi-Fi مدل. این واحد می تواند به عنوان تنها شکل خود را از تشخیص دود به عنوان به خوبی. فقط مطمئن شوید که برای نصب یک در هر طبقه و علاوه بر این در هر اتاق خواب است.

The Best Fire Detector Option: Kidde Hardwired Interconnect Smoke Alarm

عکس: amazon.com

4. بهترین متصلند: Kidde متصلند اتصال دود زنگ

بزرگتر خود را بیشتر به حفاظت شما نیاز به همین دلیل است که یک پایه متصلند مدل اغلب می سازد ترین حس. این قابل اعتماد آشکارساز یونیزاسیون در نظر گرفته شده است متصل شود به سیستم خود را, اما همچنین ویژگی های کمتر از 9v باتری پشتیبان. این مدل همچنین دارای یک ساخته شده است در نور اضطراری برای روشنایی زیر دودی شرایط. اگر شما قصد اتصال چند اساسی این واحد آنها همه را فعال کنید اما هرگز نمی تواند محل اصلی فعال سازی. همچنین این Kidde مدل ندارد و مونوکسید کربن پوشش.

The Best Fire Detector Option: Kidde Wireless Interconnect Smoke Detector

عکس: amazon.com

5. بهترین و به هم پیوسته: Kidde بی سیم اتصال آشکارساز دود

یک گزینه ایده آل برای خانه های بدون از قبل موجود حریق سیم کشی های Kidde بی سیم اتصال آشکارساز دود پر می کند این لایحه است. این مدل ها ارائه می کنند متصل پوشش بدون هزینه سیم کشی و یا خانه های هوشمند نرم افزار. ساده باتری عمل واحد آنها با استفاده از سه باتری AA برای برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق فرکانس رادیویی به جای Wi-Fi. هنگامی که یک آشکارساز فعال آن سیگنال های دیگران از طریق امواج رادیویی باعث سریع واکنش زنجیره ای از آلارم. با تعداد کمی از این دستگاه شما می توانید حتی محافظت از چنین مکان هایی به عنوان جدا پارکینگ و سایبان. حرکت نزولی این است که نوسانات خارج از محدوده دما از 40 به 100 درجه می تواند باعث آلارم کاذب و یا زودرس باتری شکست.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب