همه گیر تاخیر روز صنعت دریایی سپاه نور نقلیه زره پوش جایگزینی

رمان coronavirus همه گیر است مجبور دریایی سپاه برای به تعویق انداختن این صنعت بعد از آن برنامه ریزی شده بود د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 اردیبهشت 1399

رمان coronavirus همه گیر است مجبور دریایی سپاه برای به تعویق انداختن این صنعت بعد از آن برنامه ریزی شده بود در این ماه خود را برای جدید شناسایی خودرو تلاش است. اما این سرویس هنوز هم قصد دارد به دعوت صنعت به ارائه ایده هایی برای وسیله نقلیه نمونه های بعدی ،

سپاه اعلام کرد قصد دارد در ماه آوریل 2019 شروع به جایگزین کردن آن میراث نور نقلیه زره پوش ها با Armored شناسایی وسیله نقلیه و یا ARV در اواخر 2020s. از آن پس مقامات مدیریت نور وسایل نقلیه زره پوش با برنامه صحبت شده است با صنایع دفاعی برای دیدن است که شرکت قادر به ساخت این خودرو جدید است که از ویژگی های پیشرفته چشم انداز فن آوری برای افزایش آگاهی موقعیتی و پیشرفته ردیابی هدف و سیستم های سلاح.

این COVID-19 همه گیر مجبور به تعویق افتادن این صنعت روز که در آن مقامات در حال برنامه ریزی برای پاسخ به سوالات در مورد درخواست برای اطلاعات سپاه منتشر شده در سال گذشته است.

"ما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن یک صنعت روز, بنابراین ما می توانیم بحث باز با صنعت ارائه توضیح و پاسخ به هر گونه سوال از ما شرکای صنعت" Maryann Lawson, دریایی, پارسیان سیستم فرمان پروژه منجر برای ARV تلاش گفت: در اعلام اخیر.

این رویداد در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سه ماهه چهارم این سال مالی.

مرتبط با: ارتش جدید رویکرد در بردلی (آرکانزاس) جایگزینی: 'در پایین نوار' برای شرکت ها برای رقابت

دریایی سپاه همچنین قصد دارد به انتشار پیش نویس درخواست برای نمونه برای ARV پایه نوع قبل از پایان این سال مالی با توجه به انتشار. سپاه می خواهد بازخورد از دفاع شرکت برای کمک به شکل مورد نیاز برای نهایی نمونه درخواست که برنامه ریزی شده برای انتشار در بهار 2021.

ارتش همچنین در حال کار بر روی نسل بعدی خود را مبارزه با وسیله نقلیه تلاش برای جایگزین جنگ سرد دوران Bradley مبارزه با وسیله نقلیه. بخشی از این تلاش خواهد بود تا زمینه اختیاری سرنشین دار مبارزه با وسیله نقلیه و یا OMFV.

در اواخر ماه ژانویه مقامات ارتش اعلام کرد که این سرویس را راه اندازی مجدد با اولویت بالا OMFV تلاش پس از دریافت تنها یک مدرک معتبر پیشنهاد برای $45 میلیارد برنامه.

دریایی ARV مسئولین برنامه در حال هماهنگی با ارتش OMFV مقامات شناخت مشترکات وجود دارد که بین این دو برنامه انتشار متحده است.

در سال 2019 دفتر تحقیقات نیروی دریایی انتخاب شده دو دفاع شرکت به طراحی و ساخت و آزمایش مقیاس کامل تکنولوژی-تظاهرات وسایل نقلیه یک ARV علم و فناوری تلاش است که بخشی از نیروی دریایی آینده نیروی دریایی قابلیت های برنامه با توجه به سپتامبر انتشار.

General Dynamics Land Systems در حال ساخت یک خودرو است که ترکیب فن آوری های پیشرفته در دسترس برای "پایه خودرو" رویکرد انتشار متحده است.

ویرجینیا بر اساس آن شرکت SAIC است ساختمان "در لبه" خودرو طراحی شده در اطراف فن آوری است که در حال حاضر ممکن است به طور کامل بالغ است اما می تواند گنجانیده شده ARV به عنوان قابلیت های جدید که تهدید و ماموریت تحول در این نسخه اضافه می کند.

هر دو خودرو در حال انتظار برای آماده شدن برای ارزیابی در سه ماهه چهارم این سال مالی دریایی سپاه, سیستم فرمان, مقامات گفت.

سال گذشته سپاه انجام یک قابلیت مبتنی بر ارزیابی است که با تمرکز بر زرهی شناسایی, با توجه به آزادی که توصیف چگونه ارزیابی بازمی گردد نور زرهی شناسایی گردان در برابر همکار تهدید و شناسایی کمبود ها و شکاف ها در قابلیت.

دریایی سپاه مبارزه با توسعه فرمان مبارزه با توسعه و یکپارچه سازی تولید اولیه قابلیت های سند-که اعتبار توسط مشترک الزامات نظارت شورای 2019.

"به عنوان هسته-سرنشین دار بعدی-سیستم تولید ARV باید دارای فرآیندی قابلیت فعال لار گردان برای به دست آوردن تماس با و جمع آوری نظیر تهدید نیروهای" سپاه تفنگداران دریایی سیستم های فرمان مقامات گفت. "باید آن را انجام رساندن این هدف بدون تبدیل شدن به قاطعانه درگیر در حالی که همچنین با موفقیت به راه انداختن مبارزه-شناسایی مبارزه کنند."

به عنوان تلاش می یابد دریایی سپاه آغاز شده است برای مشاهده ARV به بیش از فقط یک جایگزینی برای LAV انتشار متحده است.

"در طول زمان مقامات شروع به مشاهده ARV به عنوان یک پلت فرم خودرو مجهز به یک مجموعه از پیشرفته شناسایی قابلیت های با سیستم باز معماری است که می تواند حس شلیک, حرکت, ارتباط باقی می ماند و قابل حمل و نقل به عنوان بخشی از نیروی دریایی نیروی اعزامی" آن می افزاید.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: سپاه تفنگداران دریایی می خواهد برای تبدیل JLTVs به هواپیما-قتل کامیون

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب