5 بهترین عینک های ایمنی برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا

محافظت از چشم خود را از پرواز باقی مانده در حالی که کاهش تابش خیره کننده, مه, و آسیب های ماوراء بنفش با عینک های ایمنی برای این کار است.

The Best Safety Glasses

این که آیا شما در حال انجام آن yourselfer, سرگرمی یا حرفه ای کاسب کار خود را ممکن است شما نیاز به پوشیدن عینک ایمنی به عنوان یک احتیاط. هر چند عینک ایمنی ممکن است همه همان نگاه به چشم ندیده, آنها قطعا نیست. جفت اجرا حیطه از پایه به درجه صنعتی. حتی در میان مدل های برتر تفاوت های قابل توجهی در طراحی و تشخیص یکی از دیگری. شما باید درک این تفاوت به ایجاد حق انتخاب برای نیازهای شما. در زیر راهنمای ما برای ساخت حس از گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان ما تراکم بالا در میان بهترین عینک های ایمنی امروز در دسترس است.

  1. بهترین برای بسیاری از مقاصد: 3M Virtua CCS عینک محافظ
  2. بهترین محیطی حفاظت: دی والت DPG82-21 Anti-Fog دو قالب عینک ایمنی
  3. بهترین مقاومت در برابر حرارت: Sellstrom برش Odyssey II عینک ایمنی
  4. بهترین برای استفاده از بیش عینک: Uvex خفا, OTG, عینک ایمنی

The Best Safety Glasses

کلید خرید ملاحظات

موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) تصویب

این مؤسسه استانداردهای ملی آمریکا (ANSI) است که یک سازمان خصوصی است که موفق داوطلبانه استانداردهای سیستم در داخل ایالات متحده است. در حالی که ANSI است و نه یک سازمان دولتی خود را با این نسخهها کار از نزدیک با دولت به مجموعه ای از استانداردهای قابل قبول برای ایمنی تجهیزات و ماشین آلات و ابزار ، که در مورد هر جفت از عینک ایمنی شما خرید باید ANSI-تایید شده است. عینک ایمنی است که مؤسسه صدور گواهینامه هنوز ملاقات آستانه تعیین شده توسط داوطلبانه استانداردهای سیستم و نباید انتظار می رود به ارائه حفاظت قابل اعتماد.

دوام

هیچ چیز بیشتر کسل کننده نسبت به یک محصول است که می شکند و پس از اولین یا دوم استفاده کنید. اما با عینک ایمنی و کم دوام تر از خسته کننده—آن را در واقع قرار می دهد چشم خود را در معرض خطر. به همین دلیل دوام باید یکی از بالاترین اولویت خود را در طول فرآیند انتخاب. فریم با کیفیت عینک های ایمنی ساخته شده از نایلون به مقاومت در برابر خم و پیچ خورده. لنز معمولا دارای تاثیر حفاظت باید ساخته شده از پلی کربنات بسیار با دوام.

لنزهای قطبی

آیا DIYing نوسازی خانه و یا کار در این شغل به عنوان یک صنعت حرفه ای, شما باید قادر به دیدن به وضوح به منظور انجام آنچه شما نیاز به انجام است. عینک ایمنی با لنزهای قطبی افزایش وضوح تصویری به طوری که حفاظت از چشمان شما به این معنا نیست قرار دادن دستها و سایر نقاط بدن در معرض خطر است. لنزهای قطبی کاهش میزان انعکاس نوری که وارد چشم ارائه یک مقدار واضح تر و واضح تر مشاهده از کار در دست به خصوص در خارج از منزل و یا در روشن روشن داخل مناطق کار می کنند.

محیطی پوشش

محیطی پوشش اشاره به حمایت یک جفت از عینک های ایمنی می دهد و به طرف چشم خود را. در حالی که اکثر اشیاء که ممکن است شما را تحت تاثیر عینک های ایمنی به احتمال زیاد خواهد شد از جلو, احتمال وجود دارد که یک ولگرد بیت ممکن است پرواز و حمله به سمت چپ یا راست. در حالی که محیطی پوشش اغلب به معنی یک بسته-در ماهی سبک (در معرض اسپری در طول استفاده) وجود دارد همچنین بسیار سبک وزن طرح با محیطی که پوشش مناسب آزادانه به اندازه کافی برای جلوگیری از تیرگی. برای حداکثر حفاظت در برخی از پروژه های کامل, محیطی, محافظت از ماهی به سبک عینک ایمنی ممکن است بهترین راه برای رفتن است.

ماورا بنفش (UV) محافظت

عینک ایمنی است که محافظت از آفتاب مضر اشعه uv هستند که باید برای بسیاری از. نور ماوراء بنفش می تواند آسیب قرنیه باعث آفتاب سوختگی قرنیه یا دژنراسیون ماکولا در حالی که همچنین به طور بالقوه کمک به تشکیل آب مروارید. بنابراین فقط به عنوان شما درخواست کرم های ضد آفتاب به پوست خود را نجات دهد پوشیدن اشعه ماوراء بنفش-دارای عینک ایمنی برای محافظت از چشمان شما هنگام کار خارج است.

مقاوم در برابر خراش لنز

عینک های ایمنی است که به راحتی خراشیده نمی خواهد در خدمت شما هست. به سرمایه گذاری در خراش-مقاوم در برابر ایمنی, عینک, بررسی بسته برای یک برچسب نشان می دهد که لنز درمان شده اند در چندبلوری الماس یا الماس مانند کربن (DLC). در حالی که هزینه های اولیه از یک خراش-مقاوم در برابر جفت ممکن است کمی بالاتر شما می توانید انتظار یک جفت به گذشته بسیار طولانی تر از یک جفت با خراش مستعد لنز.

ویژگی های اضافی

بسیاری از عینک های ایمنی شامل ویژگی های اضافی است که ممکن است به نفع افراد خاص و یا در شرایط خاص. برای مثال برخی از جفت اجازه می دهد تا شما را به ضمیمه حفاظت شنوایی به آغوش مادر. دیگران دریچه-رایگان و طراحی شده برای استفاده در گرمای شدید شرایطی مانند آتش سوزی.

بهترین عینک های ایمنی

The Best Safety Glasses Option: 3M Virtua CCS Protective Eyewear

عکس: amazon.com

1. بهترین برای بسیاری از مقاصد: 3M Virtua CCS عینک محافظ

برای پروژه های مشترک در اطراف خانه—جایگزین کردن یک درب برای مثال یا سنباده قبل از نقاشی—3M Virtua CCS عینک ایمنی ارائه ANSI تایید تاثیر امتیاز و سبک وزن هستند به اندازه کافی برای اطمینان از سطح بالایی از راحتی. این عینک همچنین به رخ کشیدن ویژگی های از قبیل فوم واشر در اطراف قاب به کمک بلوک گرد و غبار و ضد مه لنز با اشعه UVA و UVB محافظت کرده و در اطراف طراحی محیطی حمایت می کند.

The Best Safety Glasses Option: Dewalt DPG82-21 Anti-Fog Dual Mold Safety Glasses

عکس: amazon.com

2. بهترین محیطی حفاظت: دی والت ضد مه دو قالب عینک ایمنی

اگر شما می خواهید عینک ایمنی که باید کامل محیطی حفاظت و اما در مورد لنز مه پاش تا دی والت DPG82-21 Anti-Fog دو قالب عینک ایمنی برای شما هستند. آنها نه تنها به طور خاص طراحی شده برای جلوگیری از اسپری اما آنها نیز از ویژگی های ساخته شده در تهویه دوگانه-تزریق لاستیک مهر و موم است که متناسب به راحتی در اطراف چشم و یک پارچه قابل تنظیم بند است که دارای عینک به صورت چسبیده در محل. آنها همچنین باید UVA و UVB برای پروژه های که شما را در آفتاب است.

The Best Safety Glasses Option: Sellstrom Cutting Odyssey II Safety Glasses

عکس: amazon.com

3. بهترین مقاومت در برابر حرارت: Sellstrom برش Odyssey II عینک ایمنی

اگر می خواهید برش کاشی با یک چرخ و یا لحیم کاری با استفاده از یک ضربه مشعل شما نیاز به گرما مقاوم در برابر حفاظت از چشم مانند است که ارائه شده توسط Sellstrom برش Odyssey II عینک ایمنی. با گرما-مقاوم در برابر لنز و مقاوم در برابر شعله قابل تنظیم band—نه به ذکر است غیر مستقیم تخلیه برای کاهش مه پاش—این ANSI-عینک ایمنی تایید شده را نگه داشتن چشم خود را امن هنگامی که حرارت است.

Best Safety Glasses - Uvex Stealth

عکس: amazon.com

4. بهترین برای استفاده از بیش عینک: Uvex خفا, OTG, عینک ایمنی

عینک شما می پوشند برای تصحیح بینایی خود را نمی تواند از چشمان شما محافظت از بر اتفاقات ناگوار—اما Uvex خفا, OTG, عینک های ایمنی می تواند با راحتی و وضوح. آنها رو عمیق طراحی است که متناسب به راحتی بیش از نسخه شما امکانات و نرم و انعطاف پذیر قاب است که مطابق با صورت خود را. به علاوه یکی دیگر: لنزهای ضد خراش و ضد مه پوشش.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im