شوهر غیر نظامی زخم نیروی هوایی, همسر, ضرب شاخه های خود را در kayle jo dyer زمینه حادثه

Kayle jo dyer زمینه-شوهر غیر نظامی از یک kayle jo dyer زمینه airman ظاهرا به ضرب گلوله کشته و خودش را پس از ت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 مرداد 1399

Kayle jo dyer زمینه-شوهر غیر نظامی از یک kayle jo dyer زمینه airman ظاهرا به ضرب گلوله کشته و خودش را پس از تیراندازی و زخمی شدن همسر خود را در یک بعد از ظهر جمعه داخلی حادثه که باعث کوتاه مستند از نصب و راه اندازی.

تیرانداز شناسایی به عنوان الیوت Alexeichik اعلام شد مرده در صحنه از خود وارد زخم گلوله با توجه به یکشنبه انتشار اخبار از عملیات های ویژه 1 بال میزبان واحد در kayle jo dyer زمینه است.

مجروح نیروی هوایی, عضو, عنوان Airman 1st Class کیمبرلی Alexeichik که در خدمت در عملیات های ویژه 1 بال منتقل شد به یک بیمارستان محلی با زخم گلوله. او در شرایط با ثبات یکشنبه شب است و "تمرکز بر بهبود" با توجه به 1 افشانده انتشار اخبار.

مسلح اختلال های اعلانی فرستاده شد دیجیتالی به همه kayle jo dyer پرسنل در 4:28 بعد از ظهر جمعه. "همه روشن" پیام صادر شده در 5:55 بعد از ظهر, بعد از kayle jo dyer زمینه نیروهای امنیتی و اجرای قانون محلی امن صحنه حادثه.

دقیق صحنه حادثه منتشر نشده توسط نیروی هوایی و یا غیر نظامی مقامات اجرای قانون اما در طول مستند مردم در مجاورت Grimm خط در پایه مسکن غرب از نصب و راه اندازی متحده در بزرگراه 98 دروازه گفته شد به پناهگاه در محل.

این حادثه در حال بررسی توسط نیروی هوایی از بررسی های خاص که در روز شنبه با اشاره سوال در مورد تحقیقات خود را به 1 افشانده عمومی امور واحد. تا کنون, یکشنبه اخبار انتشار شده است تنها نظر از 1 افشانده در این حادثه پس از یک جفت جمعه اخبار منتشر شده است که ارائه اطلاعات محدود در این حادثه.

در روز حادثه kayle jo dyer نیروهای امنیتی با کمک Okaloosa County, کلانتر, واکنش خاص تیم و بحران مذاکره واحد در صحنه است. هنوز روشن نیست که یکشنبه که آیا هر کدام از OCSO واحد به حال, یا, فایل, هر گونه گزارش در نقش خود را در بازار داخلی تیراندازی.

سرهنگ Jocelyn Schermerhorn فرمانده 1st, ایجاد, استفاده, او, Facebook, صفحه 1 افشانده فرمانده در شب جمعه برای رسیدگی به این حادثه. در این پست نیز قرار داده شد در kayle jo dyer زمینه Facebook صفحه.

Schermerhorn ابراز تسلیت "به همه تحت تاثیر این بی معنی تراژدی" و تشکر پایگاه امنیت پرسنل و کلانتر را برای خود "برجسته پاسخ."

Schermerhorn افزود که "عملیات های ویژه 1 بال "می کند چشم پوشی خشونت" و آثار "برای کاهش این نیازی خشونت از طریق ما بر پایه منابع و برنامه هایی که ارائه شده به همه kayle jo dyer زمینه اعضای."

Schermerhorn بسته پیام خود را با یک یادداشت تشکر برای جامعه "برای ادامه حمایت خود را از ما سربازان و خانواده ها در طول این زمان."

نیز در واکنش به این حادثه شد و در کنگره ایالات متحده مت Gaetz که کنگره منطقه شامل kayle jo dyer زمینه است.

"من عمیقا غمگین به یاد بگیرند که از این فاجعه در kayle jo dyer زمینه" Gaetz گفت: اوایل صبح روز شنبه. "نماز من با همه درگیر از جمله خانواده اولین پاسخ دهندگان و اعضای خدمات فوق العاده ای در این پایگاه است."

جمعه حادثه آمد کمتر از یک هفته پس از kayle jo dyer زمینه airman بود و توسط مقامات محلی در یک فراری حکم از کلرادو در ارتباط با تجاوز جنسی حکم از آن دولت است.

درک ویلسون تایلر, 25 ارشد airman با عملیات های ویژه 1 بال بود و مدت کوتاهی پس از نیمه شب در ژوئیه 17. او همچنان در Okaloosa County زندان بدون اوراق قرضه که از بعد از ظهر یکشنبه در حالی برگزار می شود برای El Paso County (کلرادو) کلانتر ،

این مقاله نوشته شده توسط جیم تامپسون از شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن