بهترین بلشس برای مبلمان از چوب

پیدا کردن آنچه که باعث می شود برای یک کیفیت لهستانی و آن محصولات را بهترین روشن و زیباسازی مبلمان خود را.BobV

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

پیدا کردن آنچه که باعث می شود برای یک کیفیت لهستانی و آن محصولات را بهترین روشن و زیباسازی مبلمان خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Furniture Polish Options

مبلمان از چوب جلا موادی هستند شما درخواست برای اضافه کردن درخشش به همه چیز از میز و صندلی به کمد و کابینت. در حالی که این محصولات پدید آمده در اواخر دهه 1920 استفاده از آنها باقی مانده است که معمولا اشتباه گرفته چرا که از همه مهمتر مبلمان جلا باید نمی تواند برای چوب پس از اتمام. اکثر جلا نیست مهر و موم چوب در راه است که پلی اورتان و دیگر پس از اتمام انجام دهد. به جای چوب جلا, تمیز کردن و درخشش مبلمان تجدید ظاهر آن و کمک به حفاظت از اساسی پایان برساند. در این جهات چوب جلا انجام به آسانی—تا زمانی که شما خرید محصول مناسب و اعمال آن را با مراقبت.

جلوتر راهنمای ما برای انتخاب بهترین مبلمان لهستانی برای مبلمان از چوب همراه با ما پنج میدارد.

 1. بهترین کلی: تعهد چند سطح مبلمان لهستانی اسپری
 2. بهترین برای استفاده سنگین: نگهبان پاک و لهستانی چوب مبلمان
 3. بهترین برای استفاده از نور: انگلیسی روغن لیمو مبلمان لهستانی
 4. بهترین دستمال مرطوب: Weiman چوب جارو و دستمال مرطوب
 5. ذکر شریف: Howard محصولات چوب لهستانی و مطبوع
The Best Furniture Polish Options

کلید خرید ملاحظات

برای درخشان و بی عیب نتایج عامل در ملاحظات زیر در هنگام انتخاب یک لهستانی مبلمان برای تمیز کردن کار در دست.

تمام چوب

بالاتر از همه می دانم که پایان موجود در چوب خود را دیکته نوع مبلمان لهستانی به استفاده از. آیا پس از تست بر روی یک کم رنگ بخشی از مبلمان برای شناسایی آن به پایان برسد. مالیدن چند قطره از جوشانده روغن بزرک بر روی چوب و مشاهده:

 • اگر چوب جذب روغن آن دارای یک نفت به پایان برسد.
 • اگر روغن دانه در سطح آن سخت به پایان برسد. بیشتر به شناسایی که سخت پایان مالش یک سواب پنبه اشباع شده در استون به سطح.
 • اگر استون حل می شود در عرض 30 ثانیه آن را به یک لاک به پایان برسد.
 • اگر آن را تبدیل به یک ماده ژل مانند در عرض یک یا دو دقیقه آن را لاک یا لاک (لاک حل خواهد شد به سرعت زمانی که شما dab یک سواب پنبه با الکل دناتوره بر روی آن در حالی که لاک حل خواهد شد آهسته تر).
 • اگر استون دانه در سطح شما باید یک پلی اورتان/پلی استر به پایان برسد.
 • اگر شما ناتمام مبلمان چوب (که جذب یک قطره آب به سطح اعمال می شود) شما باید اول آن را به پایان برساند (با یکی از پس از اتمام ذکر شده در این بخش) و سپس اعمال مبلمان لهستانی برای حفظ آن به پایان برسد. به جز موم رب (بیشتر در زیر) ترین مبلمان جلا نیست در نظر گرفته شده برای استفاده بر روی چوب ناتمام.

فرمول

مبلمان جلا آمده در چهار عمده فرمول. پایگاه انتخاب خود را از فرمول فعلی تمام چوب و سطح مورد نظر خود را از شین:

 • سیلیکون جلا حاوی سیلیکون و موم و دیگر عوامل تمیز کردن. به عنوان آنها لهستانی آنها حذف محلول در آب خاک از سطح چوب و تولید سخت و نرم و صاف کردن فیلم, ساخت و آنها را سازگار با مبلمان با لاک جلا دادن و پلی اورتان اتمام است که شما می خواهید به قرض بالا و براق شین. خود را slickness باعث می شود آنها را گرد و غبار-دافع و آسان برای پاک کردن, پاک, از خاک.
 • امولسیون جلا, گاهی اوقات به عنوان برچسب کرم جلا, تشکیل شده از آب و روغن و تمیز کردن عوامل است که اجازه می دهد آنها را به بلند محلول در آب و روغن-based build-up از سطح چوب به عنوان آنها آن لهستانی. آنها مناسب برای استفاده بر روی چوب با لاک جلا دادن و پلی اورتان پس از اتمام اما مات (low-براق) یا ساتن (متوسط-براق) شین آنها تولید گرد و غبار مستعد و کمتر به راحتی wipeable از سیلیکون جلا و کمتر مقاوم در برابر سایش از واکس.
 • نفت و بر اساس جلا معمولا حاوی مواد معدنی و روغن پایه و همچنین ممکن است شامل حلال مانند نفت تقطیر. آنها بهترین راه حل مناسب برای چوب با پایان نفت; فیلم نازک از روغن آنها را پشت سر بگذارید در مبلمان دستیابی به غنی براق نتیجه است که تأکید دانه چوب اما به راحتی می توانید جذب گرد و غبار. که می شود گفت آنها حذف نفت بر اساس ساخت آنها به عنوان لهستانی و محلول در آب خاک را می توان پاک پاک با یک پارچه.
 • واکسساخته شده از carnauba یا موم سقوط در این دسته از جلا. این محصولات در محدوده قوام از کرم موم است که تولید گرد و غبار مستعد مات یا ساتن شین به موم رب است که رسیدن به یک گرد و غبار-دافع بالا و براق شین. نازک و سخت لایه آنها رسیدن به fends off لکه ها و خراش ها و جفت خوبی با مبلمان است که لاکی پایان برساند. پس از قرار دادن موم به عنوان یک درزگیر خود را, آن را نیز مناسب برای استفاده بر روی چوب ناتمام.

نرم افزار روش

هر یک از فرمول بالا به اشکال مختلف آمده است که می شود به مبلمان در راه های مختلف:

 • آئروسل جلا, از جمله سیلیکون امولسیون و نفت و بر اساس گزینه های در دسترس هستند در یک می تواند و را تشکیل می دهند بخش عمده ای از مبلمان جلا, در بازار امروز, دلیل خوب است. آنها نیاز به حداقل مقدار از کار را به اعمال می شود; تنها با فشار یک دکمه می توانید به اسپری تحت فشار محصول به طور مستقیم به مبلمان به آن وجود دارد بدون نیاز به استفاده از یک پارچه یا مالش در این محصول است.
 • مایع جلا شامل امولسیون نفت و محصولات مبتنی بر آنها می آیند در بطری است که شما اجازه می ریختن یا پاشیدن لهستانی بر روی یک پارچه مرطوب و سپس پاک کردن آن را بیش از مبلمان. حداقل سنباده مورد نیاز است—اگر چه بیشتر مورد نیاز است مبتنی بر نفت از امولسیون جلا. شما همچنین می خواهید پیدا کردن بطری اسپری که فشرده می توانید بر روی یک سطح و سپس پاک کرد و دستمال مرطوب یکبار مصرف قبل از اشباع شده با مایع لهستانی; همه شما باید انجام دهید این است که گرفتن یک پاک کردن و سر خوردن آن را بیش از مبلمان.
 • نیمه جامد جلا هستند موم مبتنی بر محصولات معمولا به فروش می رسد در یک وان کوچک. آنها نیاز به کار بیشتر برای اعمال به عنوان شما نیاز به بیش از اندازه این محصول بر روی یک پارچه و چرم گاومیش سپس آن را به طور گسترده به چوب; کرم واکس نیاز به کمتر از سنباده از خمیر واکس اما.

مبلمان نوع

به طور معمول این نوع مبلمان شما پرداخت بیشتر باریک زمینه مناسب از گزینه های محصول:

 • روزمره مبلمان از صندلی در میز ناهار خوری به قهوه جداول در درجه اول فایده موارد که سنگین ساییدگی و پارگی و در نتیجه نیاز بیشتر کاربرد مبلمان لهستانی در هر ماه و یا تا به تمیز نگه داشتن و درخشان. هدف استفاده از آئروسل یا مایع جلا برای بلند کردن از خاک و قرض مات به بالا و براق شین به این موارد با تلاش کمتر از واکس نیاز است.
 • مبلمان عتیقه اعم از wingback صندلی به تخت سینه اغلب ویژگی های مزین جزئیات هستند که بهترین لهجه نفت و بر اساس جلا یا موم—ایده آل بالا و براق برق تولید شده توسط موم رب. از آنجا که شما نمی خواهد نیاز به این موارد بیش از دو یا سه بار در سال و بالاتر-تلاش در استفاده از این محصولات هنوز هم کنترل شود. اما اجتناب از سیلیکون جلا در این موارد—آنها به راحتی نشان می دهد انگشت لکه.

ما تراکم بالا

The Best Furniture Polish Option: Pledge Multi-Surface Furniture Polish

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: تعهد چند سطح مبلمان لهستانی اسپری

ما برای انتخاب بهترین مبلمان لهستانی شش-در-یک سیلیکون آئروسل محصول است که به عنوان یک چوب, گرانیت, چرم کوارتز لمینت و جراحی پولیش. فقط لرزش 9.7-اونس می تواند (یکی از سه شامل) اسپری به طور مستقیم بر روی مبلمان سطح و پاک کردن با یک پارچه. لهستانی این نسخهها کار در هر روز چوب مبلمان با پس از اتمام مانند لاک لاک و پلی اورتان که در آن کمک های مالی بالا و براق شین که حامل کردن گرد و غبار اما نمی گذارند یک مومی ساخت. برای آلرژی مستعد تعهد همچنین تله تا 90 درصد از آلرژنها در گرد و غبار است اما در پشت برگ خفیف لیمو تازه عطر و بوی.

The Best Furniture Polish Option: Guardsman Clean & Polish For Wood Furniture

عکس: amazon.com

2. بهترین برای استفاده سنگین: نگهبان پاک و لهستانی چوب مبلمان

فروخته شده در 16 اونس بطری این لوسیون ها و یا کرم های, لهستانی, آشنایی, طبیعی, وب کم درخشش شین و لذت بخش جنگل و بوی چوب مهر و موم شده با هر نوع پایان, بنابراین بدون نیاز به سهام متعدد جلا در صفحه اصلی به صورت های مختلف مبلمان. به درخواست مایع, محصول, پور یک حجم کوچک به یک پارچه پاک کردن مبلمان و چرم گاومیش تا خشک و درخشان. با توجه به این که تولید بطری هرچه بالاتر حجم, لهستانی, از, اسپری, لهستانی, از آن بهترین استفاده زیادی روزمره مبلمان مانند میز و کمد. به عنوان آن را جلا, این محصول نیز پنهان خراش بر روی سطح و محافظت از آن را از لکه ها و مربوط به اشعه ماوراء بنفش تغییر رنگ.

The Best Furniture Polish Option: Old English Lemon Oil Furniture Polish

عکس: amazon.com

3. بهترین برای استفاده از نور: انگلیسی روغن لیمو مبلمان لهستانی

فاش کردن طبیعی زنگار چوب و مبلمان در سراسر خانه با این شش بسته از مایع مبلمان لهستانی شامل مواد معدنی-نفت و بر اساس فرمول است که با این نسخهها کار در مبلمان با نفت و دیگر پس از اتمام. با توجه به تلاش بیشتر بر استفاده از روغن از امولسیون لهستانی آن را انتخاب مناسبی برای کوچکتر روزمره و یا مبلمان عتیقه سطوح اعم از صندلی به قفسه. آن می رود با ساده spritz از 12 اونس بطری اسپری و هنگامی که buffed با یک پارچه در جهت دانه چوب در پشت برگ بالا و براق شین با نیرو لیمو-و-بادام عطر و بوی. در علاوه بر این به پرداخت مبلمان آن محافظت از آن را از متن اثر انگشت, شمع موم و ریخته.

The Best Furniture Polish Option: Weiman Furniture Wipes

عکس: amazon.com

4. بهترین دستمال مرطوب: Weiman چوب جارو و دستمال مرطوب

این بسته از 30 یکبار مصرف دستمال مرطوب اشباع شده با روغن مبتنی بر مایع لهستانی باعث می شود آن کاری که با سهولت برای تمیز کردن و روشن کوچک و هدفمند در سطح روزمره یا عتیقه مبلمان چوب با هر نوع پایان. یکی پاک است که اغلب تمام آن طول می کشد برای حذف کسل کننده نقطه در یک کمد یا یک لکه آب بر روی یک میز قهوه—وجود دارد هیچ خطر نشت و یا اتلاف. بازیابی پاک از قوطی پاک و در جهت دانه و چرم گاومیش سپس با یک پارچه خشک. این محصول microfill تکنولوژی حذف خش و برگ بالا و براق مقاوم در برابر خراش, خط, لهستانی است که مانع از محو شدن در آینده و تغییر رنگ.

The Best Furniture Polish Option: Howard Feed-N-Wax Wood Polish

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: Howard محصولات چوب لهستانی و مطبوع

هوارد محصولات چوب لهستانی و تهویه همچنین شناخته شده به عنوان خوراک-N-موم نه تنها جلا, اما همچنین محافظت از مبلمان از چوب با یک نیمه جامد carnauba-و-موم فرمول با مواد معدنی و روغن نارنجی. در حالی که شما می توانید با استفاده از کرم موم در ناتمام چوب آن را نیز کمک می کند تا جلوگیری از ترک خوردگی محو و زوال موجود و پس از اتمام از همه نوع. در هر صورت لهستانی خواهد قرض دادن چوب ساتن شین که تأکید بر عمق دانه. فقط سرنگ برخی محصول از 16 اونس بطری بر روی یک پارچه و سپس با استفاده از یک مقدار سنگین از گریس آرنج به چرم گاومیش آن را به مبلمان; اگر شما از ذهن نیست تلاش آن را لوکس نگاه ویژه جذاب در مبلمان عتیقه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب