نیروی دریایی حرکت می کند به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه های کشتی ها و فضاهای عمومی

نیروی دریایی را بالا دریاسالار زیر دریایی سپاه' سرب در بانینگ مؤتلفه نبرد پرچم از تمام فضاهای عمومی و مناطق ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 خرداد 1399

نیروی دریایی را بالا دریاسالار زیر دریایی سپاه' سرب در بانینگ مؤتلفه نبرد پرچم از تمام فضاهای عمومی و مناطق کار می کنند.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday کارگردانی کرده است کارکنان خود را برای شروع به تهیه یک منظور که منع مؤتلفه نبرد پرچم در بسیاری از مناطق در پایگاه, کشتی, هواپیما و زیردریایی.

جزئیات بعدی: این رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید کرد, 1st آفریقایی نظامی رئیس خدمات

"منظور است که به منظور اطمینان از واحد انسجام حفظ نظم و انضباط و رعایت نیروی دریایی ارزش های اصلی از افتخار و شجاعت و تعهد می بردند". Nate Christensen, Gilday سخنگوی.

اخبار آید روز پس از دریایی سپاه ساخته شده رسمی سیاست خود را به منع پرچم و تی شرت و لیوان و موارد دیگر که از ویژگی های مؤتلفه پرچم. فرماندهان مجاز به انجام بازرسی در برخی از مناطق -- از جمله schoolhouses باز-خلیج سربازخانه و حمام -- برای متعلقات.

مجسمه ها و دیگر نمایش تجلیل از رهبران مؤتلفه شده است پایین آمدن در سراسر کشور به تظاهرات ادامه پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که ماه گذشته در حالی که در بازداشت پلیس. تظاهرکنندگان آب گرفتگی شهرستانها خواستار پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس.

مقامات ارتش اعلام کرد در روز دوشنبه که رهبران به تغییر دیرینه نام از نصب است که به افتخار رهبران مؤتلفه. بازنشسته ارتش ژنرال دیوید پترائوس در یک شنبه op-ed آتلانتیک گفت: حرکت سر رسیده است.

"طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است به کسی توجه" پترائوس نوشت. "در حال حاضر دیر است, لحظه ای برای ما به پرداخت چنین توجه است."

نیروی دریایی شده است نشان داده نمی شود زمانی که یک مقام رسمی به منظور منع مؤتلفه موارد کامل خواهد بود. دریایی سپاه فرمانده ژنرال دیوید برگر اعلام کرد برنامه های خود را برای یک سیاست ممنوعیت پرچم در ماه فوریه نزدیک به چهار ماه قبل از سیاست رسمی ساخته شده.

برگر گفت: Military.com در ماه مارس که او تصمیم به حرکت به جلو با ممنوعیت چون هر چیزی که تقسیم تفنگداران دریایی خوب نیست.

"ما باید به فکر می کنم به عنوان یک واحد و چگونه به ساخت یک تیم, یک تیم منسجم" ایران برگر گفت.

Gilday در یک پیام ویدئویی به ملوانان در هفته گذشته به چالش کشیده و آنها را به گوش دادن به آمریکایی های سیاه و سفید در داخل و خارج از مدرسه است که "در عمیق, درد سمت راست در حال حاضر."

"ما نمی تواند تحت هیچ توهمی در مورد این واقعیت است که نژاد پرستی زنده است و در کشور ما," او گفت:. "و من نمی تواند تحت هیچ توهمی است که ما آن را ندارید ما در نیروی دریایی است."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:از سپر تابلوچسبها به T-پیراهن مؤتلفه پرچم در حال حاضر به طور رسمی خارج از محدوده برای تفنگداران دریایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن