بهترین ماهی تابه برای آشپزخانه

اگر شما به جای یک پان گذشته و یا خرید یکی برای اولین بار در ادامه در حال حاضر برای به دست آوردن جزئیات بیشتر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

اگر شما به جای یک پان گذشته و یا خرید یکی برای اولین بار در ادامه در حال حاضر برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما بالا مورد علاقه میدارد!

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Frying Pan Options

عکس: depositphotos.com

یک ماهی تابه یا کتری معرفی طیف وسیعی از روش های پخت و پز برای آشپزخانه—تابه سرخ کردن هم بزنید سرخ کردن sautéing و هنوز هم دیگران. پیش رو دریافت جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما بالا مورد علاقه میدارد در میان بهترین ماهی تابه گزینه های در دسترس در حال حاضر.

ما تراکم بالا

The Best Frying Pan Option: Cuisinart Chef’s Classic Stainless10-inch Open Skillet

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Cuisinart 722-24 آشپز کلاسیک 10 اینچ ضخامت

Cuisinart آشپز کلاسیک تمام استیل ضد زنگ ماهی تابه که فوق العاده است برای بالا حرارت هم بزنید سرخ کردن و همچنین برای سوزاننده فکر آن را انجام به همان اندازه نیز با کم بجوش و خروش آمدن. قادر به تحمل فر تا دمای 550 درجه آشپز کلاسیک ویژگی های یک لایه سنگین آلومینیوم ساندویچ در بین لایه ها از فولاد ضد زنگ در نتیجه استثنایی هدایت گرما.

The Best Frying Pan Option: Ozeri 12-Inch Stone Earth Frying Pan

عکس: amazon.com

بهترین نچسب: Ozeri ZP6-30 12" سنگ زمین ماهی تابه

این Ozeri ماهی تابه یک گزینه عالی برای امن نچسب پخت و پز. پوشش مشتق شده است از سنگ. سود اضافه شده? بر خلاف سنتی نچسب پوشش این مقاوم در برابر خراش برای دوام. داخلی لایه Ozeri است ساخته شده از آلومینیوم سنگین و شامل مغناطیسی پایه و پرچ به پان گرما-مقاوم در برابر سیلیکون پوشش داده شده رسیدگی است که راحت در دست است.

The Best Frying Pan Option: T-fal Specialty Nonstick 3-piece Frying Pan Set

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: T-fal تخصص 3 PC طرح های نچسب مجموعه

این T-fal مجموعه ترکیبی از 8 اینچ املت پان 9.5 اینچ ماهی تابه و 11 اینچ تابه در روغن سرخ کرده به یک بسته مقرون به صرفه. این خط است که به عنوان فر-امن به دیگران; آن را تنها می تواند مقاومت در برابر حرارت تا 350 درجه است. در سمت به علاوه هر پان ویژگی های راحت و ارگونومیک دسته و هر یک ویژگی های منحصر به فرد شاخص گرما حرارتی نقطه ای که به شما می گوید که تابه داغ است. ساخته شده از آلومینیوم سنگین با پوشش نچسب این مجموعه همراه با گارانتی مادام العمر محدود. اگر شما فقط از شروع به ساخت مجموعه ای از وسایل آشپزی و یا اگر شما به دنبال جایگزین مجموعه ای از تابه همه در یک بار, این است که یک گزینه مقرون به صرفه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب