اولین زن فرمانده عملیات های ویژه 1 بال می گوید: "هیچ موانع وجود دارد'

به عنوان اگر مصرف فرماندهی ترین-مستقر بال در نیروی هوایی به اندازه کافی از یک چالش سرهنگ Jocelyn Schermerhorn

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

به عنوان اگر مصرف فرماندهی ترین-مستقر بال در نیروی هوایی به اندازه کافی از یک چالش سرهنگ Jocelyn Schermerhorn می آید به نقش به عنوان COVID-19 pandemic آرامش نسبی در بال این عملیات به عنوان نیروی هوایی در پی جورج فلوید, تیراندازی, هایش با مسائل مربوط به نژاد و تنوع است.

و آره او اولین زن فرمانده عملیات های ویژه 1 بال (1 افشانده) بیش از حد-اگر چه او را سریع به نقطه مسیر خود را به بال فرمانده بود و تبحر توسط زنان دیگر که باید نقل مکان کرد و از طریق سرویس فرمان رده.

او جنس Schermerhorn گفت: در چهارشنبه میزگرد با رسانه های محلی است "یک واقعیت است اما یکی نیست که تعریف می کند که من به عنوان یک رهبر."

بعد از آن در میزگرد Schermerhorn گفت که در موقعیت خود را به عنوان 1st ایجاد فرمانده "من می خواهم به مطمئن شوید که زنان در سراسر AFSOC تشخیص دهند که هیچ موانع وجود دارد. و اگر این چیزی است که من می توانید انجام دهید در این نقش که یک پیروزی است."

Schermerhorn 25 سال نیروی هوایی افسر در زمان فرماندهی جناح ماه گذشته از شرکت-Brig. ژنرال مایکل کانلی که شد معاون فرمانده فضا فرماندهی عملیات در Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا است.

فرماندهی عملیات های ویژه 1 بال Schermerhorn سوم ارسال در kayle jo dyer زمینه ستاد Air Force Special Operations Command (AFSOC).

از مارس 2003 تا ژانویه سال 2007 او خدمت کرده است برای اولین بار به عنوان یک هدایتگر و مربی و پرواز آزما با 15 عملیات ویژه اسکادران پس از آن به عنوان اجرایی برای 16th, عملیات ویژه بال و بعدها به عنوان رئیس برنامه های ویژه ای برای AFSOC طرح ها و برنامه ها.

Schermerhorn بازگشت به kayle jo dyer زمینه از مارس 2010 تا ژوئن 2014, خدمت, برای اولین بار به عنوان مدیر عملیات برای 19th عملیات ویژه اسکادران و بعد به عنوان فرمانده اسکادران.

بلافاصله قبل از مصرف فرماندهی عملیات های ویژه 1 بال Schermerhorn شد معاون فرمانده 11th بال در پایگاه مشترک اندروز در مریلند است.

یک استاد navigator با بیش از 3500 پرواز ساعت Schermerhorn جانباز عملیات مشترک گارد متفقین نیروی پایدار آزادی و آزادی عراق. او دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و مطالعات استراتژیک.

او وسعت تجربه در عملیات ویژه که در آن او در تجربه هر دو آموزشی و عملیاتی طرف شرکت کمک کرد تا مجموعه خود را به فرمان 1st ایجاد Schermerhorn گفت.

"من درک می کنم, فرهنگ," او گفت: همچنین اشاره کرد که "AFSOC نیست آهسته در حال حرکت ماشین است."

اما AFSOC-و با آن عملیات های ویژه 1 بال -- در حال حرکت است کمی متفاوت این روزها به عنوان آنها کار خود را به نگه دارید ماموریت رفتن در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه Schermerhorn که پست به عنوان فرمانده kayle jo dyer زمینه را میزبان واحد نیز باعث می شود او به طور کلی نصب و راه اندازی فرمانده موظف است که هر کس در نصب و راه اندازی پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز زمانی که آنها در پایه مسکن و یا درگیر در تربیت بدنی در آن زمان فیزیکی فاصله باید حفظ شود.

علاوه بر کمک به حفظ kayle jo dyer زمینه پرسنل سالم Schermerhorn گفت: موظف به پوشیدن ماسک در خدمت هدف دیگری.

"این یک یادآوری برای همه ما که این طبیعی نیست بار," او گفت:.

برای 1 افشانده پرسنل و همچنین به عنوان واحدهای دیگر او گفت: ماموریت برنامه ریزی در حال حاضر باید شامل این واقعیت است که نیروی هوایی خواهد بود رفتن به مناطقی که احتمال زیاد وجود دارد که 14 روز در قرنطینه مورد نیاز است. که یک بار اضافه برای عملیات, او گفت:, و همچنین اضافه شده یک بار برای سربازان خانواده.

به طور کلی Schermerhorn گفت: چالش برای 1st ایجاد در برخورد با جهانی همه گیر است که "چگونه ما حفظ پایدار استقرار?"

با توجه به این که او در نیروی هوایی همچنین ارتباط برقرار کردن با اطراف آن جامعه Schermerhorn در حال حاضر تا به حال برخی از محدود بحث و گفتگو با مقامات محلی در ارتباط با communitywide تلاش برای غرفه این بیماری همه گیر.

او نه به طور خاص خواسته است که محلی شهرستان و یا شهرداری دولت تصویب ماسک حکم او گفت:.

"من فقط با بیان این که ما در CDC (فدرال مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) دستورالعمل ... (و) سعی کنید به آنها را به حداکثر میزان ممکن است" او توضیح داد.

CDC توصیه می کند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی و در میان غریبه ها و یک مطالعه منتشر شده از طریق سی دی در روز سه شنبه نشان می دهد که "گسترده اتخاذ سیاست هایی که نیاز به پوشش صورت در تنظیمات عمومی باید در نظر گرفته برای کاهش تاثیر و قدر اضافی امواج COVID-19."

Schermerhorn گفت: اقدامات حفاظتی در برابر COVID-19 "خواهد بود در حال انجام گفت و گو با ما (kayle jo dyer زمینه) و جامعه است."

در عین حال او گفت که او استراتژی خواهد بود به عنوان مثال منجر شود و به او نشان می دهد که سربازان او اعتماد آنها را به تصمیم گیری درست در هنگام خاموش نصب و راه اندازی.

با توجه به مسائل مربوط به تنوع در نیروی هوایی صفوف آورده به تمرکز شدید برای خدمات و گسترده تر جامعه در پی مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در اوایل این سال نیروی هوایی به تاسیس یک نیروی کار نگاه به سیاست های, روش ها و شیوه های که ممکن است ناعادلانه تأثیر اقلیت پرسنل.

در تعقیب این هدف در kayle jo dyer زمینه AFSOC فرمانده ستوان ژنرال جیم Slife به تازگی تشکیل نصب و راه اندازی را فرماندهان به گوش دادن به برخی از اقلیت پرسنل خدمت وجود دارد.

خواستار جلسه "باز خوب به خود من درک شخصی" از تنوع مسائل مربوط Schermerhorn گفت: او همچنان به گوش دادن به پادکست ها و جزئیات در مورد این مسائل.

به دست آوردن درک درستی از این مسائل و ایجاد یک فضای که در آن خلبان می تواند در مورد آنها بحث شده است انتقادی مفاهیم 1 افشانده است عملیات Schermerhorn گفت: به دلیل انجام کار "نیاز به ورودی از هر کسی که بخشی از این ماموریت است."

Schermerhorn بود تا حدودی مردد به حدس و گمان به عنوان به که در آن بال تنوع تلاش خواهد فراتر از زمان مکالمات.

"این یک کار در حال پیشرفت است," او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط جیم تامپسون از شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب