نظامی Commissaries حد گوشت خرید در میان زنجیره تامین نگرانی

با استناد به زنجیره تامین نژادها و پیش بینی کمبود به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus گیر این سازمان است که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

با استناد به زنجیره تامین نژادها و پیش بینی کمبود به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus گیر این سازمان است که مدیریت نظامی commissaries می گوید: برخی از فروشگاه ها شروع خواهد شد محدود کردن چقدر گوشت تازه مشتریان می توانید خرید.

شروع آوریل 1 commissaries در 50 ایالت و پورتوریکو را به محدود کردن خرید های تازه گوشت مرغ و گوشت خوک هنر دفاع آژانس اعلام کرد پنجشنبه شب. برای تازه و گوشت گاو و گوشت خوک و مرغ و بوقلمون مشتریان خواهد بود محدود به خرید دو مورد در هر سفر با توجه به اعلام.

"ممکن است برخی از کمبود های تازه محصولات پروتئین در هفته های آینده" رابرت Bianchi بازنشسته نیروی دریایی دریادار و وزارت دفاع را دستیار ویژه برای هنر عملیات در بیانیه ای گفت. "تصویب این سیاست در حال حاضر کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که همه از مشتریان ما یک فرصت برای خرید این محصولات در یک عادلانه بر اساس."

نظامی commissaries واقع در پایگاه های نظامی در سراسر جهان عمل غیر انتفاعی اساس و ارائه مواد غذایی در هزینه. به عنوان یک نظامی به نفع آنها باز به فعال وظیفه نیروهای وابسته بازنشستگان و برخی دیگر ویژه veteran دسته.

مرتبط: میلیون ها نفر بیشتر دامپزشکان و مراقبان در مورد هنر, بورس, دسترسی

فروشگاه های فردی خواهد شد که توانایی افزایش و یا کاهش محدودیت ها بر اساس موجودی خود را دکا مقامات اضافه شده در این نسخه. برخی از commissaries شده اند ارسال مقدار محدودیت در بالا مورد تقاضا مانند کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست.

حرکت به حد گوشت خرید یک مشکل یکی که می آید بر روی پاشنه از یک اطلاعیه از Tyson Foods, یکی از بزرگترین گوشت-شرکت پردازش در کشور است که آن را مجبور به تعطیل کردن گیاهان با توجه به این ویروس است. در نهایت این شرکت هشدار داد تعطیلی منجر به کمبود در فروشگاه ها.

"عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است" شرکت رئیس جان تایسون گفت: در یک صفحه کامل آگهی به نظر می رسد که در نیویورک تایمز مارس 26.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی سفارش وزیر کشاورزی سانی Perdue به "تمام اقدامات مناسب تحت آن بخش به اطمینان حاصل شود که گوشت و مرغ پردازنده ادامه عملیات" تماس با گیاهان "زیرساخت های حیاتی برای ملت است.

به این منظور دولت خواهد خرید 3 میلیارد دلار در بیش لبنی تولید گوشت و "توزیع شده به منظور کمک به آمریکایی ها نیاز به عنوان به خوبی به عنوان تولید کننده با از دست بازار" کاخ سفید اعلام کرده همراه با نظم است.

در دکا را روز شنبه اعلام Bianchi گفت: عرضه زنجیره ای برای commissaries خارج از کشور به قوت خود باقی ماند.

"علاوه بر این ما همچنان به اولویت بندی مقادیر برای ما در خارج از کشور محموله بنابراین ما باید قادر به حمایت از تقاضا است." "اگر ما تجربه هر گونه غیر منتظره عمده سکسکه در خط لوله ما را در گسترش خرید محدود به مکان های دیگر."

انتشار اشاره کرد که خرید محدودیت نیز در نظر گرفته شده و به پدیده خرید و وحشت است که منجر به لخت قفسه های سوپر مارکت ها در سراسر کشور است. به عنوان تقاضا مشخصی دکا صادر مارس 14 بخشنامه اجازه می دهد مدیران فروشگاه برای پیاده سازی خرید, محدودیت های آنها به عنوان شاهد جا به حفظ سهام در دسترس است. که بخشنامه باقی مانده است در اثر.

"ما می دانیم این است که یک برنامه به طور بالقوه استرس زا برای همه نگران" Bianchi گفت. "اما ما با هم دیدار خواهد کرد این چالش ها و پشتیبانی از خدمات ما و اعضای خانواده خود را در طول مدت این بحران هر جا که لازم است."

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: در اولین DoD جوایز عظیم $7.2 میلیارد دلار قرارداد به شرکت واحد برای رایانه های شخصی حرکت می کند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب