بهترین فرانسوی, پرس برای آشپزخانه شما

دم کردن قهوه خود را با غنی تر و عطر و فولر عطر و طعم با کیفیت مطبوعات فرانسه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best French Press Options

عکس: istockphoto.com

دم روش به عنوان گسترده به عنوان قهوه تنظیمات. از ساده چکه قهوه به پیچیده ماشین آلات اسپرسو گزینه به نظر می رسد بی پایان است. کلاسیک, فرانسوی, مطبوعات ارائه می دهد قهوه معطر با طعم عالی و آن را کاملا ساده برای آماده سازی. اجازه می دهد زمینه را برای شیب دار قبل از هل دادن آنها را از طریق یک فیلتر فرانسه مطبوعات روغن های طبیعی است که ایجاد یک قوی عطر و طعم. کل فرایند طول می کشد فقط چند دقیقه پس از این دم روش ایده آل برای مشغول خانوار که می خواهند قهوه خود را در فلش.

مانند هر دیگر قهوه ساز, گونه های در مطبوعات فرانسه در حال گسترده است. بهترین فرانسه را فشار دهید شما را برآورده نوشیدن قهوه نیازها و مطابقت با مواد مورد نظر خود را طراحی, ظرفیت و نقطه قیمت می باشد. ما scoured بازار برای پیدا کردن بالا انجام مطبوعات فرانسه قهوه آنلاین در دسترس است.

ما تراکم بالا

با کسانی که خرید ملاحظات در ذهن فرانسه پرس زیر موفق به کسب بیش از دیگران در رده خود را—را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما و شروع ساختمان بهتر دم.

The Best French Press Option: Secura Stainless Steel French Press Coffee Maker

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Secura فولاد ضد زنگ مطبوعات فرانسه قهوه ساز

این Secura مطبوعات فرانسه ویژگی های با کیفیت بالا 18/10 فولاد ضد زنگ با زنگ زدگی-مقاوم در برابر خواص و gleaming نقره در بدن. 3-لایه فیلتراسیون سیستم تله تمام زمینه قهوه از جمله کوچکترین آنهایی که به تولید تمیز و تنومند عطر و طعم. دو دیوار ساخت و ساز را تضمین می کند برتر حرارتی نگهداری: قهوه گرم باقی می ماند طولانی, بعد از دم و در عین حال مطبوعات باقی می ماند سرد به لمس است. مطبوعات’ دسته بلند باعث می شود کل قهوه ریختن کسب و کار یک تکه از کیک. این مطبوعات فرانسه است که آسان به پیاده کردن و تمیز حتی در هنگام صبح عجله. مطبوعات در دسترس است در 17-, 34-و 50-اندازه هر اونس با 34 اونس بازده 8 استاندارد فنجان قهوه است. این Secura مدل می آید در 8 رنگ های مختلف, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید سایه ای که به بهترین وجه متناسب با آشپزخانه خود را.

The Best French Press Option: KONA French Press With Reusable Stainless Steel Filter

عکس: amazon.com

بهترین محافظ طراحی: KONA مطبوعات فرانسه با فولاد ضد زنگ فیلتر

این Kona مطبوعات فرانسه’ منحصر به فرد-به دنبال قاب ساخته شده از پلاستیک بدون BPA و احاطه بوروسیلیکات شیشه ای تنگ است که می افزاید: یک عنصر بصری به دم تجربه. بوروسیلیکات است hardier نوع شیشه: اگر آن را هنوز هم می تواند شکستن آن است که به هیچ وجه شکننده: این شیشه ترک نمی خواهد که در تماس با آب جوش. مطبوعات’ سختی پوسته سیاه و سفید محافظت می کند تنگ را از آسیب های موجود در سیاه و سفید و قرمز و نقره ای. این Kona مطبوعات’ فیلتر فولاد ضد زنگ به طور موثر سويه کردن قهوه دانه و رسوب با کارایی قابل مقایسه با خیلی بیشتر گران پرس. این مهم است که توجه داشته باشید که تنگ است عایق معنی آن را نمی تواند خود را نگه دارید و قهوه گرم را برای مدت طولانی. این Kona است که آسان به پیاده کردن و ماشین ظرفشویی امن و در دسترس در 12 و 34-اندازه هر اونس.

The Best French Press Option: Bodum Columbia Thermal French Press

عکس: amazon.com

بهترین اندازه: Bodum کلمبیا حرارتی مطبوعات فرانسه

اگر شما یک خانه پر از قهوه دوست هم اتاقی و یا یک خانواده بزرگ شما به احتمال زیاد می خواهم به همان اندازه قوی و کارآمد مطبوعات فرانسه به یک تن از مزه قهوه در یک بار. Bodum کلمبیا را ملاحظه 51-هر اونس مدل brews 10 تا 12 فنجان در یک نشست با دهانه آسان پور و ضخیم رسیدگی است. فولاد ضد زنگ دو جداره ساخت و ساز است که به شدت عایق نگه داشتن قهوه خوب و گرم برای بیش از یک ساعت. 3-قسمت پیستون نیز از فولاد ضد زنگ با مش فیلتر است که عصاره روغن های معطر از دلایل بزرگ-مزه مزه قهوه در هر زمان. اگر چه این فشار ماشین ظرفشویی امن است, بهتر است به صورت دستی شستشو با اسفنج و کمی صابون است.

The Best French Press Option: Café Du Chateau French Press Coffee Maker

عکس: amazon.com

بهترین تصفیه: Café Du Chateau مطبوعات فرانسه قهوه ساز

با 4 سطح سیستم فیلتراسیون از جمله دو صفحه استیل, فیلتر, بهار لود پایه و نهایی بالا درب صافی این فشار باعث می شود خالص پر با طعم قهوه با هیچ فراری زمینه. قاب شامل جلا فولاد ضد زنگ با عالی ضد زنگ خواص در حالی که پارچ ویژگی های ضخیم و مقاوم در برابر حرارت شیشه ای بوروسیلیکات. این عناصر با هم فراتر از قابلیت های جذاب ایجاد کنید را فشار دهید اضافه خواهد شد که زیبایی شناسی به کانتر آشپزخانه خود را. حرکت نزولی تنها به طراحی مسکن آن است و یا به عبارت دقیق تر لبه های تیز بر روی دسته. در حالی که فوق العاده تیز و شما می توانید ابتدا خود را در حالی که عامل مطبوعاتی پس مراقب باشید. مطبوعات فرانسه دارای 34 اونس مایع یا 8 فنجان قهوه و تمام نقاط را فشار دهید ماشین ظرفشویی امن.

The Best French Press Option: Bean Envy French Press and Milk Frother

عکس: amazon.com

5. بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را: باقلا حسادت مطبوعات فرانسه و شیر Frother

این مطبوعات فرانسه توسط باقلا حسادت نشان می دهد که یک برچسب قیمت بالا مورد نیاز است برای قهوه با کیفیت. سیستم تصفیه شامل دو صفحه فیلتر به طور موثر جداگانه در این زمینه. این پارچ است ساخته شده از شیشه ای بوروسیلیکات شیشه ای در حالی که پیستون و فیلتر صفحه نمایش از فولاد ضد زنگ, تضمین طولانی مدت با کیفیت. مانند ارزان ترین پرس این مدل دارای یک BPA رایگان قاب پلاستیکی و درب. باقلا حسادت براق به دنبال مطبوعات همچنین شامل یک شیر frother, بنابراین شما می توانید در خانه lattes در هر زمان شما می خواهید. این مطبوعات فرانسه به بازار عرضه شده است به عنوان ماشین ظرفشویی امن, اما خود شرکت توصیه ملایم شستن دست برای طول عمر. با مواد با دوام و جذاب طراحی و اضافه شده شیر frothing قابلیت های این مقرون به صرفه مطبوعات یک گزینه بسیار عالی است حتی اگر شما در بودجه است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de