بلاروس دارای رژه روز پیروزی بوده Coronavirus

مینسک بلاروس (AP) — شرقی کشور اروپایی بلاروس برگزار می شود کامل رژه نظامی روز شنبه به مناسبت پیروزی روز مایکر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 اردیبهشت 1399

مینسک بلاروس (AP) — شرقی کشور اروپایی بلاروس برگزار می شود کامل رژه نظامی روز شنبه به مناسبت پیروزی روز مایکروسافت کردن نگرانی های ایمنی در طول coronavirus همه گیر که رهبری روسیه به محدود کردن خود را طولانی برنامه ریزی شده 75 سالگرد شهدای.

ده ها هزار نفر از تماشاگران به صف رژه مسیر به عنوان برخی از 3000 سربازان و 185 وسایل نقلیه نظامی گذشت در پایتخت مینسک است.

برخی از سالمندان جانبازان از موضع ماسک عینک, اما چند پوشش صورت و یا سایر اقدامات حفاظتی دیده می شد در ازدحام تماشاگران در امتداد خیابان.

بلاروس جمهور مستبد است را رد کرد و coronavirus به عنوان یک "جنون" با وجود تعداد موارد تایید شده در کشور قابل ملاحظه ای بیش از آن در کشور همسایه اوکراین و لهستان که جمعیت حدود چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان بلاروس.

رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو باز رژه گفت: درد و رنج از بلاروس در جنگ جهانی دوم "است که غیر قابل مقایسه با هر گونه مشکلات در حال حاضر روز."

بلاروس شد متناسب سخت ترین ضربه از شوروی در طول جنگ. حدود 1.6 میلیون غیر نظامی و 600,000 سربازان فوت یا حدود 25 درصد از جمعیت. تا آنجا که 85 درصد از مینسک شد وارد در حملات بمب گذاری.

سازمان بهداشت جهانی به نام به حال در بلاروس به انصراف از پیروزی حوادث روز, اما لوکاشنکو گفت که او احساس اخلاقی موظف به جانبازان و کشور را به علامت نازی ها در آلمان شکست. در روز شنبه او به نام رعایت روز پیروزی "مقدس عمل است."

تماشاگر آناتولی Kudryanok که نمی پوشیدن ماسک ، گفت: با موافقت رئیس جمهور و موقعیت.

"من احساس خطر من نمی دهد به جنون. رئیس جمهور گفت که ما دارو را به مقابله با همه چیز. هیچ ترس گفت:" Kudryanok که به تماشای رژه با همسر و 8 ساله پسر.

اما نویسنده سوتلانا Alexievich برنده 2015 جایزه نوبل ادبیات به شدت انتقاد لوکاشنکو که سرکوب مخالفان او در طول ربع قرن سابقه به عنوان رئیس جمهور بلاروس.

"قدرتمند را از این فرد قادر به انقیاد یک کشور پهناور و هیچ کس وجود دارد که به او بگویید که این دیوانه" Alexievich به خبرنگاران گفت:.

بلاروس با جمعیت حدود 9 میلیون نفر ثبت کرده است بیش از 21,000 تایید coronavirus موارد از جمله 933 موارد جدید در روز گذشته است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط YURAS KARMANAU از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب