نظامی آتش نشانان می گویند DoD نیست در حال حرکت سریع به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از مواد شیمیایی سمی

اصلاحیه به مجلس نمایندگان و سنا سیاست دفاعی صورتحساب خواهد نیاز به پنتاگون ارائه آزمایش خون برای هر یک از خدم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 تیر 1399

اصلاحیه به مجلس نمایندگان و سنا سیاست دفاعی صورتحساب خواهد نیاز به پنتاگون ارائه آزمایش خون برای هر یک از خدمات عضو مشکوک شده اند در معرض مواد شیمیایی مورد استفاده در اکثر آتش نشانی فوم و همچنین غیر چوب پوشش های صنعتی و دافع لکه.

اما وزارت دفاع هنوز شروع به تست آتش نشانان برای این مواد که سقوط در کلاس از هر و polyfluoroalkyl مواد یا PFAS. آنها نیاز به انجام این کار توسط Oct. 1 تحت سال گذشته مجوز دفاع ملی عمل می کنند.

بعدی به عنوان خوانده شده: عمومی, سرهنگ سرزنش پس از دریایی سپاه می یابد معایب جدی در مورد سقوط

نظامی آتش نشانان می گویند که آنها در حال خوشحالم که قانونگذاران در حال حاضر با توجه به خطرات ناشی از مواد شیمیایی شده اند که مربوط به انواع خاصی از سرطان و نقص های هنگام تولد و دیگر مسائل مربوط به سلامت. اما آنها احساس نمی کرد که پنتاگون در حال حرکت سریع به اندازه کافی برای نظارت بر خود را از قرار گرفتن در معرض سطوح.

"بودن DoD آتش نشان برای 14 سال من می دانم که من پوشش داده شده است که در مسائل ... آنچه انجام شده است برای همه ما آتش نشانان گفت:" یک سرویس عضو که درخواست شده است که نام خود را استفاده نمی شود چرا که او همچنان در وظیفه فعال و ترس اقدامات تلافی جویانه.

مالی 2020 دفاع ملی مجوز عمل به نام برای DoD برای شروع آزمایش خون در نظامی آتش نشانان خود را به منظور تعیین سطح قرار گرفتن در معرض به PFOS و PFOA.

دفاع آژانس بهداشت گفت: وزارت دفاع در حال حاضر در مراحل تست هزاران نفر از زمان آتش نشانان خدمت در ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و سپاه تفنگداران دریایی.

"ما به طور فعال در حال توسعه سیاست ها و روش های ارائه آزمایش خون برای تعیین و سند پتانسیل مواجهه perfluoroalkyl و polyfluoroalkyl مواد برای هر یک از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا وزارت دفاع در طول شغلی سالانه معاینه پزشکی انجام شده توسط این اداره برای هر آتش نشان" یک DHA رسمی گفت: در زمينه زیرا او مجاز به صحبت می کنند برای آژانس.

مجلس نمایندگان و سنا نسخه های دفاع ملی و سیاست لایحه حاوی حداقل 10 اقدامات مختلف برای تنظیم PFAS از ارائه بودجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به بهبود تحقیقات بر روی مواد شیمیایی و منع DoD از خرید برخی از محصولات حاوی PFAS و محرومیت DoD از incinerating PFAS محصولات.

این اصلاحیه پیشنهاد شده توسط تشکر. Deb Haaland, D-N. M. خواهد اطمینان حاصل شود که دوره ای سلامت ارزیابی خدمات اعضا شامل یک ارزیابی از پتانسیل قرار گرفتن در معرض PFAS و همچنین آزمایش خون برای کسانی که به طور بالقوه در معرض و درج در پرونده پزشکی.

Haaland گفت: Military.com که تست کمک خواهد کرد DoD درک میزان PFAS مواد شیمیایی' تاثیر بر اعضای خدمات.

"بهداشت و ایمنی از خانواده های نظامی ما مهم است اما مواد شیمیایی مضر قرار داده و آنها را در معرض خطر. من دیده ام چه اتفاقی می افتد به سلامت خانواده و دوستان زمانی که سمی سایت ها تمیز نیست و آن چیزی است که ما باید خطر" Haaland گفت.

در سنا چندین مقررات نیز معرفی شده است به عنوان بخشی از اتاق را نسخه مالی 2021 دفاع ملی مجوز لایحه از جمله یکی از ایالت جین شاهین D-N. H. که پشتیبانی تست و Tricare پوشش PFAS قرار گرفتن در میان اعضای خدمات و خانواده.

شاهین همچنین پیشنهاد کرده است که وزارت دفاع و VA توسعه یک پایگاه داده ملی یا رجیستری از خدمات اعضا و جانبازان با PFAS مربوط به شرایط بهداشتی.

اصلاحیه از شاهین نیز خواهد تعیین کلید PFAS مواد شیمیایی در آتش نشانی فوم خطرناک توسط قانون است. اصلاحات از سن. کریستن جیلیبرند D-n. y. که پیشنهاد منع DoD از incinerating PFAS مواد شیمیایی و سن. Richard Blumenthal, D-Conn., کسی که می خواهد به نوار دفاع تدارکات آژانس از خرید برخی از محصولات حاوی PFAS هر دو باید اقدامات مشابه در خانه لایحه افزایش احتمال که آنها خواهد شد در نسخه نهایی این لایحه است.

گروه های حمایت ستایش نمایندگان مجلس برای حمایت از این اقدامات اما برخی از اعضای کنگره گفت: برخی از پیشنهادات بیش از حد.

اسکات فابر معاون رئیس جمهور از کار گروه محیط زیست که آهنگ های آلودگی در سراسر کشور گفت: طرح ساخت پیشرفت از سال گذشته است.

"ما خدمت اعضای خطر همه چیز را به امن نگه داشتن ما" فابر گفت. "ما باید همه چیز ما می توانیم برای محافظت از اعضای خدمات از مواد شیمیایی سمی مانند PFAS که آلوده آبهای زیرزمینی صدها DOD تاسیسات."

"ما بهترین استراتژی برای جلوگیری از استفاده از PFAS در منبع آن -- در محصولات. این قانون می کند که دقیقا با آموزش نظامی برای جلوگیری از خرید محصولات-مبلمان و فرش و حتی نخ دندان--حاوی این مواد شیمیایی مضر" گفت: Arlene Blum, مدیر اجرایی, سبز, علم سیاست موسسه.

در طول بحث در مجلس برخی از اعضای کنگره در زمان موضوع را با اصلاحیه با تشکر. الیسا Slotkin D-Mich., به زور DoD برای پاک کردن آلودگی به استانداردهای تعیین شده توسط دولت فدرال یا دولت ها هر کدام که دقیقترین.

Rep. داگ Lamborn R-کلرادو به نام اندازه گیری "یک پل خیلی دور است."

"من از قصد پشت این اصلاحیه ... اما سازمان حفاظت محیط زیست گام. من فکر می کنم آنها در حال مصرف منطقی و عمده مراحل را با توجه به علم است. اقدامات مانند این فراتر از آنچه علم مشخص کرده است," Lamborn گفت.

با توجه به Environmental Working Group, 678 فعال و دفاع سابق سایت های آلوده و یا تا به حال گمان ترشحات از PFAS ترکیبات.

بسیاری از افراد غیر نظامی جوامع نیز آلوده از PFAS از استفاده های صنعتی و تولید. این مواد شیمیایی که به عنوان "برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی" از آنجا که آنها نمی شکستن و در حال حاضر نمی توان نابود شده اند استفاده می شود برای چندین دهه در آموزش نظامی و اضطراری.

کنگره خواستار DoD برای محدود کردن استفاده از آن از فیلم آبی تشکیل فوم حاوی PFAS و فاز آنها را در عرض پنج سال. با توجه به DoD نظامی خدمات در حال حاضر تنها با استفاده از فوم در زمین در شرایط اضطراری واقعی, اما آنها باقی می ماند موثر ترین ابزار برای مبارزه با آتش سوزی در کشتی.

DoD مقامات در حال همکاری با بخش خصوصی و انجام تحقیقات بر روی پتانسیل جایگزین برای PFAS اما یک راه حل باقی مانده است دشوار است.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: جدید پنتاگون نیروی کار به آدرس پاکسازی PFAS آلوده به پایگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب