Airman و دریایی خواهد سر به فضا در آمریکا سرنشین دار راه اندازی از سال 2011

ناسا است که با تکیه بر مهارت ها و تجربه های فعال-وظیفه نیروی هوایی سرهنگ و سرهنگ بازنشسته دریایی برای قرار دا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399

ناسا است که با تکیه بر مهارت ها و تجربه های فعال-وظیفه نیروی هوایی سرهنگ و سرهنگ بازنشسته دریایی برای قرار دادن ایالات متحده در کسب و کار فضایی سرنشین دار راه اندازی بعد از نه سال وقفه.

ناسا "را دوباره راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه.

برای اولین بار از شاتل فضایی بازنشسته شدند در سال 2011 یک فضایی سرنشین دار خودرو را در یک ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی, آزمایشی برای پرتاب از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در مه 27, ناسا جمعه اعلام کرد.

مرتبط: 90 میلیون دلار برای هر صندلی? بوئینگ کپسول فضایی تساوی انتقاد

نیروی هوایی سرهنگ باب Behnken, 49, از Creve Coeur, میسوری و بازنشسته دریایی سرهنگ داگ Hurley, 53, از اندیکت نیویورک هر دو تست خلبانان و جانبازان از شاتل فضایی پرواز می شود در کنترل موشک فالکون 9 و فضاپیمای اژدها و متعلق به اداره شده توسط SpaceX شرکت تاسیس شده توسط کارآفرین تکنولوژی Elon Musk.

Behnken پرواز دو بار روی شاتل فضایی اندور در سال 2008 و 2010 جمع آوری بیش از 37 ساعت در فضا پیاده روی.

هرلی پرواز سرنشین شاتل فضایی اندور در سال 2009 بود و خلبان برای آخرین ماموریت شاتل سرنشین شاتل فضایی آتلانتیس در ماه جولای سال 2011.

Behnken خواهد بود که در عملیات های مشترک تصفیه فرمانده ماموریت و چنین خواهد بود مسئول برای فعالیت هایی مانند قرار ملاقات گذاشتن و متصل و undocking با ایستگاه فضایی ناسا گفت. هرلی خواهد بود فضاپیما فرمانده مسئول راه اندازی و فرود.

در حال حاضر وجود دارد سه فضانورد ایستگاه فضایی بین المللی: روسیه آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner و ناسا فضانورد کریستوفر کسیدی.

پس از این شاتل ها بازنشسته شدند ناسا متکی است روسیه موشک و فضاپیما به فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی با هزینه حدود $80 میلیون در هر فضانورد است.

برنامه ریزی مه 27, راه اندازی, خواهد بود یک نقطه عطف تاریخی برای ناسا به مناسبت اولین بار است که ایالات متحده فضانوردان انجام شده به مدار بر روی یک فضاپیمای متعلق به و توسط یک نهاد خصوصی به جای یک آژانس فدرال.

بوئینگ نیز تحت قرارداد با ناسا به منظور توسعه یک وسیله نقلیه برای پرواز فضایی سرنشین دار اما آن Starliner فضاپیما برنامه دچار یک سری از موانع در تست.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com

ادامه مطلب: نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب