12 راز برای موفقیت در داخل باغ

12 باغبانی داخل سالن راهنمایی برای بهترین موفقیت | باب ویلا رشد مواد غذایی خود را فراهم می کند امنیت غذایی و ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399
12 باغبانی داخل سالن راهنمایی برای بهترین موفقیت | باب ویلا

رشد مواد غذایی خود را فراهم می کند امنیت غذایی و به شما می دهد این فرصت را به خوردن تازه ترین محصولات در دسترس است. نگران نباشید اگر شما هیچ اتاق را برای یک باغ در حیاط; باغبانی داخل سالن می تواند ساده اگر شما می دانید چگونه.

12 Secrets for a Successful Indoor Garden

عکس: istockphoto.com

سلیقه هیچ چیز بهتر از تازه برداشت گیاهان و سبزیجات و میوه, اما شما نمی نیاز به یک حیاط بزرگ و یا آب و هوای مناسب موفق باشد. با یک باغ در محیط داخلی شما می توانید برداشت محصول سالم تولید در طول سال. باغبانی داخل سالن است که کمی متفاوت از حفظ باغ تخت در خارج از منزل پس از خواندن—زیر نکات و اسرار به شما کمک کند شروع کنید. قبل از شما آن را بدانید شما خواهید بود با بهره گیری از مواد غذایی تازه از داخل باغ شما رشد خود را.

مرتبط با: آسان 10-به-رشد سبزیجات برای آغاز باغبان

1. انتخاب ظروف مناسب است.

Indoor Gardening: Choosing Containers for Plants

عکس: istockphoto.com

گلدان و ظروف استفاده می کنید برای یک باغ در محیط داخلی باید به اندازه کافی بزرگ برای ارائه به ریشه گیاهان فضای کافی برای رشد. به طور معمول "سبز" مانند کاهو و اسفناج و کلم پیچ نیاز به حداقل 5 اینچ از عمق خاک برای رشد ریشه. نخود و لوبیا و خیار و فلفل و دیگر بوش کوچک و یا تاک گیاهان نیاز به خاک عمق حداقل 7 اینچ. ریشه محصولات مانند چغندر و هویج و شلغم و سیب زمینی نیاز به فضای بیشتری برای توسعه—برای آنها را انتخاب کنید و در یک ظرف است که به جای خاک در عمق 12 اینچ.

2. دریافت به خاک راست.

آن ممکن است وسوسه انگیز به پر کردن ظروف خود را با خاک از خارج از منزل, اما آن را انجام نمی; شما می آوردن میکروسکوپی آفات و بیماری ها در خاک و در نهایت آسیب رساندن به گیاهان خود را. به طور منظم خاک نیز تمایل به فشرده تبدیل شده است که باعث می شود آن را دشوار برای یک گیاه ریشه به توسعه است. انتخاب کردن به جای یک سبک استریل تجاری گلکاری مخلوط مانند Burpee آلی خاک گلدان (در آمازون در دسترس). گلکاری مخلوط نمی بسته به طوری ریشه گیاه می تواند به رشد عمیق و قوی است.

Picking Plants for Indoor Gardening

عکس: istockphoto.com

3. انتخاب گیاهان خود را مبتنی بر فضای در دسترس است.

همه میوه ها و سبزیجات مناسب برای باغبانی داخل سالن به دلیل برخی نیاز به فضای بیش از حد به رشد است. نمونه ذرت, بامیه و نامشخص گوجه فرنگی است که می تواند تا رسیدن به 10 پا در ارتفاع. انتخاب کوتوله انواع فلفل و دیگر سبزیجات معین گوجه فرنگی (بوش-نوع) گیاهان و کم رشد میوه ها مانند توت فرنگی و انجیر.

4. دریافت نور مناسب.

اکثر میوه ها و سبزیجات باید حداقل شش ساعت از نور مستقیم خورشید روزانه به طوری جنوبی پنجره انتخاب خوبی است. اگر شما لازم نیست که یک آفتابی پنجره شما نیاز به مکمل های غذایی با منبع نور مانند VIPARSPECTRA Pro نور رشد (در دسترس در آمازون) برای اطمینان از سالم گیاهان مقاوم. شما همچنین می توانید با استفاده از یک بازتابنده رشد چادر مانند GIANTEX رشد چادر (همچنین در دسترس در آمازون) برای منعکس کردن نور از نور رشد خود و به حداکثر رساندن آن بهره مند شوند.

5. رشد (به معنای واقعی کلمه).

اگر فضای سرپوشیده است در تامین کوتاه مدت قرار داده و مفهوم باغبانی عمودی به کار برای شما. این فقط طول می کشد چند گلدان های کوچک را پر کنید تا یک پنجره اما شما می توانید رشد اضافی میوه و سبزیجات اگر به شما در سازماندهی گلدان عمودی مد. این می تواند به عنوان ساده به عنوان موقعیت ظروف را در جعبه و یا می ایستد ارتفاع های مختلف برای بالا بردن گلدان در بالا به اندازه کافی به طوری که آنهایی که در جبهه را مسدود نور خود را. و یا شما می توانید با استفاده از یک premade باغ عمودی ایستاده مانند Outland زندگی عمودی باغ تخت (در دسترس در آمازون) برای رشد گیاهان اضافی هنگامی که در محیط داخلی املاک و مستغلات محدود است.

6. سعی کنید یک داربست.

Vining گیاهان از جمله لوبیا سبز و خیار را تا مقدار زیادی از فضای در فضای باز باغ که در آن آنها اتاق را برای گسترش, اما شما لازم نیست که تقریبا به اندازه یک اتاق به رشد آنها در داخل خانه اگر شما آنها را بر روی یک داربست محکم. هنگامی که در حال رشد سنگین میوه ها و سبزیجات مانند کدو و طالبی محور گیاه پیچک اطراف داربست به عنوان آنها رشد می کنند. شما همچنین ممکن است نیاز به "تسمه" از پارچه و کراوات آنها را به داربست برای حمایت از تولید آن را به عنوان توسعه.

Indoor Gardening Tip: Water Consistently

عکس: istockphoto.com

7. آب به طور مداوم.

میوه ها و سبزیجات بهترین رشد را زمانی که خاک مرطوب است اما نه خیس. زمانی که ریشه به طور متناوب مرطوب و سپس خشک کردن آن مانع از رشد ریشه و افزایش خطر ابتلا به شکوفه حذف کردن قبل از تولید می تواند توسعه. بررسی خاک روزانه با فشار دادن یک انگشت در بالا به آن باید احساس فنری و کمی مرطوب است. اگر آن را خشک و از آن زمان به آب است. متناوب, شما می توانید با استفاده از خود آبیاری گلدان مانند این GARDENIX دکور خود آبیاری کشاورزان (در آمازون در دسترس) است که با مخازن شما را پر کنید فقط هر هفت تا 10 روز است. گلدان ها را توزیع فقط آب به اندازه کافی برای نگه داشتن خاک همواره مرطوب و شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آبیاری بیش از حد یا بیش از حد کم است.

8. حفظ ثبات دمای داخلی.

محبوب بسیاری از میوه ها و سبزیجات است که در حال رشد خارج از منزل در فصل تابستان از جمله گوجه فرنگی و فلفل خیار و کدو و مانند آن گرم و حدود 75 تا 80 درجه به درجه حرارت. اگر شما با استفاده از پنجره های آفتابی این اغلب تابش مقدار کافی از گرما اما اگر شما وضعیت هوا صفحه اصلی خود و در دمای کمتر از 70 اضافه کردن کمی حرارت اضافی به داخل باغ منطقه با یک فضای کوچک بخاری. سرد-فصل گیاهانی مانند کاهو و کلم و اسفناج و ترجیح می دهند در طول روز دماهای حدود 65 تا 70 درجه و آنها را پژمرده شدن و پژمردگی اگر درجه حرارت بیش از 80 درجه فارنهایت است.

Indoor Gardening and Pests Protection

عکس: istockphoto.com

9. محافظت در برابر آفات است.

حتی زمانی که شما با استفاده از یک استریل مخلوط گلکاری, هنوز هم وجود دارد شانس حشرات مهاجرت از جاهای دیگر در خانه خود را و سپس حمله خود را به داخل باغ. آفات مانند قارچ gnats ویران می تواند تغذیه گیاهان و کشتن آنها. اجتناب از استفاده از مواد شیمیایی آفت کش ها, اما اگر شما متوجه هر نوع آفات در گیاهان خود را اسپری خاک و شاخ و برگ با آفت کش آلی مانند روغن چریش (در آمازون در دسترس). متناوب, شما می توانید خود را امن آفت کش ها با ترکیب 2 قاشق چای خوری از مایع ظرفشویی را با 1 فنجان آب در یک بطری اسپری و پاشش آن بر روی گیاهان. هنگامی که اسپری برای آفات, ضربه, شاخ و برگ و خاک اما نمی اسپری توسعه میوه و یا سبزیجات برای جلوگیری از تغییر عطر و طعم خود را.

10. کنترل رطوبت داخل ساختمان.

سطوح بالایی از رطوبت افزایش رشد قارچ و هنگامی که گیاهان در حال خوشه با هم—به عنوان آنها اغلب در ظروف—رطوبت سطح افزایش می یابد. اگر تراکم رطوبت در داخل ویندوز یا هوا فقط احساس چسبنده, شانس خوب وجود دارد که سطح رطوبت بیش از حد بالا است و خود را به داخل باغ است در افزایش خطر ابتلا به بیماری های قارچی. باز کردن یک پنجره می تواند کمک کند و یا شما می توانید مستقیم به یک نسیم ملایم به سمت گیاهان با یک فن. در حال اجرا یک اتاق dehumidifier مانند SHINCO Dehumidifier (در دسترس در آمازون) و یا در حال اجرا خود را در خانه تهویه هوا نیز کمک خواهد کرد که حذف رطوبت از هوا.

11. بارور.

چرا که آنها در حال رشد در کشت بدون خاک مخلوط را داخل باغ گیاهان بستگی دارد شما به مکمل مواد مغذی آنها نیاز به رسیدن به پتانسیل خود را و تولید فراوان برداشت. انتخاب یک کود به طور خاص طراحی شده برای میوه ها و سبزیجات مانند معجزه گرو را Shake 'n خوراک کارخانه مواد غذایی (در دسترس در آمازون) و پیروی از دستورات روی برچسب. شما باید به درخواست برخی از کودهای هر دو هفته یک بار-انتشار کود مثل Shake 'n خوراک تنها نیاز به اعمال یک بار در هر سه ماه.

12. کمک گرفتن از هیدروپونیک.

اگر این ایده رو به رشد خود را داخل باغ تجدید نظر به شما, اما شما لازم نیست که در فضا یا زمان را متعهد به مراقبت از آن, شما ممکن است در نظر با استفاده از یک فراگیر هیدروپونیک سیستم مانند Ecoogrower سيستم هيدروپونيک (در آمازون در دسترس) است که ویژگی های یک مخزن پر از آب به جای خاک گلدان. این نوع هیدروپونیک سیستم گردش آب در مخزن به نگه داشتن آن را از راکد و به طور خودکار به شما اطلاع هنگامی که آن زمان برای اضافه کردن بیشتر آب یا کود. این سیستم همچنین می آید با خود رشد می کنند بنابراین شما می توانید خوشمزه به رشد تولید و حتی بدون در نزدیکی پنجره.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن