بهترین برقی اره برای کار حیاط

بررسی این تراکم بالا برای پیدا کردن یک آرام کم-تعمیر و نگهداری با اره برقی ایده آل برای هر صاحب خانه, هوای آز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

بررسی این تراکم بالا برای پیدا کردن یک آرام کم-تعمیر و نگهداری با اره برقی ایده آل برای هر صاحب خانه, هوای آزاد, DIY کارهای.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Electric Chainsaw

عکس: depositphotos.com

هنگامی که حیاط کار می رود فراتر از سیب زمینی کوچک puttering—برای قطع کردن درخت افتاده اندام و یا اصلاح برخی از پست حصار به اندازه—هیچ چیز می آید کاملا به عنوان مفید به عنوان یک برقی اره برقی. بهترین این ابزار به شما اجازه آسان و سریع به روش کار: بر خلاف خود گاز همتایان (به طور کلی مورد علاقه پیرایش درخت و چوب برش جوانب مثبت برای سنگین در تمام طول روز استفاده کنید) با اره برقی شما به سادگی آن را در وصل و یا ضربه محکم و ناگهانی در یک باتری و شما آماده برای رفتن.

مدل الکتریکی نیز وزن سبک تر و ساکت تر از گاز مدل و در عین حال اغلب در رقابت با بنزین-طراحی گزینه های نظر قابلیت, قادر به برش چوب سیاهههای مربوط به چوب دور تر و تمیز چوب متراکم و حتی سقوط درختان کوچک. به علاوه برقی اره نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی—فقط گاه به گاه جوش های زنجیره ای و سریع با شکوه خاموش از نوار روغن (مورد استفاده برای حفظ زنجیره سرد و برش کارآمد). همه این ویژگی ها را برای بهترین الکتریکی و برقی—و زیر پنج رای به عنوان بهترین در بازار در حال حاضر.

  1. بهترین کلی: دی والت 40V XR شارژی 16 اینچ با اره برقی
  2. بهترین ارزش: Oregon CS1400 14 اینچ با اره برقی
  3. بهترین وزن: Greenworks 40V 16 اینچ شارژی
  4. بهترین سنگین: Oregon CS1500 18 اینچ با اره برقی
  5. بهترین نور-وظیفه: WORX 16 اینچ طناب دار اره برقی
Best Electric Chainsaw

عکس: depositphotos.com

آنچه که در نظر بگیرید قبل از خرید یک اره برقی الکتریکی

شما نیاز به یک چوب به اضافه کردن یک اره برقی به جعبه ابزار خود را. اما شما نمی خواهید برای خرید یک حق برای نیازهای شما—و این بدان معناست که درک گزینه های خود را. در اینجا یک آستر.

طناب دار مقابل شارژی

اینکه آیا یا نه برای رفتن طناب-رایگان خود را در اولویت تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به برقی اره برقی. فکر می کنم در مورد اندازه از اموال خود را و چگونه شما قصد استفاده از آن را دیدم. اگر شما در حال قطع درختان در جنگل, شما نیاز به یک باتری عمل دیدم.; اگر می خواهید برش چوب دور خود را در جلوی خانه, یک طناب دار تو را دیدم این کار را انجام.

اندازه

وقتی که می آید به برقی اره برقی اندازه تفاوت اصلی این است که طول نوار. نوار گاهی اوقات به اشتباه به عنوان تیغه است که بخشی از آن را دیدم که با پشتیبانی از زنجیره (که در واقع برش). بار در طول برقی اره آمده به عنوان کوچک که 10 یا 12 اینچ (گاهی اوقات حتی کوتاه تر از تو رفتگی در دیوار تولید کنندگان) و به عنوان بزرگ به عنوان 18 اینچ.

کوچک اره سبک و آسان برای استفاده در تمام طول روز. آنها مفید است برای پیرایش اندام ها و درختان کوچک. آنها همچنین دستی در یک اردوگاه برای برش چوب به طول (که در آن اجازه البته). بزرگتر میله های مفید برای قطع درختان و برش چوب. آنها سنگین تر و کمتر مناسب برای limbing از درختان کوچکتر را دیدم ، به طور کلی برای تبادل نظر و استفاده از نقطه شیرین برای اره 14 یا 16 اینچ.

قدرت

قدرت در اره برقی دارای amperages. آمپر-امتیاز توصیف چقدر قدرت دیدم می توانید در قرعه کشی قبل از اجزای داخلی را بیش از حد گرم و یا شروع به شکستن. 8-amp را دیدم می توان نور وظیفه در حالی که 12 آمپر است که برای رسانه-وظیفه کار و 15 آمپر است که سنگین ترین وظیفه برقی اره.

تطبیق خود را با استفاده از به قدرت خود نیاز دارد می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که شما لذت بردن از با استفاده از خود را دیدم. انتخاب یک underpowered اره برای برش چوب جنگلی متراکم سیاهههای مربوط مطمئنا نا امید شما آن را به عنوان bogs و تبدار. برعکس با استفاده از سنگین دیدم برای limbing میوه درخت ممکن است سخت بر روی پشت خود را به علت آن افزایش وزن است.

نگه داشتن در ذهن است که با باطری اره خیلی قدرت امتیاز است که بر اساس ولتاژ باتری استفاده می شود (20v یا 40v مثلا) نه آمپر ساعت (Ah) امتیاز در باتری است. یک باتری Ah امتیاز بیشتر به چه مدت باتری را اجرا خواهد کرد از قدرت خروجی. برای طولانی مدت استفاده می کند (قطع درختان و یا برش سیاهههای مربوط به چوب دور) یک DIYer باید به دنبال باتری با آمپر بالاتر-دقیقه رتبه بندی در 6Ah یا 8Ah محدوده. برای سریع شغل یک 4Ah باتری باید ارائه مقدار زیادی از زمان اجرا.

سیستم های چرب

نوار روغن کمک می کند تا زنجیره اجرا هموار در نوار شیار را بدون بیش از حد. چرب مانع از زنجیره ای از پوشیدن خارج از موعد مقرر و نوار از سوختن از سرعت های زنجیره ای. آن را نیز اجازه می دهد تا دیدم به اجرا در سرعت مطلوب برای سریعترین برش.

راحت ترین راه برای رفتن است با یک خودکار تانکر است که به طور مداوم روان نوار در زمانی که شما به یاد داشته باشید برای نگه داشتن بر روی تخته مخزن پر است. مسن گزینه شامل یک کتابچه راهنمای کاربر تانکر (انگشت شست عمل پیستون که منتشر نفت بر روی نوار) و اکثر ابتدایی, ریختن نفت بر روی نوار با دست, اما این سیستم های منسوخ شده به احتمال زیاد کمتر یافت می شود در حال حاضر.

زنجیره ای کششی

اره های زنجیره ای شناخته شده برای کشش با استفاده از, با توجه به ترکیبی از تغییر درجه حرارت و نیروی گریز از مرکز. جدید زنجیر کشش بسیار کمی با توجه به همان عوامل و همچنین به سادگی "شکستن" و آن را کاملا قابل قبول است. هنگامی که یک زنجیره امتداد آن مناسب می تواند آزادانه بر روی نوار و یا حتی جست و خیز کردن نوار در دسترس نباشد—مزاحم در بهترین و خطرناک در بدترین حالت. به حساب کشش اره برقی میله های عقب و جلو تنظیم می کند که با شل کردن زنجیره ای است. بیشتر به راحتی تنظیم می آیند با ابزار-کمتر کشش سیستم: به سادگی شل یک دکمه در کنار نوار با دست پیچ دستگیره تنظیم تا شل و سفت کردن نوار دوباره—همه بدون بیرون کشیدن دست تنها ابزار است.

ویژگی های ایمنی

ابزار اسباب بازی نیست—و هر گونه اره برقی می تواند خطرناک باشد اگر آن را به درستی عمل (برو اینجا برای دستورالعمل از اداره ايمنی و بهداشت شغلی). خوشبختانه همان ویژگی های ایمنی موجود در گاز اره را می توان در مدل الکتریکی است. دستی زنجیره ای ترمز نصب شده در مقابل گرفتن نگه داشتن کاربر بالا دست محافظت و اجازه می دهد تا شما را به سرعت درگیر کردن ترمز با چرخش مچ دست خود را به جلو. برخی اره همچنین با چنگال که به سرعت خلاص زنجیره ای می کند; این مانع free-در حال چرخش زنجیره ای از ابتلا به کاربر خاموش نگهبان پس از برش. پایین-باز پرداخت (رجوع کنید به نکته زیر) زنجیر نیز در دسترس هستند.

نرم افزار نکته: "پس زدن" اتفاق می افتد زمانی که روی بخشی از نوار نکته باعث می شود مخاطب با ورود به سیستم باعث دیدم به "ضربه" بازگشت به سمت کاربر به طور بالقوه برقراری ارتباط بین کاربر و چرخش زنجیره ای. برای جلوگیری از پس زدن هرگز با استفاده از نوک دیدم برای کاهش. به جای برش را تنها با استفاده از بالا و پایین بخش از نوار تا زمانی که شما تبدیل شدن به بسیار با تجربه با اره برقی. با استفاده از نوک یک تکنیک پیشرفته برای منظم دیدم کاربران و حتی آنها قربانی رشوه از زمان به زمان.

ما تراکم بالا

ما گرد تا 5 بالا برقی اره. این که آیا شما نیاز به یک 18-inch تیغه و یا شما نیاز به یک سبک وزن گزینه ما باید همه چیز شما نیاز به ایجاد بهترین تصمیم برای پروژه خود را.

The Best Electric Chainsaw: DEWALT

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت 40V XR شارژی 16 اینچ با اره برقی

دوالت شده است بهترین از بهترین ها در باطری ابزار برای یک مدت زمان طولانی و قدرتمند شارژی 40V XR نمونه چرا. این شاهد ویژگی های با کیفیت 16 اینچ نوار اتوماتیک تانکر و یک ابزار-کمتر زنجیره هرزگرد. این استخدام دی والت را 40V سیستم باتری (که همچنین عمل چند پرچین و چمن در صف خود را) می آید و با یک 4Ah باتری اما بزرگتر باتری می توان به افزایش زمان اجرا. هر چند این قابل اعتماد شارژی بدون قطع یو پی اس به ذکر است باتری قیمت بسیار بالا است. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یکی دیگر از باتری به کیت خود را برای تمام روز, برش, آگاه باشید که دوالت را 6Ah باتری می تواند هزینه بیش از نیمی از قیمت دیدم!

The Best Electric Chainsaw: Oregon

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: Oregon CS1400 14 اینچ با اره برقی

مناسب برای DIYer به دنبال یک معامله خوب اورگان CS1400 14 اینچ برقی, اره برقی, ویژگی های یک زنجیره ترمز برای ایمنی خودکار تانکر و به راحتی تنظیم ابزار-کمتر زنجیره هرزگرد. آن 15-آمپر موتور به شما اجازه شما به راحتی اشک از طریق ضخیم و متراکم پهن برگان و دیدم دارای یک بند مناسب-قلاب داخل رسیدگی به نگه داشتن پلاگین از بیرون کشیدن از فرمت بند ناف. تنها اشکال? وزن آن در بیش از 12 پوند—نه نور الکتریکی با اره برقی.

The Best Electric Chainsaw: Greenworks

عکس: amazon.com

3. بهترین سبک انتخاب کنید: Greenworks 40V 16 اینچ شارژی

این Greenworks 40V 16 اینچ شارژی است که قادر به بی سیم برقی است که باعث می شود یک بنیاد عالی برای مالکان ساختمان, هوای آزاد, ابزار کیت. آن می آید با 4Ah باتری و ویژگی های خودکار تانکر یک ابزار-کمتر زنجیره هرزگرد و یک زنجیره ترمز برای ایمنی و در عین حال وزن آن در در بیش از 10 پوند است. اره برقی عمل در Greenworks 40V تعویض باتری سیستم (سود واقعی اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در دیگر Greenworks ابزار). برخی از کاربران شکایت دارند که این مدل تمایل به نشت نفت در زمانی که استفاده نمی کنید پس از ذخیره آن با مخزن خشک است.

The Best Electric Chainsaw Options: Oregon Self-Sharpening

عکس: amazon.com

4. بهترین سنگین انتخاب کنید: Oregon CS1500 18 اینچ با اره برقی

اولین دونده برای بهترین به طور کلی CS1500 اره برقی ویژگی های ابزار-کمتر زنجیره کشش 15-آمپر موتور و اتوماتیک تانکر. آن را نیز در خود تقویت زنجیره ای فعال تیز به سادگی شامل بلند کردن اجسام کوچک, انگشت-درگیر اهرم. این شرکت ادعا می کند آن را تیز می تواند زنجیره ای در کمتر از سه ثانیه است. (فقط برای جلوگیری از رفتن به دریا با خود جوش را کاهش می دهد زندگی زنجیره ای. همچنین در حالی که تیز نشانی از یک کار بزرگ از قرار دادن سریع لبه دندان نیست کیفیت جوش شما از یک فروشگاه نرم افزار.) بین قدرت بار ظهر و ویژگی های خودکار این است که قادر به طناب دار تو را دیدم در بازار است.

The Best Electric Chainsaw Options: Worx

عکس: amazon.com

5. بهترین نور-وظیفه انتخاب: WORX 16 اینچ طناب دار اره برقی

مالکان و DIYers به دنبال یک با قیمت مناسب, نور-وظیفه برقی اره برقی را پیدا خواهد کرد WORX 16 اینچ طناب دار تو را دیدم ایده آل است. این کمتر-است-بیشتر ویژگی های مدل اصول اولیه: یک 14.5 آمپر موتور زنجیره ای ترمز اتوماتیک تانکر و ابزار-کمتر زنجیره کشش. آن را نیز نسبتا سبک در تنها 11 پوند است. اره برقی است که بهترین راه حل مناسب برای نور وظیفه کار تا حد زیادی به این دلیل که اکثریت آن قطعات پلاستیکی هستند که باعث کاهش دوام. و به دلیل جایگزینی قطعات نیست آسان برای پیدا کردن استفاده های سنگین است که می شکند چیزی می تواند ارائه این دیدم بی فایده است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب