داخلی کارخانه ما یک هیولا له در

روز دیگر در حالی که من در حال حاضر این کارخانه بخش از انبار خانه من آمد در سراسر یک واقعا با شکوه Monstera del

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1399

روز دیگر در حالی که من در حال حاضر این کارخانه بخش از انبار خانه من آمد در سراسر یک واقعا با شکوه Monstera deliciosa, نام پنیر سوئیسی گیاه. من اغراق آمیز نیست که من به شما بگویم این نمونه تقریبا به عنوان بلند که من آنقدر بزرگ است که من مطمئن بود که اگر این امر حتی در جا پشت ماشین من و این تنها هزینه $90. چگونه اغلب شما پیدا کردن یک 5-پا Monstera برای زیر $100?!

من hemmed و hawed و رفت چند دور اطراف فروشگاه در تلاش برای تصمیم گیری که آیا من باید این گیاه در خانه با من است. من در نهایت راه دور—به آرامی و به دنبال بازگشت اغلب—از آنجا که من با خودم بود و نمی دانم که چگونه من می خواهم آن را به آپارتمان من بدون کمک کند. به طور طبیعی من از آن پشیمان و بازگشت به فروشگاه با دوست پسر من در دو چند روز بعد اما زیبا بچه ها رفته بودند. در حال حاضر وجود دارد یک سوراخ در قلب من که در آن یک سوراخ-y پنیر سوئیسی گیاه باید بوده است.

برای همیشه لطفا برای خواب پنیر سوئیسی Monsteras...

Monsteras شده عزیزم از Instagram گیاه در جهان در حالی که برای در حال حاضر پیدا کردن یک خانه در هر بوته-عاشق لیست علاقه مندی های. هیلتون کارتر گیاه سبک پشت @hilltoncarter و نویسنده وحشی در منزلیک فن اختصاص داده شده و چگونه آنها می تواند روشن کردن یک اتاق—او صاحب یک شکوفایی Monstera deliciosa خود را.

"چه بزرگ در مورد Monstera است که چگونه به سرعت آن را می تواند تبدیل به یک فضای ساخت آن را بیشتر احساس زنده و گرمسیری می گوید:" کارتر. "با آن برگ های بزرگ و انشعابات آن یک لحظه چشم-grabber."

چه کمتر روشن است و آن "پنیر سوئیسی' moniker. برخی از مردم—کارتر گنجانده شده است—مراجعه به Monstera deliciosas به طور کلی به عنوان پنیر سوئیسی گیاهان; من اما فکر اصطلاح محفوظ می باشد خاص Monsteras با اضافه درونی برگ سوراخ. (هر کس دیگری اشتباه گرفته اینجا ؟ فقط من؟) اجازه بدهید توضیح دهم: علاوه بر امضا خود را بریده و لبه برخی از بزرگتر Monstera deliciosa نیز درونی برگ fenestration—اصطلاح فانتزی برای برگ سوراخ—که به آنها اضافی پنیر مانند ظاهر.

ببینید من چه معناست ؟

فراتر از خود را درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی کارتر توضیح می دهد که این حفره در واقع در خدمت یک هدف کاربردی و همچنین: "این نور بیشتر یک Monstera می شود بزرگتر برگ رشد می کنند و باعث بیشتر حفره ها و شکاف است. برگ گل شیپوری پیچی امریکا P. باز کردن اجازه می دهد تا نور به درخشش از طریق آن برگ های فوقانی به طوری که آن برگ های پایین تر می توانید حمام افتاب گرفتن در نور نیز هست."

چه یک متفکر ، شخصا, من فقط عاشق سایه که سوراخ-y Monstera برگ های بازیگران در اطراف اتاق.

اما صبر کنید, آنچه در مورد این گیاه ؟

اگر شما به عنوان خوانده شده آخرین بخش و فکر کردم: "نگه دارید تا این چیزی است که من پنیر سوئیسی گیاه به نظر می رسد مانند" شما اشتباه نیست. شما ببینید Monstera adansonii, یک پسر عموی deliciosaهمچنین دارای لذتبخش سوراخ-y برگ است و همچنین با اشاره به توسط برخی به عنوان یک پنیر سوئیسی گیاه.

این نوع از Monstera است که به طور معمول کوچکتر و آن را به مدت طولانی پیچک است که آن را دوست داشتنی حلق آویز و یا بالا رفتن از گیاهان است. این ویژگی شبیه به شکل قلب برگ به deliciosa اما تفاوت در این است که سوراخ های آن نمی رسیدن به لبه. رک و پوست کنده از همه گزینه ها من فکر می کنم این یکی از نزدیک ترین شبیه برش لبنی ما سیلی بر روی ما ساندویچ.

مهم نیست که شما Monstera همه آنها می خواهند همان چیزی که

این که آیا شما به خانه بزرگ و زیبا Monstera deliciosa است که شما را در انبار خانه یا دراز و باریک Monstera adansoniiشما در حال رفتن به می خواهید به مراقبت از آنها در راه همان است. چرا که آنها بومی مناطق گرمسیری کارتر توضیح می دهد Monsteras انجام بهترین در نور مستقیم خورشید چندان محل آن را در یک اتاق می شود که مقدار زیادی از نور طبیعی در طول روز, اما درست نیست در مقابل پنجره. سعی کنید اجازه دهید درجه حرارت قطره زیر 60 درجه فارنهایت و اگر اتاق به خصوص خشک از آنجا که شما در حال اجرا گرما یا AC, شما ممکن است بخواهید به گیاه خود به خود کوچک رطوبت ساز یا مه آن را چند بار در هفته.

شما می توانید اجازه دهید خود را Monstera خشک بین waterings: "تنها زمانی که آب بالا نیمی از خاک کاملا خشک" توصیه کارتر. او همچنین نشان می دهد خود را نگه داشتن پنیر سوئیسی گیاه در یک متخلخل گلدان اجازه می دهد تا رطوبت اضافی جذب شود.

Monstera به دنبال ندارد تا داغ است ؟ اگر برگ های زرد و یا ساقه سیاه و سفید تبدیل شانس خود گیاه بیش از حد آب و اگر برگ حلقه یا پژمردگی, شانس هستند آن را گرفتن نیست به اندازه کافی. اکثر Monsteras نیاز بیشتر آب در تابستان و شما همچنین می توانید آنها را به کود در طول این زمان به تشویق رشد.

در نهایت اگر شما می خواهید خود را پنیر سوئیسی کودک نه فقط زنده ماندن اما رشد شما می توانید آن را چیزی به صعود در این که آیا آن یک داربست یا خزه قطب. هدف repot آن هر دو سال یا بیشتر و نگه داشتن آن به دور از هر گونه حیوانات خانگی به آن شاخ و برگ می توانید آنها را بیمار.

بیشتر Monsteras لطفا!

اگر دوستان خود را در حال التماس شما برای به اشتراک گذاشتن پنیر سوئیسی گیاه با آنها خبر خوب این است که آن را آسان برای انتشار. (من استفاده می شود به ترس انتشار, اما در حال حاضر من آن را انجام تمام زمان. بهترین توصیه من این است که فقط قبول آن ممکن است کار نمی کند و سعی کنید به هر حال!)

کارتر توضیح می دهد که همه شما باید انجام دهید این است که قطع بنیادی فقط پس از یک گره برگ و سپس پاپ آن را در آب ولرم. ظرف چند هفته آن را باید جوانه ریشه و سپس شما می توانید حرکت آن به خاک. اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد مورد علاقه خود را انتشار تکنیک های کارتر در واقع ارائه می دهد یک کلاس در آن به نام تبلیغ گیاهان با هیلتون کارتر.

شما به عنوان بسیاری از Monstera فن به عنوان ما هستند ؟ به ما بگویید همه چیز در مورد آن را در نظرات زیر!

از فروشگاه ما
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب