بهترین عنکبوت قاتلان برای تبادل نظر و کنترل آفات

متوقف کردن آن هشت پا خزنده خزنده در آهنگ های خود را با بهترین عنکبوت قاتلان در بازار است. BobVila.com و شرکای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 تیر 1399

متوقف کردن آن هشت پا خزنده خزنده در آهنگ های خود را با بهترین عنکبوت قاتلان در بازار است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Spider Killer Products

عکس: amazon.com

هیچ کس دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن خانه خود را با عنکبوت. این خزنده خزنده همیشه به نظر می رسد نشان می دهد تا از هیچ جا و می توانید ارسال لرز تا ستون فقرات خود را. این که آیا شما کاملا وحشت زده از آنها و یا فقط خسته از با استفاده از نورد-مجلات به عنوان سلاح های خود را انتخاب و اضافه کرد با کیفیت بالا عنکبوتی قاتل به DIY خود را کنترل آفات روش ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید.

بهترین عنکبوت قاتلان با استفاده از مواد شیمیایی و یا ترکیبات طبیعی برای کشتن و یا دفع عنکبوت و کار را برای ماه پس از درخواست. پاشش بنیاد خود را حفظ خواهد کرد عنکبوت ها و سایر حشرات خزنده از راه اندازی فروشگاه, روم شما با یک اشکال)-رایگان خانه و صلح از ذهن است.

 1. بهترین کلی: Black Flag عنکبوت & عقرب قاتل آئروسل, اسپری
 2. نفر دوم: شات داغ عنکبوت & عقرب قاتل
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: TERRO T2302 عنکبوتی قاتل آئروسل, اسپری
 4. ارتقا انتخاب کنید: مرطوب & FORGET دست Muffet انتقام عنکبوتی قاتل
 5. بهترین حشره کش گرد و غبار: بایر دلتا گرد و غبار حشره کش گرد و غبار
 6. بهترین اسپری: هریس عنکبوتی قاتل مایع اسپری
 7. بهترین دام: TERRO T2306 عنکبوت & تله حشرات
 8. بهترین دافع طبیعی: توانا نعناع 16 اونس عنکبوت دافع روغن نعناع
Best Spider Killer

عکس: depositphotos.com

انواع عنکبوت قاتلان

آفت کنترل شرکت ها در بازار انواع محصولات خود را به مالکان برای کنترل عنکبوت مسائل. در حالی که بسیاری از محصولات موثر هستند و برخی ممکن است بهتر مناسب برای نیازهای خود را بیش از دیگران است. در اینجا برخی از انواع عنکبوت قاتلان. آنها در راه های مختلف اما همه در خدمت همان هدف—برای خلاص شدن از عنکبوت.

دافع حشرات طبیعی

دافع حشرات طبیعی درایو اشکالات دور بدون استفاده از مواد شیمیایی و یا دیگر برنامه به طور بالقوه مضر مواد تشکیل دهنده. این محصولات دفع عنکبوت با استفاده از فرمول که شامل گیاهان و ترکیبات است که اشکالات را دوست ندارد.

یکی از محبوب دافع طبیعی است که اسانس نعناع. همه شما باید انجام دهید این است که مخلوط چند قطره با آب در یک بطری اسپری و اسپری های ترک و گوشه ها در سراسر خانه خود را که در آن عنکبوت هستند احتمال دارد به اویختن. نه تنها آن را به هر گونه عنکبوت حرکت می کند اما نعناع اسپری همچنین برگ های خانه خود را با یک دلپذیر minty-عطر.

دیگر طبیعی کنترل آفات دستور العمل شامل استفاده از سرکه سفید. مخلوطی از آب و سرکه و لیمو نشانی از یک کار بزرگ از نگه داشتن عنکبوت در خلیج و آن نیز دو برابر به عنوان موثر خانواده پاک کن.

اسپری

وجود دارد انواع مختلفی از ظروف اسپری در بازار برای کنترل عنکبوت. آنها عبارتند از قوطی های آئروسل مایع بطری اسپری و کوزه بزرگ با نازل در شیلنگ. اسپری معمولا حاوی مواد شیمیایی مصنوعی است که مختل حشرات را به سیستم عصبی مرکزی باعث مرگ سریع.

شما می توانید با استفاده از اسپری برای خارج از خانه برای ایجاد یک مانع برای نگه داشتن اشکالات. شما همچنین می توانید برخی از آنها را به عنوان درمان نقطه هنگامی که شما ببینید یک خزنده اشکال و یا دو.

اسپری های آئروسل را پوشش بسیاری از زمین های سریع و آسان شما را قادر میسازد به اسپری خانه خود بنیاد در هیچ زمان و در همه. در حالی که با پاشش آن مهم است برای حفظ 12 اینچ از فضای بین نازل و سطح است که در حال درمان است. حرکت نزولی از اسپری های آئروسل است که آنها یکی از گران, محصولات, و شما ممکن است نیاز به چند قوطی اسپری کل بنیاد. همچنین شایان ذکر است که نفت بر اساس ذرات معلق در هوا شیمیایی هستند-و می تواند ترک چرب باقی مانده در پشت.

اسپری بطری های دستی از آنجایی که آنها معمولا بسیار سبک وزن و قابل استفاده مجدد. اگر شما با استفاده از محتویات بطری شما می توانید استفاده مجدد از آن با پر کردن آن را با یک محلول آفت کش ها و یا تلاش یک دستور العمل خود را. حرکت نزولی تنها با استفاده از بطری اسپری است که آنها می تواند باعث دست و یا بازو خستگی در هنگام سمپاشی مناطق بزرگ است.

گرد و غبار

گرد و غبار یکی دیگر از راه های موثر برای کشتن اشکالات در راه خود را به خانه خود را. برخی از گرد و غبار کار با برش و خراش دادن اشکال بدن به عنوان آنها خزیدن بیش از آن و بعد از 24-48 ساعت باعث حشرات به اب چیزی را گرفتن و می میرند. دیگر گرد و غبار مانند آنهایی که حاوی زمین دارای جدار سیلیسی یا سیلیس را جذب مومی محافظ در خارج از اشکال بدن ترک آن را به خشک کردن و مردن. همچنین شایان ذکر است که گرد و غبار سيليس گاهی اوقات شامل یک pyrethroid اضافی برای دست کشیدن از قدرت است.

نم نم آفت کش های گرد که در آن هیچ کودکان و یا حیوانات خانگی به آنها را دریافت کنید و که در آن اشکالات به احتمال زیاد به خزیدن بر آنها. آنها ایده آل راه حل های دراز مدت برای زیر کابینت ها و دیوارهای زیرزمین.

این مهم است به ترک این حشره کش گرد و غبار در فضاهای باز. حرکت هوا خواهد ضربه و گرد و غبار دور و کودکان و حیوانات خانگی ممکن است در تماس با ذرات. در حالی که برخی از گرد و غبار خوب برای کودکان و حیوانات خانگی اگر شما مطمئن نیستید بهتر است برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

تله

یکی از بهترین راه ها برای کنترل عنکبوت و خزنده آفات در خانه خود را با استفاده از تله. تله باید سطوح چسبنده که گرفتن اشکالات و نگه دارید و آنها را در محل تا زمانی که آنها می میرند. محل این تله در امتداد دیوارها و قرنیزهای که در آن اشکالات به احتمال زیاد به سفر.

بهترین عنکبوتی قاتل تله بریزید تا به نگه داشتن حیوانات خانگی و کودکان از دست زدن به سطح چسبنده. سود اضافه شده تاشو تله است که شما لازم نیست که به دنبال در یک توده ای از اشکالات مرده در کف و آنها نیز کمتر نفرت انگیز به بلند کردن و پرتاب دور.

ما تراکم بالا

بسیاری از فکر رفت و به انتخاب این لیست از بهترین عنکبوت قاتلان برای تبادل نظر و کنترل آفات. این محصولات در دسته خود و هر یک از آنها مطمئن شوید که برای کمک به شما برنده شدن در این جنگ در برابر هشت پا آفات است.

Best Spider Killer Options BlackFlag

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Black Flag عنکبوت & عقرب قاتل آئروسل, اسپری

پرچم سیاه عنکبوت و عقرب قاتل آئروسل, اسپری, است که معامله واقعی وقتی که می آید به تبادل نظر و کنترل آفات. این فوق العاده قوی, اسپری فلج می کشد و عنکبوت از همه نوع. این شامل سخت به کشتن گونه های مانند بیوه های سیاه و قهوه ای دور افتاده و گرگ عنکبوت. اسپری آن را در خانه خود را محافظت از آن را از این creepiest از crawlies تا 16 هفته. شما می توانید از بند باز کردن پرچم سیاه را آئروسل, اسپری, از پنج فوت دور. این دوربرد اسپری مناسب برای کسانی که از ترس رفتن چهره به چهره با دشمن است.

حرکت نزولی تنها به قاتل پرچم سیاه و سفید است که الگوی اسپری. آن بیرون می آید در یک جریان به جای یک مه یا غبار است که ممکن است آن را دشوار برای قرار دادن گسترده مانع پایین در اطراف پایه و اساس خانه خود را.

Best Spider Killer Options HotShot

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: شات داغ عنکبوت & عقرب قاتل

این حشرات قاتل اسپری از شات داغ است مناسب برای دست زدن به عنکبوت—هر دو در داخل و خارج. آن جان عنکبوت و عقرب فورا. آئروسل می توانید آن را آسان به پوشش بسیاری از زمین به سرعت (مانند پاشش بنیاد خود را) و آن را نگه می دارد به قتل تا 16 هفته است که یک مدت زمان طولانی برای یک آب بر اساس اسپری. شما در دراز مدت پوشش بدون رنگ باقی مانده از نفت بر اساس اسپری.

شات داغ آئروسل, اسپری, است که در مقابل الگوی اسپری موضوع بهترین های ما به طور کلی محصول. شات داغ, اسپری, الگوی بیش از حد گسترده و مه-مانند برای حملات دوربرد در برابر یک یا دو باگ. شما باید به تکیه و نزدیک برای استفاده از این اسپری می تواند موثر باشد که ممکن است ناراحت کننده برای هر کسی که با ترس از اشکالات.

Best Spider Killer Options Terro

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: TERRO T2302 عنکبوتی قاتل آئروسل, اسپری

برای کسانی که در بودجه TERRO ارائه می دهد یک راه موثر و کم هزینه راه حل با خود عنکبوت قاتل آئروسل, اسپری. آن در نظر گرفته شده برای استفاده در انواع خزنده اشکالات از جمله عنکبوت و مورچه و سوسک. استفاده از آن بر روی یک اشکال به عنوان یک پایه و اسپری و یا برای درمان ترک خوردگی و شکاف.

به عنوان یک مانع درمان یا شکاف اسپری TERRO را اسپری نیاز به درخواست مجدد هر چهار هفته. که به معنی آن نیست گذشته کاملا به عنوان به عنوان دیگر اسپری در لیست ما است.

Best Spider Killer Miss Muffers

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: مرطوب & FORGET دست Muffet انتقام عنکبوتی قاتل

اگر شما مصمم به حفظ عنکبوت از خانه خود را مرطوب و سپس & Forget را از دست Muffet انتقام عنکبوتی قاتل است این محصول را برای شما. این نیم گالن بطری اسپری فاصله تا 12 فوت است. آن را مناسب برای سمپاشی سطوح خارج از خانه خود را که در آن عنکبوت هستند احتمال دارد به اویختن. این آثار تا 12 ماه پس یک نرم افزار از یک سال باید به اندازه کافی برای نگه داشتن خانه خود را spider-رایگان.

یکی از مشکل های شما ممکن است با این بطری نشت است. مطمئن شوید که برای ذخیره آن در حالت نشسته برای جلوگیری از چکه کن messes و تلف محصول. همچنین این محصول در فضای باز است که برای استفاده در داخل خانه است.

Best Spider Killer Delta Dust

عکس: amazon.com

5. بهترین حشره کش گرد و غبار: بایر دلتا گرد و غبار حشره کش گرد و غبار

دلتا بطری گرد و غبار ممکن است زرق و برق دار برچسب—اما این محصول است کمتر موثر برای آن است. دلتا گرد و غبار قدرتمند اشکال که مانع کشته شدن حشرات زمانی که آنها آن را بخورم و یا در تماس با آن است. گردگیر بطری مناسب برای فشردن تحت وسایل و یا به ترک و شکاف در پایه و اساس. آثار آن را تا هشت ماه قبل از نیاز به دیگر گرد.

پس از دلتا گرد و غبار نیاز به باقی می ماند در سطح است که شما درخواست آن را به آن می توانید یک سطح پایین اثر سمی اگر خورده یا استنشاق توسط مردم است. در حالی که نه یک نگرانی قابل توجه آن است که چیزی برای نگه داشتن در ذهن.

Best Spider Killer Options Harris

عکس: amazon.com

6. بهترین اسپری: هریس عنکبوتی قاتل مایع اسپری

اگر شما علاقه مند در درمان خود و پرده و فرش یا مبلمان برای کمک به کاهش عنکبوت جمعیت در خانه خود این عنکبوت قاتل برای شما. هریس عنکبوتی قاتل مایع اسپری غیر رنگ آمیزی. آن را مناسب برای پاشش انواع پارچه و فرش و آثار آن را روی سطوح جامد به عنوان به خوبی. به سادگی با اسپری روی منطقه شما می خواهم به درمان و اجازه می دهد تا خشک. آن را امن برای استفاده از هر دو در داخل و خارج از خانه خود را.

چیزی برای نگه داشتن در ذهن است که این محصول یک درمان نیست یک تماس قاتل و اسپری نیاز به خشک قبل از آن را موثر برای کشتن اشکالات. هنگامی که آن را خشک و آن را امن برای کودکان و حیوانات خانگی.

Best Spider Killer Terro

عکس: amazon.com

7. بهترین دام: TERRO T3206 عنکبوت & تله حشرات

TERRO عنکبوت و حشرات تله طراحی کلاسیک را با یک پیچ و تاب و مدرن. این مهم دام جلب اشکالات آنها به عنوان راه رفتن در سراسر سطح و آنها را نگه می دارد وجود دارد تا زمانی که آنها می میرند. شما می توانید این تله صاف در مقابل یک دیوار و یا اسلاید از آنها در زیر مبلمان و لوازم خانگی. آنها همچنین می توانید بریزید تا به یک نوع جعبه طراحی برای مخفی کردن ناخوشایند اشکالات که می میرند داخل. این تله بسیار آسان برای پرتاب کردن و تعویض و جایگزین خوبی برای استفاده از مواد شیمیایی سمی و یا کثیف اسپری.

برای این تله موثر باشد عنکبوت و اشکالات دیگر نیاز به رفتن را از طریق آنها. آنها کار نمی کند مانند طعمه. اشکالات که تصمیم به راه رفتن در اطراف این تله زندگی می کنند برای دیدن یک روز دیگر.

Best Spider Killer Mighty Mint

عکس: amazon.com

8. بهترین دافع طبیعی: توانا نعناع عنکبوت دافع روغن نعناع

اگر شما به دنبال یک راه امن تر برای دفع عنکبوت و حشرات توانا نعناع عنکبوت دافع پاسخ خود را است. این بسیار متمرکز دستور غذا با استفاده از اسانس نعناع به دفع عنکبوت. آن را امن برای استفاده از هر دو در داخل و خارج در حالی که همچنین به طور کامل امن در اطراف حیوانات خانگی و کودکان است. اسپری آن را در اطراف بیرونی خانه خود را و یا هر فضای داخل خانه شما می خواهم به رایگان از creepy crawlies.

این اسپری موثر فقط برای 2-3 روز بنابراین اگر این دفاع از خود را تنها در برابر عنکبوتیان مهاجمان شما ممکن است در نهایت پمپاژ بسیاری از نعناع به نگه داشتن خانه خود را خالی از اشکال. این می تواند تبدیل به گران, بنابراین شما ممکن است بخواهید به استفاده مجدد از این بطری را پر کنید و آن را با خود spider-دفع نعناع دستور غذا.

مزایای استفاده از داشتن یک عنکبوت قاتل

داشتن چند قوطی یا بطری عنکبوتی قاتل در دست است که هرگز یک ایده بد است. سفر به اتاق زیر شیروانی و یا در زیرزمین یک وری می تواند به سرعت اگر شما چهره برای اولین بار به یک وب سایت کامل از عنکبوت. شما می توانید خودتان را قبل از رفتن به یک شبح وار نقطه اگر شما می توانید در این نزدیکی هست.

حفظ یک اشکال)-رایگان صفحه اصلی می توانید مانند یک نبرد از دست دادن. نگه داشتن برخی از اسپری در دست اجازه می دهد تا شما را به اجرای خارج و به بنیاد یک سرنگ در هر زمان شما متوجه است که اشکالات شروع به نظر می رسد. اگر شما باید برخی از مناطق مشکل است که شما می دانید عنکبوت با استفاده از به داخل خانه خود را, شما می توانید به درمان آن منطقه بیشتر اغلب برای جلوگیری از مهاجمان.

خرید یک یا دو تا از عنکبوت اسپری در هر ماه است که ارزان تر از تماس در یک دافع حشرات. شما همچنین لازم نیست که به نگرانی در مورد درگیری های برنامه ریزی و یا غریبه ها را به خانه خود را برای رسیدگی به عنکبوت خود را از مشکل.

 • شما می توانید نگه دارید می توانید بر روی دست برای سفر به زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی.
 • شما می توانید به سرعت واکنش نشان می دهند هنگامی که شما متوجه اشکال اعداد شروع به افزایش است.
 • آن را ارزان تر و راحت تر از تماس دافع حشرات.

سوالات متداول در مورد جدید عنکبوتی قاتل

نه هر کس دوست دارد که یک DIY دافع حشرات. اگر شما جدید به بازی شما احتمالا برخی از سوالات. در اینجا سوالات متداول است که می آیند تا در مورد عنکبوت قاتلان. اگر شما هر گونه سوال بیشتر در تماس با تولید کننده محصول شما خرید.

پرسش: از کجا باید درخواست عنکبوتی قاتل ؟

شما می توانید نقطه-اسپری یک اشکال و یا خود را درمان بنیاد پنجره درب و مکان های دیگر عنکبوت هستند به احتمال زیاد به جمع آوری.

Q. آیا عنکبوت اسپری بی خطر است ؟

اگر درست استفاده شود و با خیال راحت ترین عنکبوت قاتلان امن هستند. نگه داشتن در ذهن است که آنها آفت کش ها و آفت کش ها و کشتن همه چیز. تماس با خوردن و یا تنفس هر یک از این آفت کش ها توصیه نمی شود.

س: چگونه می توانم جلوگیری از عود عنکبوت ؟

درمان خارج از خانه خود را با توجه به کارخانه سازنده و پیشنهادات. برچسب باید یک درمان فاصله ذکر شده بنابراین پایبندی به آن را هنگامی که شما در حال قرار دادن با هم DIY خود را کنترل آفات طرح است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن