بهترین شمع برای خواب و مسدود کردن سر و صدا

غرق کردن جهان و در نهایت به یک خواب شبانه بسیار عالی با این top-of-the-line شمع.BobVila.com و شرکای آن ممکن ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

غرق کردن جهان و در نهایت به یک خواب شبانه بسیار عالی با این top-of-the-line شمع.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Earplugs for Sleeping Option

عکس: amazon.com

خواب با کیفیت فوق العاده مهم است برای ما سلامت جسمی و روانی. پر سر و صدا در پس زمینه شما می توانید نگه دارید از به خواب رفتن سریع و یا آن را دشوار است برای حفظ خواب خود را. آیا شما کار شیفت شب باید همسایگان پر سر و صدا و یا فقط نیاز به لبه های اضافی را هنگامی که در تلاش برای خواب شما در پیدا کردن بهترین شمع برای خواب به ارزش و وزن خود را در طلا.

بهترین شمع برای خواب کمک خواهد کرد که خارج از بلوک حواس او را پرت از ایجاد وقفه در خواب خود را. آنها کاهش تعداد امواج صوتی است که می توانید آن را به گوش خود را به شما اجازه می دهد برای پاک کردن ذهن خود و خواب کاملا.

  1. بهترین کلی: Eargasm High Fidelity شمع
  2. نفر دوم: Vibes High Fidelity شمع
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ماک فوق العاده فوم نرم گوشبند
  4. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: 3M PELTOR EEP-100 پلاگین گوش کیت شارژ
  5. بهترین موم: ماک بالش نرم سیلیکون گوش
  6. بهترین فوم: Flents Ear Plugs, 50 جفت
  7. بهترین سفارشی قالب: رادیان سفارشی تولیدات شمع
  8. بهترین برای سفر: EarPlanes نرم افزاری فوق العاده بالغ شاخه گوش
The Best Earplugs for Sleeping Option

عکس: amazon.com

قبل از اینکه شما خرید شمع

اگر شما خواب خوبی و بدون شمع بهترین کار این است که بدون آنها ادامه. در حالی که شمع در حال امن به طور کلی آنها می تواند باعث برخی از مسائل در طول زمان است.

شمع می تواند فشار جرم گوش به گوش شما اجازه می دهد آن را به ساخت و موقتی باعث از دست دادن شنوایی. ساخت نیز می تواند باعث وزوز گوش و یا آزار دهنده زنگ در گوش خود را. از بین بردن ساخت نیاز به قطره های ویژه برای نرم کردن موم و یا حذف یک حرفه ای است.

بهتر است به استفاده از شمع تنها زمانی که شما به آنها نیاز دارید. این که آیا آن را به خاطر شما کار اضافه کاری و یا وجود یک حزب خانه پایین بلوک ظاهر یک زن و شوهر از گوش در گوش خود را به طور کامل امن تاکتیک برای مقابله با گاه به گاه پر سر و صدا در شب.

انواع شمع

بسیاری از انواع مختلف شمع کار خواهد کرد برای ارائه یک خواب خوب شبانه. آنها در اشکال مختلف طرح های و مواد. برخی ممکن است کار بهتر است یا احساس می کنید راحت تر از دیگران است. در اینجا مختصر و مفید در سبک های مختلف از برخی از بهترین شمع برای خواب. خوشبختانه اکثر ارزان هستند بنابراین شما می توانید آزمایش برای پیدا کردن سمت راست تنظیم شده است.

فوم شمع

فوم گوش معمولا ارزان ترین و شایع سبک از شمع. ساخته شده از پلی وینیل کلراید (PVC) یا پلی اورتان (PU) فوم کنند تا محکم به طوری که کاربر می تواند آنها را در کانال گوش به گسترش است. هنگامی که آنها انجام آنها بلوک بیش از حد ذهن خلبان از ورود به کانال گوش کمک به شما خواب بهتر است.

فوم گوش اغلب در رنگ های مختلف و اندازه های مختلف اما همه همان شیوه کار می کنند. محبوب آنها در ساخت تنظیمات به عنوان آنها جلوگیری از سر و صدا با استفاده از ماشین آلات و ابزار. اما آنها می تواند یک کمی روی حیله و تزویر برای قرار دادن در کانال گوش که کاربران باید با دقت خواندن دستورالعمل برای اطمینان از بهترین حفاظت.

Moldable شمع

Moldable گوش می تواند بسیار موثر صدا-انزوا مانع است. اکثر نشیند گوشبند استفاده از یک نرم و قابل انعطاف مواد که قالب و حفظ شکل آن ساخت آنها را یک انتخاب عالی برای پر کردن کاسه از گوش خود را. برخی نیز با استاندارد سیلیکون یا فوم نکته برای نزدیک کردن کانال گوش مسدود کردن حد صدا به عنوان امکان پذیر است.

Moldable گوش هستند کمی گران تر از فوم شمع, اما شما می توانید استفاده مجدد از آنها را چند بار. شما حتی می توانید remold برخی از moldable شمع اگر شما پیدا کردن شما در حال گرفتن بهترین جا ممکن است.

بهترین کیفیت نشیند گوش راحت خواهد بود و اجازه می دهد تا شما را به خواب رفتن حتی بدون توجه به آنها در گوش خود را. از آنجایی که آنها مطابق با گوش خود را به شکل آنها به احتمال زیاد به سقوط اگر شما جای خود غلت بزنید و عطفی.

قابل استفاده مجدد شمع

اگر شما ترجیح می دهم که خود را به گوش گذشته بیش از یک شب وجود دارد قابل استفاده مجدد شمع در بازار است. محبوب ترین مواد برای استفاده مجدد گوش سیلیکون است و شکل خود را به نظر می رسد مانند یک درخت همیشه سبز کوچک. شما حتی می توانید استفاده مجدد از فوم گوش یک یا دو ساعت قبل از آنها جلوگیری از گسترش خود را برای پر کردن کل کانال گوش.

اگر شما در حال خرید شمع که شما امیدواریم که برای استفاده مجدد از, مطمئن شوید که شما می توانید آنها را پاک.

برخی از قابل استفاده مجدد گوش آویزان از به پایان می رسد از یک شیرازه بسیاری مانند هدفون های صوتی. این نیست بهترین انتخاب برای یک خواب راحت, به عنوان آنها به احتمال زیاد به سقوط زمانی که شما رول بیش از. این بهتر مناسب برای محل کار از اتاق خواب.

الکترونیکی شمع

الکترونیکی شمع یک حیوان کاملا متفاوت, اما آنها برخی از ویژگی های بسیار عالی. این شمع در حال محبوب در سایت های ساخت و ساز و در تیراندازی ورزشی است. آنها محافظت کاربر از شنیدن صدای بلند آسیب رساندن به سر و صدا در حالی که همچنین اجازه می دهد برای تلفن های موبایل خاص مانند طبیعی گفتار را راه خود را به گوش.

پس به آنها اجازه دهید سطح کم سر و صدا تمامي وجوه گوش آنها بهترین ها را برای کسانی که به دنبال یک سکوت شب خواب. آنها همچنین می توانند کمی حجیم پس از آنها ساخته شده اند در الکترونیک و باتری. همچنین, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک مجموعه ای است که شما می توانید قالب خود را به گوش شکل.

چه به نظر در هنگام خرید شمع

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک خرید کوچک اما یک شب خوب با بهترین شمع برای خواب و شما متوجه آنچه که شما گم شده است. به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن آنچه شما نیاز دارید در اینجا برخی از ملاحظات کلیدی در ذهن داشته باشیم هنگامی که شما در حال خرید برای جدید خود را گوش.

کاهش سر و صدا امتیاز (NRR)

اگر شما جدی در مورد مسدود کردن حد صدا که ممکن است شما باید نگاه به هر مجموعه ای از شمع' کاهش سر و صدا امتیاز که اقدامات مقدار یک جلسه حفاظت از دستگاه است که قادر به کاهش قرار گرفتن در معرض صدا در دسی بل (dB). بالاترین امتیاز شمع باید یک NRR ارزش 33 دسی بل است, اما بیشتر گوش دستیابی به نتایج در 20 تا 30 دسی بل محدوده. توسط خود طبیعت مناسب است و مهم تر از a top-of-the-line مواد وقتی که می آید به NRR.

کاهش سر و صدا رأی بسیار مهم برای پرسنل در محیط های بلند مانند کارگران ساختمانی کنسرت امنیت و کارگران کارخانه. برای خواب آن را کمتر از یک ایمنی مهم است.

اگر شما نیاز به بهترین مطلق در مسدود کردن سر و صدا برای یک مجموعه ای از شمع با NRR بالاتر از 31 دسی بل. در غیر این صورت بسیاری دیگر گوش به شما کمک خواهد کرد برای بهبود خواب شما را در محیط های پر سر و صدا.

یکبار مصرف در مقابل قابل استفاده مجدد

از لحاظ فنی شما می توانید استفاده مجدد از هر مجموعه ای از شمع اما وجود دارد برخی از دلایل که چرا کسی که ترجیح می دهند آنهایی که یکبار مصرف و یا بالعکس. برای کسانی که ترجیح می دهند مجموعه ای تازه از شمع در هر زمان می توان آن را یک ماده از تمیزی. همچنین مواد مانند فوم را در طول زمان و کشنده صدا خواص آغاز خواهد شد به کاهش دهد. با استفاده از یک بار مصرف earplug خواهد نامناسب جلوگیری از لوازم و یا اجازه بیشتر صدا از طریق بیش از لازم است.

از سوی دیگر قابل استفاده مجدد شمع نیاز به جایگزینی به مراتب کمتر و صرفه جویی در کاربر برخی از پول است. نیز وجود دارد به راحتی از هرگز در حال اجرا از شمع چون شما انداخت از آخرین مجموعه خود را بدون تحقق آن.

اندازه و شکل

گوش منحصر به فرد هستند. در واقع منحصر به فرد است که اکثر مردم گوش نمی, حتی آینه تصاویر از هر یک از دیگر. این مهم دلیل و چرا از آن مهم است برای پیدا کردن مناسب و شکل گوش خود را.

اکثر فوم شمع را خاموش طیف گسترده ای از گوش اشکال اما همان رفتن نیست برای سیلیکون شمع که نمی گسترش دهد. این است که چرا بسیاری از بالا پایان earplug مجموعه آمده قابل تنظیم راهنمایی برای اطمینان از بهترین جا ممکن است.

اگر شما در پیدا کردن گوش خود را به یک شکل نامنظم نگران نباشید; نشیند شمع باید کار انجام دهد. فقط گاهی آنها را تا زمانی که آنها انعطاف مطبوعات آنها را به گوش شما و کار آنها را به جا گوش خود را شکل. آنها برای افراد با بزرگ یا کوچک کردن گوش و یا نامنظم گوش از یک طرف به دیگری است.

سطح راحتی

اگر یک earplug نیست راحت در گوش خود را, شما نمی خواهید به استفاده از آنها. اگر گوش خود را به ویژه حساس آن ممکن است بهتر است به استفاده از یک فوم earplug.

گوشبند فوم نرم و گسترش به جا گوش خود را کاملا. شما لازم نیست برای قرار دادن آنها را بسیار دور برای آنها موثر باشد به طوری که آنها ایده آل برای کسی که با گوش حساسیت. مسئله این است که آنها یکبار مصرف و شکستن خواهد شد پس از یک در حالی که شما نیاز به نگه داشتن یک منبع تازه از شمع در دست است.

شما همچنین ممکن است پیدا کردن که موم گوش که شما می توانید شکل بیش از کانال گوش خود را راحت تر از سیلیکون یا مواد سخت تر. شمع موم لازم نیست برای رفتن به گوش شما دور است و شما می توانید قالب آنها را به جا گوش خود را کاملا.

ما تراکم بالا

حالا که شما آگاه از مهم ترین عوامل برای خرید بهترین شمع برای خواب شما می توانید نگاهی به این لیست از بالا میدارد. این یک مجموعه ای از برخی از بهترین شمع برای هر یک از چند دسته کنار هم قرار داده و با استفاده از کلید ملاحظات ذکر شده در بالا.

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Eargasm High Fidelity شمع

وقتی که می آید به طور کلی محصول Eargasm High Fidelity گوش بند این لایحه مناسب. این شمع کاهش صداهای محیط آنجا که 21 dB به طوری که آنها قطعا به شما کمک کند رسیدن به یک شب خوب استراحت. هر مجموعه ای از شمع همراه با کوچک و بزرگ مجموعه ای از سیلیکون پوسته برای پیدا کردن مناسب مناسب برای گوش خود را. آنها همچنین با دستی keychain قوطی به نگه داشتن آنها را سالم و تمیز هنگامی که شما در حال استفاده از آنها نیست. اگر شما انتخاب کردن برای اتصال بند ناف, شما می توانید اجازه دهید آنها را آویزان در اطراف گردن خود را نگه داشتن آنها را در دست زمانی که شما به آنها نیاز دارید. اگر چه آنها تمیز کردن با آب و صابون Eargasm می کند باید اختصاصی راه حل و یک برس کوچک برای تمیز کردن آنها در دسترس به عنوان یک خرید جداگانه.

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Vibes High Fidelity شمع

Vibes از بالا وفاداری گوش را کاهش سر و صدا تا 22 دسی بل به طوری که آنها غرق کردن زباله کامیون همسایگان پر سر و صدا و یا سگ زمانی که پستچی را نشان می دهد. سیلیکون جوانه آمده در سه اندازه اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید که بلوک ترین صدا بدون اینکه ناراحت کننده است. با شفاف بیرونی پوسته طراحی باعث می شود آنها را تقریبا غیر قابل کشف. آنها همچنین با پلاستیکی تاشو-سبک و قابل حمل بنابراین شما می توانید آنها را در جیب خود و یا یک کیسه بدون از دست دادن آنها. Vibes همچنین طراحی این شمع به عنوان راحت که ممکن است کمک به شما بی اراده کار کردن به خواب مسالمت آمیز.

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ماک فوق العاده فوم نرم گوشبند

این نرم افزار فوق العاده فوم شمع از ماک در حال یک معامله بزرگ ارائه بیش از دو دوجین مجموعه ای از شمع در هر jar. این فوم شمع باید یک NRR امتیاز از 33 دسی بل به عنوان بالا به عنوان یک earplug می توانید بروید. آنها با استفاده از ComfyCush راحتی فوم بسیار مناسب و راحت است و به شما اجازه می دهد برای بستن چشم خود را و فراموش نکنید که آنها در گوش خود را. شیشه مناسب می تواند در داخل nightstand خود را و آن را به یک تلنگر بالای درب است که شما می تواند رسیدن به و یا لرزش یک مجموعه از وقتی که شما آماده به استفاده از یک جفت. آنها نسبتا one-size-fits-all بنابراین شما و شریک زندگی تان می توانید به اشتراک گذاری یک شیشه از این شاخه و بهره مندی از یک خواب شبانه بسیار عالی.

عکس: amazon.com

4. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: 3M PELTOR EEP-100 پلاگین گوش کیت شارژ

3M PELTOR earplug مجموعه ای است کامل برای مردمی که می خواهند خواب بهتر اما نمی خواهم انزوای کامل از جهان است. این الکترونیکی شمع را روشن/خاموش با حجم تنظیم است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید که چگونه با صدای بلند می خواهید جهان خارج است. آنها با یک مورد است که دو برابر به عنوان یک شارژر بنابراین شما می توانید نگه داشتن این شمع صدر پس از یک شب استراحت. شامل راهنمایی گوش یک NRR امتیاز از 23 dB است که به اندازه کافی کسل کننده صداهای بلند است. خوشبختانه این به اندازه کافی برای نگه داشتن شما از شنیدن سگ خود ناله و شکایت کردن به خارج قبل از اینکه یک ظرف غذا اتفاق می افتد. آنها همچنین نمی خواهد جلوگیری از یک ساعت با زنگ هشدار بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه در اواخر کار به خاطر شما با استفاده از خود را گوش.

عکس: amazon.com

5. بهترین موم: ماک بالش نرم سیلیکون گوش

اگر شما می خواهید خواب یک شب بزرگ اما نمی خواهید برای قرار دادن یک پلاگین در داخل مجرای گوش خود ماک بالش نرم سیلیکون گوش به ارزش تلاش. این moldable سیلیکون گوش در حال موم مانند قوام که شما می توانید در داخل گوش خود را کاسه و فرم مناسب روی کانال. این مهر و موم کردن برای تلفن های موبایل برای یک NRR از 22 دسی بل است. ماک متحده است که شما می توانید استفاده مجدد از این گوش تا زمانی که تبدیل شدن آنها کثیف و دیگر چوب که آنها می گویند در حدود پنج استفاده می کند. آنها می آیند در یک مورد پلاستیک سخت هر چند شما ممکن است بخواهید برای پیدا کردن راه دیگری برای ذخیره با استفاده از شمع. همچنین شما می توانید تبدیل آنها به نصف برای کودکان کوچکتر گوش.

عکس: amazon.com

6. بهترین فوم: Flents Ear Plugs, 50 جفت

این Flents زمان آرام گوش شاخه فوم earplug انتخاب برای هر کسی که رئیس نگرانی ها در سکوت و آرامش. این شاخه که یک سر و صدا کاهش امتیاز از 33 دسی بل است, بنابراین برای یک earplug آنها بلوک به همان اندازه صدا به عنوان امکان پذیر است. آنها همچنین بسیار راحت به لطف مواد فوم. در حالی که از نام نشان می دهد این شاخه برای خرابی آنها مناسب برای هر صدای بلند سناریو مانند ساخت و ساز و یا ماشین آلات مربوط به کار. وقتی که آن زمان برای ضربه زدن به بالش به سادگی باز کردن مجدد ظرف 50 شمع و پاپ یک جفت در گوش خود را. اگر چه آنها یکبار مصرف, شما می توانید استفاده مجدد از آنها را برای چند روز تا زمانی که کف شروع به شکستن.

عکس: amazon.com

7. بهترین سفارشی قالب: رادیان سفارشی تولیدات شمع

رادیان سفارشی تولیدات شمع محبوب در میان کسانی که در تیراندازی ورزش به عنوان آنها می تواند یک جایگزین گران قیمت به نسخه های ارائه شده توسط یک دکتر. برای دریافت خود را سفارشی متناسب با شما مخلوط دو ترکیبات برای چند ثانیه و سپس آنها را در گوش خود را. هنگامی که شما فشار آنها را به شکل آنها شرکت کردن در محل. تبدیل شدن آنها به مجموعه ای از عملی نرم پلیمر شمع که همچنین قابل استفاده مجدد و آسان برای پاک و تمیز. به درستی مخلوط و تولیدات آنها فراهم کاهش سر و صدا امتیاز از 26 دسی بل—بدون نیاز به چوب فوم موجود در کانال گوش خود را. هنگامی که استفاده نمی کنید, شما می توانید نگه داشتن آنها را سالم و تمیز با استفاده مجدد از ظروف پلاستیکی که برگزار میشود ،

عکس: amazon.com

8. بهترین برای سفر: EarPlanes نرم افزاری فوق العاده بالغ شاخه گوش

اگر شما نگران در مورد آینده پرواز EarPlanes گوش باید شما را تحت پوشش. این قابل استفاده مجدد سیلیکون شاخه پایین صداهای 20 دسی بل است. آنها همچنین کمک به کاهش اثرات تغییرات فشار هوا در داخل گوش خود را کاهش نیاز خود را به آدامس جویدن یا بلع به انتشار فشار در هواپیما. نتیجه به مراتب راحت تر پرواز و احتمالا یک چرت زدن. آنها در مجموعه ای از سه در هر جعبه, اما آنها می تواند کاملا در حالی که از آنجا که شما می توانید آنها را استفاده مجدد. این فیلم نسخه, اما آنها نیز در یک کودک را اندازه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب