روسیه می گوید ما ترک Overflight پیمان صدمه دیده خواهد شد و امنیت

مسکو -- روسیه روز سه شنبه گفت که ایالات متحده تصمیم به خروج از یک معاهده بین المللی امکان مشاهده پروازهای بیش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 خرداد 1399

مسکو -- روسیه روز سه شنبه گفت که ایالات متحده تصمیم به خروج از یک معاهده بین المللی امکان مشاهده پروازهای بیش از امکانات نظامی را تضعیف امنیت جهانی را با ساخت آن را سخت تر برای دولت به تفسیر نیت از دیگر کشورها است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد واشنگتن قصد خروج از پیمان آسمان های باز با این استدلال که روسیه نقض شده آن قابل دفاع برای ایالات متحده باقی می ماند ، روسیه را تکذیب کرد, نقض این پیمان که به اجرا در آمد و در سال 2002 و اتحادیه اروپا خواست آمریکا برای تجدید نظر کند.

این توافق در نظر گرفته شده برای ایجاد اعتماد بین روسیه و غرب با اجازه دادن به آن بیش از سه ده امضا برای انجام پروازهای شناسایی بیش از هر یک از دیگر مناطق برای جمع آوری اطلاعات در مورد نیروهای نظامی و فعالیت های.

معاهده "کمک می کند تا deescalate وضعیت و جلوگیری از یک اشتباه تفسیر احزاب نظامی نیت" وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای گفت شنبه. آن را به نام پیمان یک "ابزار اساسی همکاری بین ارتش است که کمک می کند تا افزایش اعتماد متقابل است."

"کمتر بودن کمتر اعتماد و در نتیجه امنیت" در بیانیه ای گفت:.

وزارت امور خارجه گفت که در حالی که گسترده ناوگان ماهواره های جاسوسی می تواند کمک به آمریکا برای جبران عدم مشاهده پروازهای اگر آن را خارج از پیمان آسمان های باز منافع توافق باقی مانده شرکت کنندگان خواهد بود صدمه دیده و امنیت در اروپا خواهد بود در نتیجه رنج می برند.

وزارتخانه های خارجه بلژیک, جمهوری چک, فنلاند, فرانسه, آلمان, ایتالیا, لوکزامبورگ, هلند, اسپانیا و سوئد در هفته گذشته گفت: آنها ادامه خواهد داد برای اجرای این توافق به عنوان "یک عنصر بسیار مهم از اعتماد سازی چارچوب است که ایجاد شده است بیش از چند دهه گذشته به منظور بهبود شفافیت و امنیت در سراسر اروپا و اقیانوس اطلس منطقه است."

آنها به نام روسیه برای لغو محدودیت های پرواز ویژه بیش از آن کشور منطقه کالینینگراد نهفته است که بین ناتو و متحدان لیتوانی و لهستان. از 10 کشور فنلاند و سوئد هستند و نه اعضای ناتو است.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف استدلال کرد که محدودیت در پروازهای بیش از کالینینگراد شد permissable تحت معاهده را از نظر. لاوروف اظهار داشت که ایالات متحده تحمیل کرده است گسترده تر محدودیت در مشاهده پروازهای بیش از آلاسکا.

مسکو ندارد گفت: آیا آن را به اقامت در این پیمان اگر واشنگتن خارج. دولت روسیه در نظر دارد به "نگاهی به یک رویکرد متعادل به وضعیت بر اساس منافع ملی ما" لاوروف گفت.

-----

این مقاله در نوشته شده بود توسط ولادیمیر Isachenkov از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب