بهترین سگ خانه برای حیوانات خانگی از تمام اندازه ها

هر سگ که صرف زمان در خارج از منزل نیاز به یک خانه سگ است که به حفاظت از عناصر و امن و دنج نقطه به خودت.BobVil

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 تیر 1399

هر سگ که صرف زمان در خارج از منزل نیاز به یک خانه سگ است که به حفاظت از عناصر و امن و دنج نقطه به خودت.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Dog Houses Options

عکس: depositphotos.com

بهترین سگ خانه نه تنها سپر پوچ خود را از برف و, رانندگی در باران, اما آن را نیز ارائه می دهد او را به یک فضای امن او می تواند خود تماس بگیرید. بدون توجه به آب و, همه سگ باید پناه, هوای آزاد, نقطه. نه همه خانه سگ مناسب برای تمام شرایط آب و هوایی و یا همه شرایط, اما, بنابراین اگر شما در بازار برای یک خانه سگ را انتخاب کنید که مطابق با تمام نیازهای شما سگ.

نگه داشتن خواندن برای یادگیری آنچه به دنبال در یک سگ به خانه برای پیدا کردن که چرا زیر هشت مدل بهترین سگ خانه برای بیشتر صاحبان حیوان خانگی و چهار پا دوستان خود.

 1. بهترین کلی: Petsfit خانه سگ بزرگ
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Petmate Aspen حیوان خانگی PetBarn
 3. ارتقا انتخاب کنید: حیوان خانگی جیر جیر Arf قاب سگ خانه
 4. بهترین برای سگ های بزرگ: Petmate دقت شدید جای دور افتاده کابین وارد شوید
 5. بهترین برای سگ های کوچک: Petsfit خانه سگ کوچک
 6. بهترین برای آب و هوای سرد: Petmate نیلی با Microban
 7. بهترین سگ های داخلی خانه: Furhaven سگ حیوان خانگی تخت
 8. بهترین خانه سگ قابل حمل: Petsfit قابل حمل چوبی خانه سگ

Best Dog Houses Options

عکس: depositphotos.com

مزایای یک خانه سگ

در طبیعت وحشی سگ به طور غریزی به دنبال سرپناه در سایه ای از یک درخت اگر خورشید بیش از حد گرم و یا آنها را حلقه زیر یک بوته و یا در یک غار به محافظت از خود را از باد برف و باران و برف. در حالی که سگ های خانگی اغلب محدود به حصار, حیاط, آنها هنوز هم به طور طبیعی به دنبال (و نیاز) همان حفاظت از عناصر.

بهترین سگ خانه را نه تنها حفاظت از توله سگ خود را از هر چیزی در طبیعت, ظروف, اما آن را نیز به آن جایی برای احساس امنیت. هنگامی که یک سگ آشنا خود را با یک خانه سگ, او را به طور طبیعی به دنبال آن را به عنوان خود را "جایگاه ویژه ای" یک محل که در آن او می تواند هر زمان که او را در خارج از منزل برای یک بیت از حریم خصوصی و امنیت. در حداقل یک سگ خوب خانه باید:

 • ارائه یک گرم و دنج نقطه در زمستان دور از بادهای قوی باد و برف و تگرگ
 • ارائه حفاظتی سایه از سخت خورشید در تابستان
 • سگ حس حفظ حریم خصوصی و امنیت

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک خانه سگ

هنگامی که برای خرید یک سگ جدید خانه شما پیدا کردن انواع طرح و اندازه و شکل و قیمت اما مهم ترین عامل در نظر بگیرید که چگونه به خوبی سگ خانه را جای فردی خود را سگ یا سگ. را زیر ملاحظات کلیدی در ذهن در هنگام خرید.

اندازه

بر خلاف انسان, سگ نمی آرزوی بزرگ سگ خانه با مقدار زیادی از فضای طبقه. بهترین سگ خانه به همراه سگ خود است که او می تواند به داخل و خارج از با سهولت یکی که فقط اتاق به اندازه کافی برای او را به ایستادن در بدون نیاز به دولا شدن و یکی که اجازه می دهد تا او را به کشش کمی. یک سگ خانه که بیش از حد بزرگ نمی خواهد کمک به حفظ خود را سگ حرارت بدن در آب و هوای سرد و برنده به او که گرم و نرم دن احساس. یکی که خیلی کوچک می تواند او را ترک کند و احساس تنگ. مراحل زیر به شما نشان می دهد چگونه برای اندازه گیری سگ خود را برای کمک به تعیین اندازه مناسب ، آگاه باشید که بسیاری از سگ خانه های برچسب شده عام به عنوان "کوچک" "متوسط" و یا "بزرگ" در حالی که دیگران با تعریف وزن سگ. در هر دو مورد فرد ابعاد معمولا می توان در توضیحات محصول.

 1. اندازه گیری سگ خود را (در حالی که ایستاده) از بالای سر خود را به زمین. ضرب این عدد 1.25 برای تعیین ارتفاع بهینه از سگ خانه. برای مثال اگر سگ شما اقدامات 20 اینچ قد شما را چند برابر 20 اینچ برابر 1.25 در مجموع 25 اینچ است. خانه سگ خرید شما باید به عنوان نزدیک به 25 اینچ قد بلند که ممکن است.
 2. در حالی که سگ خود را هنوز هم ایستاده اندازه گیری از بینی خود را به عقب. ضرب این اندازه گیری توسط 1.25 برای به دست آوردن مطلوب و عرض و عمق سگ خانه. اگر اندازه گیری 22 اینچ دنبال یک سگ خانه که حدود 27.5 اینچ گسترده و عمیق است. هر گونه گسترده تر و سگ شما ممکن است سرد در زمستان و هر کوچکتر و او ممکن است به راحتی در داخل. البته اگر شما لازم نیست که به نگرانی در مورد حفاظت از سگ خود را از سرما, شما می تواند با یک خانه بزرگتر اگر چه آن ممکن است کاستن از دنج "دن" احساس.
 3. Take یکی دیگر از اندازه گیری در حالی که سگ خود را ایستاده است از زمین تا بالای شانه اش پره. ضرب این اندازه گیری توسط .75 به منظور تعیین ایده آل ارتفاع درب. شما نمی خواهد نیاز به یک بالاتر درب بیش از این به این دلیل که سگ خود را خواهد اردک سر خود را به عنوان او می رود از طریق.
 4. نهایی اندازه گیری است که از یک سمت به سمت در وسیع ترین بخش از بدن سگ خود را. عرض درب باید در حدود 2 اینچ گسترده تر از این اندازه گیری.

تهویه هوا

ترین خانه سگ ارائه خواهد شد مقدار زیادی از تهویه از طریق درب باز است اما اگر شما قصد دارید به نگه داشتن سگ خود را در خانه اش در آب و آن را به کمک دریچه های اضافی به منظور رسیدن به یک صلیب-پیش نویس است. اگر یک سگ به خانه می آید با تهویه اضافی آن را اغلب می شود در صورت باز کردن شکاف در زیر پیش امدگی لبه بام سقف یا تزئینی پنجره.

تهویه کمتر مطلوب اگر سگ را در خانه سگ در زمستان سرد و در صورتی که این مورد نگاه کنید به صورت یک پنجره است که می تواند بسته به نگه داشتن پیش نویس و در نظر قرار دادن یک سگ فلپ بیش درب برای کمک به مهر و موم کردن باد سرد و برف.

عایق

فقط به عنوان یک انسان در خانه یک سگ خانه را راحت تر خواهد بود اگر آن را نمی کند تجربه درجه حرارت زیاد. به دلیل باز کردن درب طبیعت از خانه سگ, اما آن را سخت تر به حفظ دمای داخل از سرد شدن. به جای تلاش برای مهر و موم کردن تمام پیش نویس های یک سگ خانه طراحی شده برای آب و هوای سرد را سود از دو دیوار مجمع که ایجاد یک فضا هوا بین فضای داخلی و خارجی دیوار را کاهش می دهد که انتقال حرارتی. علاوه بر این برخی از سگ خانه با کیت های عایق است که کمک به سگ خود را حفظ حرارت بدن در هنگام, هوای آزاد, temps رها کردن.

مونتاژ مورد نیاز

کنار هم قرار دادن یک سگ جدید خانه است که به طور معمول نسبتا ساده است; بسیاری از تولیدات پلاستیکی سگ خانه می آیند در دو قطعه و ضربه محکم و ناگهانی با هم در حالی که برخی از بیشتر استادانه درست شده چوبی سگ خانه های اضافی مانند یک ایوان یا پلکان منتهی به یک عرشه فوقانی ممکن است نیاز به کمی بیشتر در مجلس است. این نوع از خانه خواهد آمد با دستورالعمل مونتاژ و معمولا نیاز به یک پیچ گوشتی—پیچ ارائه خواهد شد. بسیاری از زمان, صاحب حیوان خانگی می تواند جمع آوری سگ خانه در کمتر از یک ساعت.

اختیاری ویژگی های ساختاری

سگ ممکن است درک سبک تا آنجا که صاحبان خود را انجام دهید اما اگر شما به دنبال مد روز سگ خانه شما پیدا کردن برخی از فوق العاده زیبا آنهایی که با معماری منحصر به فرد وجود دارد. بسیاری از سگ خانه ها هنوز هم به دنبال "پویان" سبک—جعبه مانند خانه با یک اشاره سقف شیروانی—اما تولیدات پلاستیکی گنبد یا "کلبه"به سبک سگ خانه ها نیز محبوب است. چند ویژگی های اختیاری ممکن است با توجه به ارزش.

 • تمیز-out door: این درب سگ وارد از طریق این درب باز می شود که یا از بالا یا از پشت سگ خانه به منظور به اجازه صاحب حیوان خانگی آن را تمیز کردن. به طور معمول بزرگتر, خانه, بیشتر احتمال دارد آن است که باید تمیز کردن درب.
 • ویندوز: یا برای تزیین و یا برای تهویه ویندوز می توانید لباس های معمولی به دنبال خانه سگ, اما شما باید قادر به آنها را در صورت لزوم برای محافظت از توله سگ خود را از عناصر.
 • سقف: سگ همه خانه ها را سقف برخی از نوع اما در آب و هوای گرم آن به نفع یک سقف با تمدید برآمدگی که سایه درب و دو طرف از خانه از اشعه های خورشید را.
 • ایوان: ایوان محبوب در خانه سگ واقع در آشیانه زیرا آنها به سگ محل به دروغ آن را به خارج از زمین زمانی که او نمی خواهید به ماندن در خانه خود را. شما همیشه می توانید اضافه کردن این قابلیت به بعد با نصب جداگانه عرشه.

ما تراکم بالا

با آن ویژگی های کلیدی و نکات خرید در ذهن ما صرف ساعت باریک بازار برای پیدا کردن دارای امتیاز بالا خانه سگ برای خانه های مختلف و تنظیمات. هر یک از این هشت توصیه باید با توجه پوچ خود را نیاز دارد.

Best Dog Houses Options: Petsfit dog house

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Petsfit خانه سگ

ساخته شده از چوب Petsfit سگ در فضای خانه می آمیزد زیبا و با اکثر متری و می توان آن را به رنگ خود را برای مطابقت با خانه یا چپ عنوان شده است. می آید در سه رنگ نقره ای خاکستری و سفید, قرمز و سفید یا زرد و سفید و آن را در دسترس در سه اندازه کوچک و متوسط و بزرگ به جای فقط در مورد هر اندازه سگ است.

این Petsfit ویژگی های افست درب است که اجازه می دهد سگ به حلقه از باد می آید و آن را با اختیاری پلاستیکی شفاف درب فلپ برای حفاظت اضافی در برابر عناصر در حالی که اجازه می دهد این سگ به خارج را ببینید. آن سراشیب سقف ویژگی های آسفالت زونا و قابل جابجایی برای تمیز کردن و خانه می آید با predrilled سوراخ برای مونتاژ سریع—یک پیچ گوشتی و یا مته مورد نیاز است. یک عایق کیت نیز در دسترس برای اندازه بزرگ مدل ساخت این بالا کلی انتخاب برای اکثر سگ.

Best Dog Houses Options: Aspen Pet Petbarn

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Petmate Aspen حیوان خانگی PetBarn

با آن پلاستیکی با دوام ساخت و ساز Petmate Aspen PetBarn فراهم می کند سرپناه از عناصر علاوه بر ارائه یک مانع به زمین کک و حشرات است. لانه سگ می آید در دو بخش—بالا و پایین—که ضربه محکم و ناگهانی با هم به راحتی و ویژگی های آن سراشیب سقف شیروانی با یک فرمت بر روی درب برای کمک به حفظ کردن باران و جلوگیری از سخت اشعه های خورشید.

این Petmate لانه برای تمیز کردن آسان است—تنها با اسپری کردن آن با یک شلنگ در صورت لزوم—و از آن می آید در سه اندازه تا 15 پوند. 25 تا 50 پوند. و 50 تا 90 پوند. ساخت آن را مناسب برای مسکن کوچک متوسط و بزرگ و سگ. تولیدات آن طبقه است کمی بالا است که باعث ایجاد یک جیب هوا فراهم می کند که یک عایق اثر است. این سگ خانه مقرون به صرفه تر از بسیاری از ساخت آن را یک انتخاب برتر برای بودجه فکر صاحبان حیوان خانگی.

Best Dog Houses Options: Arf Frame edited

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: حیوان خانگی جیر جیر Arf قاب سگ خانه

در سنتی "پویان" سبک جذاب حیوان خانگی جیر جیر Arf قاب سگ خانه مکمل حیاط خود را در حالی که حفاظت از خود را پوچ. این چوب واقعی سگ خانه ساخته شده است از Cunninghamia Helix چوب است که به طور طبیعی مقاوم در برابر آب پوسیدگی و حشرات آسیب. آن شیب دار سقف شیروانی محافظت از باران و برف و ویژگی های آن تمدید برآمدگی سقف برای حفاظت اضافی در برابر آسیب اشعه های مضر خورشید. آن را نیز همراه با طبقه بالا برای حفظ Fido کردن زمین.

موجود در اضافی-کوچک, کوچک, متوسط و یا بزرگ حیوان خانگی جیر جیر را محافظت می کند طیف گسترده ای از نژادهای سگ. می آید در پانل و طول می کشد به طور متوسط از 20 تا 40 دقیقه به جمع آوری (یک پیچ گوشتی و یا تمرین لازم است). حیوان خانگی جیر جیر در نظر گرفته شده برای سگ ها ترجیح می دهند که احساس گرم و نرم دن به جای باز کردن پلان و می توان آن را حتی راحت تر با علاوه بر این از یک پد نرم و یا فرش (شامل نمی شود).

The Best Dog House: Petmate Precision Extreme Outback Log Cabin

عکس: amazon.com

4. بهترین برای سگ های بزرگ: Petmate دقت شدید جای دور افتاده کابین وارد شوید

بزرگ-سگ نژاد را دوست دارم نسخه بزرگ از Petmate جای دور افتاده کابین وارد شوید. با آن جبران درب حتی بزرگترین سگ می توانید حلقه را از باد و باران یا برف. خانه نیز موجود کوچک و متوسط و اضافی-اندازه های بزرگ. ساخته شده از چوب جامد با یک مهر و موم شده پوشش محافظ و ضد زنگ سخت افزار های Petmate کابین ورود به سیستم طراحی شده است برای ارائه به سال امن و مطمئن برای حفاظت از سگ خود را.

خانه سگ ویژگی های یک سراشیب سقف برای بهینه زهکشی و آن را مونتاژ در سه مرحله آسان (یک پیچ گوشتی و یا تمرین لازم است). این Petmate کابین ورود به سیستم را می توان با نصب دقت پت عایق کیت (فروش جداگانه) برای حفاظت اضافی را در آب و هوای سرد.

Best Dog Houses Options: Petsfit Dog House Outdoor

عکس: amazon.com

5. بهترین برای سگ های کوچک: Petsfit سگ در فضای خانه های کوچک

سگ های کوچک را دوست دارم lounging در سایه در پوشش ایوان Petsfit سگ در فضای خانه است که ویژگی های یک تمدید سقف (بیش از ایوان) است که به عنوان هر دو آفتاب و باران محافظت کند. آن را نیز در دسترس متوسط و بزرگ اگر چه تنها مدل کوچک همراه با یک ایوان تحت پوشش.

سقف Petsfit لولایی است برای تمیز کردن آسان و تمدید سقف طراحی خود را حفظ خواهد کرد کوچک خز کودک از باد و عناصر. جلوی خانه سگ ویژگی های یک پنجره که اجازه می دهد تا سگ به همکار بدون بیرون آمدن از خانه خود را. ساخته شده از کوره خشک سرو که به طور طبیعی مقاوم در برابر آب و حشرات آسیب Petsfit سگ خانه یک انتخاب عالی برای سگ های کوچک که می خواهند به احساس امن اما هنوز مشاهده, هوای آزاد, اتفاقات از امنیت خانه خود را.

Best Dog Houses Options: Indigo

عکس: amazon.com

6. بهترین برای آب و هوای سرد: Petmate نیلی با Microban

برای مسکن سگ در آب و هوای سرد آن را سخت به ضرب و شتم Petmate نیلی با Microban سگ خانه. آن دو دیوار ساخت و ساز ارائه می دهد برتر عایق در برابر دماهای سرد و جبران درب اجازه می دهد تا سگ به حلقه به دور از پیش نویس. این Petmate نیلی می آید در دو بخش—یک طبقه و بخش فوقانی خانه بخش—که ضربه محکم و ناگهانی با هم برای مونتاژ آسان.

صاحبان حیوان خانگی یک اندازه انتخاب و متوسط و بزرگ و فوق العاده بزرگ را به جای همه اما کوچکترین نژاد سگ است که ممکن است در پیدا کردن خانه خیلی جادار برای گرم بماند. سنگین تولیدات پلاستیک حاوی Microban حفاظت ضد میکروبی به منظور کاهش خطر از قالب و کپک رشد. برای راحتی اضافه شده و حفاظت, خانه سگ را می توان با نصب یک Petmate نیلی درب و یا یک Petmate نیلی پد (هر دو به طور جداگانه فروخته).

Best Dog Houses Options: Furhaven Pet Dog Bed

عکس: amazon.com

7. بهترین سگ های داخلی خانه: Furhaven سگ حیوان خانگی تخت

سگ خود را ندارد به خارج برای قدردانی از آنجاییکه و امن احساس خود را با داشتن دن. این Furhaven حیوان خانگی محل سکونت گزینه مناسب برای صاحبان حیوان خانگی که می خواهند به خود را خزدار محل خود را در حالی که نگه داشتن او را با خیال راحت در داخل خانه. در دسترس در هر دو "عسلی" و یا "عثمانی" گزینه های Furhaven حیوان خانگی محل سکونت مناسب برای کوچک برای کوچک تا متوسط سگ و آن را در دسترس در چند گربه سانان گزینه های به عنوان به خوبی. محل سکونت تحت پوشش در پارچه در انواع رنگ ها و الگوهای از جمله "خانه ساحل خط خطی" و "جامد نارگیل قهوه ای" برای تکمیل هر دکوراسیون داخلی. بالای محل سکونت قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان و بدون مونتاژ مورد نیاز است.

Best Dog Houses Options: Petsfit Portable

عکس: amazon.com

8. بهترین خانه سگ قابل حمل: Petsfit قابل حمل چوبی خانه سگ

حمل و نقل خانه سگ خود را هیچگاه آسانتر نبوده است! با Petsfit سگ قابل حمل, خانه, فقط در برابر آن و پر کردن آن در ماشین تنه یا گاراژ. این Petsfit سگ خانه از چوب ساخته شده و دور در امتداد آن به طرف بالا و به سمت تخت برای حمل و نقل و یا زمانی که استفاده نمی کنید. این یک انتخاب عالی برای صاحبان حیوان خانگی است که سفر با سگ خود را و یا برای انطباق بازدید مهمانان که خود را pooches همراه است.

این خانه سگ قابل حمل طراحی شده است برای سگ های تا 30 پوند. و هنگامی که راه اندازی آن را ویژگی های یک طبقه مطرح شده برای نگه داشتن سگ در خارج از زمین. خود را جبران درب می افزاید: یک اندازه گیری اضافی حفاظت از عناصر و می توان آن را مجهز به یک پد نرم و یا فرش (شامل نمی شود) برای راحتی اضافی.

سوالات متداول در مورد سگ جدید خود را خانه

اگر شما تازه به دنیای سگ خانه آن را تنها طبیعی به برخی از سوالات. در زیر شما پیدا کردن پاسخ به رایج سگ-صاحب سوالات.

س: چه باید یک سگ به خانه برای حفاظت در داغ آب و هوا ؟

یک: سگ نیاز به حفاظت ویژه در آب و, بنابراین به دنبال یک خانه سگ است که تمدید سقف برای جلوگیری از سخت اشعه خورشید و یک طبقه مطرح شده و اجازه می دهد هوا به گردش در زیر. علاوه بر این موقعیت خانه سگ در یک نقطه سایه دار و مطمئن شوید که سگ خود را همیشه یک منبع فراوان از آب تازه است.

س: چگونه می توانم من سگ در خانه اش ؟

یک: بسیاری از سگ ها به طور طبیعی خود را وارد کنید سگ خانه ها و حلقه, اما اگر شما پوچ است انتقال از خواب در داخل خانه به خارج از منزل ممکن است تجربه موقت احساس اضطراب جدایی و حاضر به خواب در آن خانه است. شما می توانید به تشویق آن برای گرم کردن به آن خانه جدید با قرار دادن رفتار و سگ اسباب بازی در داخل و یا شما می توانید شروع به قرار دادن خانه سگ خود را در ایوان, از کجا سگ شما ممکن است احساس امن تر در اول است. به عنوان سگ خود را تبدیل به عادت کرده اند به خانه خود را, شما می توانید آن را حرکت دورتر.

س را دو سگ به اشتراک گذاری همان خانه ؟

یک: بیش از یک سگ اغلب به اشتراک گذاری یک خانه سگ به عنوان طولانی به عنوان آن را به اندازه کافی بزرگ برای هر دو به خواب راحتی اما این نیز بستگی دارد در راه سگ ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. برخی از سگ عاشق مصاحبت در حالی که دیگران را احساس می کنند "خود" سگ خانه. اگر شما یک سگ است که نمی خواهد به اشتراک گذاری خانه خود را, آن را یک ایده خوب برای خرید یکی دیگر از خانه برای یک ثانیه سگ.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب