DoD خط تلفن می شود سیل COVID-19 قرار گرفتن در معرض شکایت

فقط در یک ماه از رمان coronavirus گیر یک وزارت دفاع خط تلفن ایجاد شده به گزارش موارد نقض حقوقی تقلب و سوء است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 خرداد 1399

فقط در یک ماه از رمان coronavirus گیر یک وزارت دفاع خط تلفن ایجاد شده به گزارش موارد نقض حقوقی تقلب و سوء استفاده از دریافت نزدیک به 150 شکایت ادعا نادرست پروتکل های حفاظتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

از Feb. 26 تا 31 مارس این DoD خط تلفن دریافت 146 شکایات مربوط به COVID-19 با توجه به نيمه گزارش سالانه به کنگره منتشر شده مارس 28 توسط وزارت دفاع بازرس کل.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی گروهبان دستگیر و به عنوان FBI به نظر می رسد برای ارتباط بین 2 کمین قتل افسران

"اتهامات در بازه زمانی از رهبران پرسنل یا نه تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و به خطر انداختن و یا آلوده کردن دیگران به این اتهام که پرسنل بهداشت و درمان بودند که به درستی استفاده می شود و یا به درستی محافظت از ویروس" در این گزارش آمده.

از کسانی که شکایت 83 کارگردانی شد در خدمات نظامی; 27 فرستاده شد به طور مستقیم به وزارت دفاع IG; 11 هر هدفمند سازمان های وابسته به دفتر وزیر دفاع و دیگر DoD سازمان ها و زمینه فعالیت و 12 نگران غیر DoD سازمان.

"جدی ترین موارد ادعا واقعی عفونت مراجعه کننده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دفاع سلامت سازمان (DHA) و مربوطه DoD جزء" در این گزارش آمده.

در حالی که آن را شکستن نه پایین نتیجه تمام شکایات آن گفت: هیچ یک از این شکایت ادعا واقعی انتقال بیماری از طریق سهل انگاری شد و اثبات با بررسی مقامات 31 مارس پایان دوره گزارش.

برای طول دوره که شروع Oct. 1, 2019, مقامات دریافت در مجموع 8,041 خط تماس از 7,381 دوره گزارش قبلی است.

به عنوان ارتش و وزارت دفاع و آژانس باید دست و پنجه نرم با چالش جدید ایجاد بیماری مهار و اجتماعی فاصله پروتکل در نور COVID-19 که مجبور بسیاری از ملت به خاموش شدن شکایت های مختلف بوجود آمده اند در مورد پیشگیری از کاستی.

نظامی و خدمات را تا حد زیادی مشخص خود را به روش ویروس پیشگیری و اقدامات متفاوت از پایه به پایه. نیروی هوایی اجرا "غلاف" در برخی از پایگاه های گروه بندی خوشه های کوچک از سربازان هم شامل هر گونه شیوع بیماری در حالی که هنوز هم اجازه می دهد سربازان به قطار در نزدیکی; ارتش در زمان یک رویکرد مشابه با "حباب."

نیروی دریایی تا به حال چندین با مشخصات بالا شیوع بیماری در کشتی, مهمترین, روی عرشه ناو هواپیمابر تئودور روزولت. در یک نقطه بیش از نیمی از نیروی دریایی ویروس نفر سرنشین حامل و یک ملوان درگذشت.

به عنوان متحده پیاده سازی بازگشایی پروتکل ها و ویروس شماره فروکش وزارت دفاع در حال حاضر آرامش بخش برخی از خود سیاست است. یک نظامی جهانی سفر ممنوعیت برداشته شده است برای 38 کشورهای منطقه کلمبیا و پنج کشور پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد.

جدید مورد رای در وزارت دفاع آغاز شده است به سرعت اگر چه اعداد نشان می دهد ادامه داد: گسترش بیماری. همانطور که از دوشنبه 10,822 DoD متصل پرسنل تا به حال قرارداد COVID-19; 468 در بیمارستان بستری شده بود; 6,328 بهبود بود; و 36 فوت کرده است.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: در اینجا متحده و کشورهای نظامی محدودیت های مسافرتی برداشته شده است

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن