بهترین ابزار های دوار برای DIYers

برش و کنده کاری روی سنگ و یا سنباده: یک ابزار دوار می توانید آن را تمام انجام.BobVila.com و شرکای آن ممکن است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 اردیبهشت 1399

برش و کنده کاری روی سنگ و یا سنباده: یک ابزار دوار می توانید آن را تمام انجام.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Rotary Tool Options

عکس: amazon.com

در طول سال دوار ابزار را تبدیل به یکی از ضروری ترین ابزار برای هر دو جوانب مثبت و DIYers. هیچ میز کار کامل و بدون حداقل یک ابزار دوار. این دستگاه قادر به حفاری سنباده برش, سنگ, کنده کاری و حتی تمیز کردن. در واقع با ابزار دوار و فایل پیوست در یک دقیقه شما می توانید در فروشگاه سنباده آخرین نجاری پروژه بعدی شما می تواند در داخل پرداخت کارد و چنگال.

این ابزار دوار تقریبا بی حد و حصر با استفاده از التماس مشتاق DIYer به پرش به پروژه بعدی خود با خلاقیت و انرژی است. که گفت:, برخی نقاط قوت خاص خود را بر اساس قدرت و یا گزینه های لوازم جانبی. آینده ما در انتخاب بهترین ابزار دوار برای طیف وسیعی از رایج ترین برنامه های کاربردی. آیا پروژه بعدی خود حکم یک چوب کنده کاری ابزار برش شیشه ای و یا تطبیق پذیری از چند ابزار شما پیدا کردن یک گزینه زیر که متناسب با نیازهای شما.

  1. بهترین کلی: Dremel 8220-1/28 شارژی Rotary Tool Kit
  2. بهترین برای کنده کاری چوب: Dremel 3000-2/28 سرعت متغیر Rotary Tool Kit
  3. بهترین تدوین: Goxawee Rotary Tool Kit
  4. بهترین برای برش: دی والت DW660 دوار دیدم
  5. بهترین ارزش: ون 2305 Rotary Tool Kit
The Best Rotary Tool Options

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

قدرت خروجی

قدرت خروجی و یا گشتاور چرخشی ابزار توسط موتور آمپر (آمپر) و یا باتری ولتاژ (V). ضعیف ترین خروجی به طور کلی می آید از مدل های بی سیم با یک باتری ولتاژ 4V یا کمتر است. این ابزار روتاری خوب برای نور مشاغل و تمایل به پایین تر حداکثر دور در دقیقه (RPM) ساخت آنها برای حکاکی.

قوی تر قدرت خروجی دیده می شود با برق 12 ولت در مدل های بی سیم است که می تواند رسیدن به 35,000 RPMs یا طناب دار ابزار های دوار با 1.8 آمپر موتور. این قدرتمند تر از مدل های با موتور سنگین, و می تواند دست و پا گیر در دست های خود را اگر استفاده می شود برای مدت زمان طولانی. اگر شما نمی نیاز به قدرت بیشتری برای برش و یا کنده کاری, متوسط, مدل بهترین است.

دور در دقیقه سرعت

شبیه به قدرت خروجی در دقیقه یک اندازه خوب به مرجع هنگامی که تصمیم گیری چه دوار ابزار برای شما مناسب است. بالاتر RPMs (35,000) بهترین هستند برای کارهایی که نیاز به مقدار زیادی از نیروی. این می تواند شامل سنباده سنگ زنی برش و کنده کاری, در میان دیگران. اما بالاتر RPM اغلب می تواند با یک برچسب قیمت بالاتر و بزرگ نیست برای کار با مواد نرمتر. پایین تر RPMs (5,000) استفاده می شود در مواد نرم و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به آرامی صیقل یا سنباده. در دور پایین تر اجازه می دهد تا مواد به کار کرده و بدون آسیب ناخواسته. اکثر ابزار های دوار در حال حاضر با سرعت متغیر تنظیم است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب مناسب دور در دقیقه برای این پروژه در دست اگر چه سبک تر از مدل سخت خواهد شد زمان رسیدن به هر چیزی بالاتر از 28,000 دور در دقیقه. ضعیف تر ابزار نمی تواند موثر در کار با مواد سخت تر. قبل از تصمیم گیری مطمئن شوید که ابزار دوار است که قادر به رسیدگی به RPMs که شما به احتمال زیاد نیاز به شغل.

طناب دار مقابل شارژی

ترین ابزار قدرت در حال حاضر از ویژگی های بی سیم گزینه ای است که می تواند ارائه مزایای متعددی که طناب دار نسخه نیست. شارژی دوار ابزار همه کاره و کاربر اجازه می دهد برای دریافت به مناطق تنگ که طناب دار ابزار فقط نمی تواند. خود استفاده آسان باعث می شود آن را ساده برای سرعت گرفتن ابزار دوار به لمس کردن یک پروژه بزرگتر بدون نیاز به جستجو برای یک خروجی و یا یک سیم رابط.

اما طناب دار مدل هنوز هم در اطراف برای یک دلیل. شارژی ابزار روتاری تمایل به پایین تر RPMs و کاهش قدرت خروجی. خود شارژی طرح همچنین بدان معنی است که در برخی از آنها نیاز به شارژ می شود. برای یک روز کامل کار کند که به معنی کشیدن یک شارژر در اطراف با شما و پیدا کردن یک خروجی به آن وصل است. اگر شما می رویم به نیاز به یک طناب و جستجو برای قدرت رسانه به هر حال پس از آن که طناب دار دوار ابزار قدرتمند تر گزینه بدون بدون هیچ زحمتی از به خاطر سپردن به شارژ بین استفاده می کند. نظر خود را در سبک کار و کار سایت به تصمیم می گیرید که بهترین است.

طیف وسیعی از لوازم جانبی

لوازم جانبی برای ابزار دوار هستند بسیاری از و متنوع در هدف خود را و طراحی. سنباده یا پرداخت بیت نیاز دارید فقط یک کمی از موم یا لهستانی را تقریبا در هر سطحی بدرخشد. کاربید بیت و برش چرخ استفاده می شود برای اچ کنده کاری یا برش مستقیم از طریق فلز. ابزار روتاری همچنین با برخی از بیشتر آشنا قطعات مانند مته و سنباده درام برای بیشتر پروژه های عادی خود را به انجام لیست.

هنری سرگرمی الماس نقطه چرخ استفاده می شود برای حک کردن etch و حکاکی شیشه و در حالی که یک عملی تر و لوازم جانبی مانند یک جوش چرخ یا چرخ سیم می توان برای تیز کردن فلزات و یا پاک کردن زنگ از سطوح فلزی.

که با توجه به آن rotary tool kit برای شما بهتر است آن را ممکن است امن تر برای انتخاب کردن برای یک بزرگتر کیت با لوازم جانبی بیشتر به جای حل و فصل برای یک کوچکتر کیت. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است بخواهید برای خرد کردن و برش حک کردن مته و یا شن و ماسه و یا چه مواد شما ممکن است بخواهید برای آزمایش هنگامی که شما آغاز شده است.

ویژگی های اضافی

ابزار روتاری کیت تمایل به برجسته خود را از لوازم جانبی مختلف خود را قدرت خروجی و RPMs با تکیه بر این انواع شامل قطعات به تقویت ظاهر خود را. اما برخی از مدل ها را آغاز کرده اند به ترکیب ویژگی های اضافی مانند ارگونومیک گرفتن که راحت تر به کار با و یا یک شارژر USB به جای استاندارد شارژر. در حالی که شارژر USB گزینه گرفتار نشده با بهترین مدل ممکن است یک ویژگی است که برای کاربر گاه به گاه نیست که به دنبال یک ابزار حرفه ای.

ما تراکم بالا

The Best Rotary Tool Option: Dremel 8220-1/28 Cordless Rotary Tool Kit

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Dremel 8220-1/28 شارژی Rotary Tool Kit

برای کسانی که می دانم که خود ابزار روتاری آن به عنوان جای شگفتی نیست که Dremel در صدر این فهرست است. نام تبدیل شده است تقریبا مترادف با ابزار های دوار و از آن آسان است برای دیدن چرا وقتی نگاه از 5000 تا 30000 دور در دقیقه محدوده Dremel 8220-1/28 شارژی Rotary Tool Kit. طراحی شده توسط یک باتری 12V, سبک وزن, روتاری ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد با هر چرخشی لوازم جانبی و همراه با بیست و هشت نفر از خود را دارد. یک ساعت زمان شارژ برای شامل باتری به اندازه کافی سریع برای گرفتن هر پروژه جریان در موقع نگه داشتن شما مشغول به کار و طناب در تمام طول روز.

The Best Rotary Tool Option: Dremel 3000-2/28 Variable Speed Rotary Tool Kit

عکس: amazon.com

2. بهترین برای کنده کاری چوب: Dremel 3000-2/28 سرعت متغیر Rotary Tool Kit

کار با چوب می تواند دشوار و قدرت به تنهایی نمی بینم شما را از طریق به پایان یک چوب کنده کاری پروژه. این Dremel 3000-2/28 سرعت متغیر Rotary Tool Kit قطره قدرت 1.2 آمپر نگه می دارد اما تطبیق پذیری برای رسیدن به 32,000 RPM بیش از اندازه کافی برای کنده کاری روی چوب. این موتور کوچکتر باعث می شود ابزار دوار آسان تر که مسئولیت رسیدگی به برای, دقیق, دقیق, کاهش, اما هنوز هم می توان کاربر را به اندازه کافی قدرت به راحتی از طریق حرکت چوب. در حالی که بند ناف می تواند باعث دست زدن به برخی از مسائل بهتر است برای مقابله با حرکت یک سیم برق از نیاز به توقف در وسط یک برش به اتهام ابزار ساخت این ابزار دوار بعدی خود را کامل کنده کاری چوب پروژه.

The Best Rotary Tool Option: Goxawee Rotary Tool Kit

عکس: amazon.com

3. بهترین برای صنایع دستی: Goxawee Rotary Tool Kit

کلمه 'صنایع دستی' به طور معمول باعث می شود فرد فکر می کنم هنر و صنایع دستی است که یک کودک در مدرسه اما با Goxawee Rotary Tool Kit دامنه 'صنایع دستی' به طور ناگهانی بسیار وسیع تر است. بیش از 100 فایل پیوست و لوازم جانبی با این ابزار دستی به طوری که شما می توانید مقابله با سنگ و شیشه و یا فلز حکاکی و برش چوب-کنده کاری مدل-ساخت ، و بیشتر. با 1.3 آمپر و سرعت متغیر بین 8000 تا 30000 دور در دقیقه همه قدرت لازم است در کف دست خود را. تنها محدود به بعد پروژه هنر و صنعت است که تصورات خود را.

The Best Rotary Tool Option: DeWalt (DW660) Rotary Saw

عکس: amazon.com

4. بهترین برای برش: دی والت DW660 دوار دیدم

با دقت و به راحتی برش از طریق مواد است تنها وظیفه سازندگان از دی والت (DW660) روتاری دیدم متمرکز شده بود در زمانی که آنها طراحی شده این تخصص ابزار. 5 آمپر موتور قدرت بیشتری نسبت به ابزار های دوار نیاز دارند, اما از آن است که مناسب برای برش از طریق ضخیم تیغه کاشی و یا حتی تا 1-1/2 اینچ از چوب درخت غان. حرفه ای drywallers برق و نجاران را دوست دارم 30000 دور در دقیقه خروجی و محکم پيشگيري طراحی. با باریک گرفتن این طناب دار دوار ابزار را می توان برای مدت زمان طولانی بدون خستگی و ساخت آن را ایده آل برای یک روز کامل کار کند.

The Best Rotary Tool Option: Wen 2305 Rotary Tool Kit

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: ون 2305 Rotary Tool Kit

ابزار های دوار می توانند نگاه تهدید آمیز است. با لوازم جانبی که همه چیز از برش شیشه به پرداخت نقره ای می توان آن را دشوار است به دانستن آنچه که شما می توانید با استفاده از یک ابزار دوار و قیمت های بالا می توانید ابزار اضافی به نظر می رسد به عنوان اگر آن را به ارزش مصرف یک فرصت است. ون 2305 Rotary Tool Kit حل این مسئله برای شما با 100 قطعه لوازم جانبی کیت از جمله دیسک های سنباده پولیش پد و برش, چرخ, همه در یک قیمت بسیار پایین است که آن را به نظر می رسد دیوانه به یکی را انتخاب کنید. 1 آمپر موتور عمل دوار ابزار در سرعت های متغیر بین 8000 تا 30000 دور در دقیقه است که بیش از اندازه کافی قدرت برای بسیاری از اهداف. ون 2305 اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری به استفاده از یک ابزار جدید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کیف پول خود را.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب