بهترین ورق های تخت خواب برای یک خواب راحت

آمار گونی با اذوقه و نوشابه بستر نرم. دنج ورق می تواند شما را به نگاه به جلو به زمان خواب برای یک شب فوق العا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

آمار گونی با اذوقه و نوشابه بستر نرم. دنج ورق می تواند شما را به نگاه به جلو به زمان خواب برای یک شب فوق العاده ،

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Bed Sheets

عکس: depositphotos.com

با استثنا از تشک با کیفیت ورق های هستند بخش مهمی از یک شب خوب از خواب است. ورق محافظت از تشک و ارائه نور خواب پوشش زمانی که تسلی دهنده بیش از حد است. از آنجا که مردم صرف نزدیک به یک سوم از زندگی خود را در بستر آنها نمی خواهند به صرف آن زمان در کنار خارش ورق. اگر شما می خواهید برای ارتقاء ورق های قدیمی به چیزی لوکس و اذوقه و نوشابه صاف شما را در شانس هستند. با بهترین ورق تخت شما می توانید خندق کسانی که پژمرده و فرسوده ورق و خواب یک شب خوب.

 1. بهترین کلی: پرو پیما 415 تعداد موضوع Percale ورق
 2. بهترین پنبه: کالیفرنیا طراحی دن 400-موضوع تعداد ملحفه های پنبه ای
 3. بهترین ابریشم: توت پارک ابریشم ورق مجموعه
 4. بهترین کتانی: DAPU سنگ خالص و شسته ورق های کتانی
 5. بهترین بامبو: LuxClub 6 PC ورق مجموعه بامبو ورق
 6. بهترین خنک کننده: PeachSkinSheets شبانه ورق
 7. بهترین میکرو: Mellanni ورق تخت مجموعه ای خار میکرو
 8. بهترین جامه فلانل یا پشمی: Bare صفحه اصلی ورق جامه فلانل یا پشمی مجموعه دو خار
Best Bed Sheets

عکس: depositphotos.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید بهترین ورق تخت

وقتی که می آید به خرید ورق ترجیح شخصی حاکم است. با این حال, اگر شما می خواهید برای دریافت بیشتر از پول خود را, شما باید در نظر مقاومت پارچه ٬ قابلیت شستشو مناسب و بیشتر. ورق های خود را نیز باید تکمیل دکور اتاق خود را. در اینجا برخی از ورق نظر و اطلاعات را در ذهن نگه دارید به عنوان شما به دنبال بهترین ورق های تخت خواب برای اتاق خواب خود را.

اندازه

حتی قبل از به دنبال در موضوع تعداد, اندازه تشک خود را. تشک اندازه می تواند متفاوت باشد حتی اگر وجود دارد ابعاد استاندارد. بزرگترین تغییرات رخ می دهد در ضخامت یا عمق و نه همه ورق به خصوص ورق های نصب شده را همه جا تشک به اندازه کافی. بنابراین اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن به اندازه مناسب برای تخت خود را اندازه گیری ،

اگر چه بسیاری از ورق های ساخته شده به تناسب اندازه تشک را انتخاب کنید وجود دارد تفاوت بین استاندارد جیب و جیب عمیق ورق. استاندارد جیب ورق را متناسب با تشک تا 12 اینچ بالا یا عمیق. جیب عمیق ورق های طراحی شده برای تشک های 15 اینچ بالا. اگر شما یک سوپر مخمل خواب دار بالا تشک, شما ممکن است نیاز به دریافت اضافی-جیب عمیق ورق است که ساخته شده برای تشک های 16 تا 22 اینچ بالا.

محتوای فیبر

فیبر در یک ورق بر دوام و نرمی. برخی از الیاف مورد استفاده در ورق های پنبه میکرو ابریشم Tencel پلی استر کتان و بامبو. اکثر خریداران ترجیح می دهند پنبه به دلیل ورق آسایش و تنوع است. این گونه الیاف باید جوانب مثبت و منفی.

 • ملحفه های پنبه ای در حال تنفس و سرد hypoallergenic و می تواند متفاوت باشد وقتی که می آید به بافت; اما آنها همچنین می توانید برچسب قیمت بالا.
 • میکرو ورق سبک, با دوام, اما آنها به دام گرما لکه راحت تر و بیشتر در معرض ابتلا به استاتیک.
 • ابریشم ورق احساس بسیار نرم و راحت و به طور طبیعی hypoallergenic اما آنها گران هستند و نه دستگاه قابل شستشو.
 • Tencel ملافه جذب رطوبت بسیار خوب اما نه 100 درصد ضد حساسیت.
 • ورق های پلی استر هزینه کمتر و با دوام لکه و چین و چروک های مقاوم در برابر اما در حال nonabsorbent و به دام انداختن گرما.
 • ورق های کتانی با دوام و راحت تر در طول زمان اما شکستن آنها را در مدتی طول می کشد; آنها همچنین چین و چروک به راحتی.
 • بامبو ورق نرم و ابریشمی با دوام و تنفس اما نه 100 درصد مواد طبیعی با توجه به مواد شیمیایی مورد استفاده برای پردازش الیاف بامبو.

بافت

بافت در ورق اشاره به نحوه محکم یا شل موضوعات مشبک به شکل پارچه. وجود ندارد یک شماره همراه با بافت-مانند وجود دارد که با تعداد موضوع. نام دسته تعریف بافت سطوح و مراجعه به تعدادی از موضوعات در پود و تار از پارچه. مشترک بافتن انواع عبارتند از:

 • جامه فلانل یا پشمی: تنگ بافت متوسط-به-سنگین-وزن پارچه های ساخته شده از 100 درصد پنبه.
 • Percale: یک پارچه بسیار سبک وزن ساخته شده از هر دو خار زده و نخ پنبه ای.
 • ساتین: یک نوع پنبه صاف و براق به پایان برسد که شبیه ساتن.
 • اطلس: پارچه ای است با ساختاری نرم و صاف به پایان است و ساخته شده از مواد مصنوعی.
 • میکرو: ویژگی های یک بافت با فوق العاده نرم به پایان برسد.
 • نیوجرسی: ساخته شده از گره پنبه یا پنبه-الیاف مخلوط که همان پارچه 100 درصد پنبه تی شرت.

موضوع تعداد

اکثر خریداران با آن آشنا هستند موضوع تعداد. یک ورق تعداد موضوع است که تعداد افقی و عمودی موضوعات موجود در 1 اینچ مربع از پارچه. به طور کلی بالاتر از موضوع تعداد نرمتر ورق. اما تعداد موضوع به تنهایی تاثیر نمی گذارد ورق نرمی و دوام.

تعداد موضوع می تواند طیف وسیعی از 50 (ارزان قیمت ورق) به 1000 یا بیشتر (بیشتر لوکس و گران قیمت ورق). به عنوان موضوع تعداد افزایش می یابد, ورق تبدیل شدن به شکننده و مستعد ابتلا به ریپ و موانع. استیک با موضوع شمارش بین 400 و 600. پارچه در این محدوده احساس می کند راحت بر پوست خود و کیف پول خود را.

کنترل درجه حرارت

بافت و محتوای فیبر تاثیر یک ورق تنفس. در کل 100 درصد پنبه ورق ترین تنفس و خنک کننده است. اگر شما می خواهید گرم ورق برای ماه های زمستان سخت تر بافت مانند ورق جامه فلانل یا پشمی و میکرو خوب میدارد.

وجود مواد مصنوعی ورق طراحی شده برای کمک به تنظیم درجه حرارت بدن زمانی که شما خواب. این ورق فتیله رطوبت دور نگه دارید, در حال خواب بدن سرد و تجدید. الیاف طبیعی مانند پنبه و بامبو و ابریشم و همچنین کمک به مردم برای خنک ماندن در حالی که خواب.

ما تراکم بالا

این ورق تخت هستند برخی از بهترین در دسترس بر اساس این خرید ملاحظات—نرمی و دوام و شهرت.

Best Bed Sheets PeruPrima

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: پرو پیما 415 تعداد موضوع Percale ورق

وقتی که می آید به پنبه ورق پرو پنبه پیما افزایش می یابد به بالا. همچنین به عنوان شناخته شده مصری پنبه پیما است که توسط آن بالاتر تعداد موضوع و طولانی خود را "اصلی" فیبر است. ورق های با الیاف پنبه را نرم و صاف و قوی تر بافت. ساخته شده از 100 درصد پرو پنبه پیما, این ورق از ویژگی های یک 415 تعداد موضوع است که در طیف وسیعی از ارائه یک مجلل احساس صاف.

ورق نیز از ویژگی های یک percale بافت. Percale یک بافت ساده مشخص می شود مات و یک دست ترد و یا بافت. آن را نگه می دارد تا به خوبی با اکسیدان و باید برای سال گذشته با مراقبت مناسب. پرو پیما پنبه ورق احساس نور و نیرو و در عین حال فوق العاده نرم است. این ورق راحتی داغ تراورس و باید به عنوان یک تابستان ورق تخت. آنها را متناسب با تشک اعماق تا 15 اینچ است. مقرون به صرفه ملحفه های پنبه ای موجود در چندین رنگ های خنثی و ایجاد یک پایگاه خوب ورق تخت کتانی مجموعه است.

Best Bed Sheets CaliforniaDesign

عکس: amazon.com

2. بهترین پنبه: کالیفرنیا طراحی دن 400-موضوع تعداد پنبه ورق

برای تطبیق پذیری و دوام خواب نمی توانید به اشتباه با پنبه ورق مجموعه مانند این کالیفرنیا طراحی دن 400-شمارش 100 درصد پنبه ورق را. ورق های ساخته شده با اصلی الیاف پنبه و ویژگی های زرق و برق دار ساتین بافت. ورق های دوستدار محیط زیست هستند و حاوی هیچ اثری مواد شیمیایی.

بهترین از همه این ساتین ورق فروش در سخت برای پیدا کردن اندازه های دوقلو XL و پادشاه کالیفرنیا. آنها نیز در رنگ ها و الگوهای مختلف و مناسب تشک تا 16 اینچ عمیق. قیمت متفاوت توسط اندازه و رنگ/الگوی انتخاب اما هنوز هم اضافه کنید تا به یک قیمت مقرون به صرفه. این باعث می شود در کالیفرنیا طراحی دن ورق های مقرون به صرفه برای ورق است که همچنین قابلیت محو شدن-مقاوم در برابر 100 درصد طبیعی و فوق العاده نرم با پارچه.

Best Bed Sheets Mulberry

عکس: amazon.com

3. بهترین ابریشم: توت پارک ابریشم مجموعه ورق

ابریشم طبیعی فیبر پروتئین ایجاد شده توسط کرم ابریشم. ورق مانند توت پارک ابریشم ملکه ابریشم ورق مجموعه را براق و زیبا ظاهر خواهد شد و نه قرص مانند پنبه است. با وجود آن ظاهر ظریف ابریشم ثابت می کند دوام فیبر است که برای سال گذشته با مراقبت مناسب.

الیاف ابریشم طبیعی مقاومت در برابر رطوبت, گرد و خاک کنه و حساسیت زا. ورق های ساخته شده از ابریشم می تواند ارائه گرما در طول شب سرد و خنک ماندن در طول گرم شب. روی سطح صاف از ابریشم نیز کمک می کند کاهش اصطکاک در پوست و مو منجر به پوست نرم و صاف و کمتر شکننده در صبح است.

بزرگترین نقطه ضعف از ابریشم ورق قیمت است. ابریشم گران است چون تنها تولید شده در تعداد انگشت شماری از مکان ها در چین و آسیای جنوبی. این ابریشم مجموعه ای با توت پارک ابریشم است که تا کنون گران قیمت ترین انتخاب در این لیست است. توت پارک ابریشم حمل OEKO-تکث گواهینامه, که بدان معنی است که الیاف به صورت رایگان از سطوح بالا از بیش از 100 مواد شناخته شده به تواند مضر به سلامت انسان.

Best Bed Sheets DAPU

عکس: amazon.com

4. بهترین کتانی: DAPU سنگ خالص و شسته ورق های کتانی

کتانی باستانی پارچه های ساخته شده از کتان گیاهی است. با دوام فیبر باعث می شود تا DAPU خالص سنگ شسته کتانی ملافه. کتانی نیز طبیعی باکتری و ضد حساسیت و تنفس کیفیت. کتانی می تواند احساس سفت و خشن هنگامی که آن را به پارچه نرم خواهد شد و پس از چندین بار شستشو از.

DAPU را کتانی ورق stonewashed به طوری که آنها احساس نرم و از لحظه ای که آنها از این بسته. با وجود تنگ بافت این ورق ها به دلیل تنفس کتانی می تواند جذب رطوبت. کتان خالص جذب می تواند تا 20 درصد از وزن خود را در رطوبت قبل از شروع به احساس مرطوب و یا مرطوب. این هوا قطره slumberers در زمستان و سرد آنها در گرم آب و هوا.

ورق های کتانی را می توان گران. این کتانی را برای سال گذشته اگر به درستی مراقبت. پارچه فاقد کشش و چین و چروک به راحتی با اضافه کردن یک عمر در نگاه است که بسیاری از مردم را دوست دارم.

Best Bed Sheets LuxClub

عکس: amazon.com

5. بهترین بامبو: LuxClub 6 PC ورق مجموعه بامبو ورق

ساخته شده از سرعت در حال رشد بامبو LuxClub 6-قطعه بامبو ورق پایدار برای انتخاب سازگار با محیط زیست آگاه خریداران. بامبو پارچه شبیه به یک صلیب بین پنبه و کتان. آن را به عنوان نرم به عنوان پنبه به طور طبیعی ضد حساسیت و جذب رطوبت مانند کتانی. آن را نیز نگه می دارد خواب در تابستان خنک و در زمستان گرم.

LuxClub مقرون به صرفه 6-قطعه ورق مجموعه ای از ویژگی های جیب عمیق است که متناسب با تشک تا 18 اینچ ضخامت دارد. بر خلاف اکثر ورق مجموعه, این مجموعه شامل چهار ملحفه. این ورق ها در رنگ های مختلف موجود و در بستر استاندارد و اندازه از جمله دوقلو XL و پادشاه کالیفرنیا.

Best Bed Sheets PeachSkin

عکس: amazon.com

6. بهترین خنک کننده: PeachSkinSheets شبانه ورق

داغ خواب می توانید ورق مزاحمت اما PeachSkinSheets شبانه رطوبت فتیلهسازی مجموعه ممکن است کاهش ناراحتی. پنبه را ارائه می دهد جریان هوا اما نمی فتیله رطوبت مانند این هوشمند فیبر ورق, که کمک به مدیریت رطوبت از طریق رطوبت فتیلهسازی و جریان هوا و توانایی برای خشک کردن فوق العاده سریع تا حرارت بدن تاثیر نمی گذارد بخوابم.

ورق اساسا ساخته شده از میکرو و خواص شبیه به میکرو مانند چین و چروک-, پیلینگ-و مقاوم در برابر محو شدن. آنها همچنین با دوام و نرم است. ورق فروش در انواع رنگ ها و اندازه های مختلف. آنها در سمت گران است برای میکرو ورق اما PeachSkin ارائه می دهد 1-سال گارانتی در برابر تولید کننده نقص در پارچه, پایان, و طرز کار.

Best Bed Sheets Mellanni

عکس: amazon.com

7. بهترین میکرو: Mellanni ورق تخت مجموعه ای خار میکرو

میکرو برای تمیز کردن آسان است و ارزان—چند از مزایای این پارچه مانند این خار میکرو مجموعه ای از Mellanni. آن را نرم و محو شدن و چین و چروک-مقاوم و با دوام است. بودجه فکر اغلب خریداران ترجیح می دهند میکرو ورق از آنجایی که آنها هنوز هم نگاه روشن و واضح حتی پس از چندین بار شستشو از.

Mellanni خار میکرو ورق های ساخته شده از با کیفیت بالا و میکرو و آمد در افسانه های انتخاب خود را از رنگ. اگر چه این ورق ها نرم آنها تمایل به دریافت staticky به خصوص در ماه های زمستان. اما برای تنوع در رنگ و اندازه های مختلف همراه با ارزش میکرو است یک انتخاب خوب به خصوص برای دانشجویان و یا برای یک تخت در یک اتاق خواب یدکی.

Best Bed Sheets BareHome

عکس: amazon.com

8. بهترین جامه فلانل یا پشمی: Bare صفحه اصلی ورق جامه فلانل یا پشمی مجموعه دو خار

ورق جامه فلانل یا پشمی مانند این سر خانه ورق جامه فلانل یا پشمی مجموعه ای ساخته شده از پنبه و الیاف است که بطور عالی یا ظریف یا خار به جلو و سست کوچک بالا الیاف. جامه فلانل یا پشمی است که همچنین به نام "خار پنبه." این ورق را کمی فازی یا fleeciness به لمس است که برخی از افراد پیدا کردن فوق العاده راحت است.

لخت خانه دو خار ورق جامه فلانل یا پشمی سنگین هستند و از ویژگی های بافت متراکم برای بهینه گرما. آنها در غنی رنگ های جامد و در یک قیمت متوسط. این ورق گرم هستند به طوری که آنها ایده آل نیست برای داغتر شرایط آب و هوایی و یا برای استفاده در تابستان. دو خار ورق جامه فلانل یا پشمی اضافه کردن یک لمس خوب برای یک اتاق خواب در طول زمستان برای گرمای اضافی.

مزایای استفاده از داشتن بهترین ورق تخت

ورق مانند تشک, کمک به کیفیت خواب. آنها محافظت از تشک duvets و بالش را از خاک و رطوبت. آنها همچنین اضافه کردن یک لمس تزئینی برای اتاق خواب. بنابراین آن را حس می کند به سرمایه گذاری در یک مجموعه و یا دو که گذشته است.

وجود دارد بسیاری از انواع ورق از آن را انتخاب کنید بر اساس محتوای فیبر بافت موضوع تعداد و رنگ. قیمت می تواند متفاوت باشد بسته به ویژگی های. بهترین ورق تخت خواهد شد که این سه مزایا:

 • آنها به شما کمک کند دریافت کیفیت خواب با نگه داشتن شما سرد یا گرم است.
 • آنها خود را محافظت تشک و ملحفه ها از رطوبت و گرد و خاک.
 • آنها افزایش نگاه خود را دکور اتاق خواب.

بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب