ما به رد تقریبا تمام چینی ادعا می کند در دریای چین جنوبی

واشنگتن — مقامات ایالات متحده می گویند برگ برنده دولت آماده است به تشدید اقدامات خود علیه چین توسط پله مستقیم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

واشنگتن — مقامات ایالات متحده می گویند برگ برنده دولت آماده است به تشدید اقدامات خود علیه چین توسط پله مستقیما به یکی از حساس ترین مسائل منطقه ای تقسیم آنها و رد آشکار تقریبا همه پکن قابل توجهی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.

در یک حرکت مقامات می گویند انتظار می رود که در اوایل روز دوشنبه اجرایی خواهد شد در حال حاضر تصمیم به تلاش برای جلوگیری از چین و افزايش ابراز وجود در منطقه با تعهد به شناخت قوانین بین المللی. اما آن را تقریبا به طور قطع باید بیشتر اثر فوری بیشتر خشم چینی ها که در حال حاضر برای مقابله به مثل در برابر متعدد تحریم های ایالات متحده و دیگر مجازات در مسائل دیگر.

متهمان مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

آن را نیز به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این رو آتش برای پاسخ به COVID-19 گیر شدت انتقاد چین پیش از سال 2020 انتخابات و در پی خود را به رنگ انتظار دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان ضعیف در چین است.

قبلا سیاست ایالات متحده شده بود و به اصرار دارند که اختلافات دریایی بین چین و همسایگان کوچکتر خود حل و فصل مسالمت آمیز از طریق U. N. حمایت داوری. اما در بیانیه ای آماده برای انتشار در دوشنبه دولت قصد دارد به می گویند که ایالات متحده در حال حاضر با توجه تقریبا همه چینی دریایی ادعاهای خارج از آن شناخته شده بین المللی آب نامشروع. تغییر نمی کند و شامل اختلاف بر سر زمین ویژگی های است که بسیار بالاتر از سطح دریا که در نظر گرفته شود "ارضی" در طبیعت.

"جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان آن دریایی امپراتوری" پیش نویس بیانیه می گوید. "امریکا می ایستد با ما جنوب شرقی آسیا متحدان و شرکای خود در حفاظت از خود را مستقل حقوق به منابع دریایی سازگار با حقوق و تعهدات خود تحت قوانین بین المللی. ما ایستاده با جامعه بین المللی در دفاع از آزادی دریاها و احترام به حاکمیت و رد هر گونه فشار برای تحمیل 'ممکن است باعث می شود حق' در جنوب دریای چین و یا گسترده تر منطقه است."

اگر چه ایالات متحده ادامه خواهد داد به بی طرف باقی می ماند در اختلافات ارضی اعلام معنی خواهد بود که دولت این است که در اثر جانبداری با برونئی و اندونزی و مالزی و فیلیپین و ویتنام که همه مخالفت چینی اظهارات حاکمیت بر مناطق دریایی اطراف رقابت جزایر صخره و shoals.

"روشن وجود دارد موارد که در آن (چین) است و مدعی حاکمیت بر مناطق که هیچ کشوری نمی تواند به صورت قانونی با ادعای" وزارت امور خارجه گفت: در یک برگه آماده به همراه بیانیه.

اعلام نظر گرفته شده است منتشر خواهد شد, یک روز پس از چهارمین سالگرد یک تصمیم گیری الزام آور توسط یک پنل داوری به نفع فیلیپین که رد چین دریایی ادعا می کند در اطراف جزایر اسپراتلی و همسایه صخره و shoals.

چین خودداری کرده است به رسمیت شناختن است که تصمیم گیری که در آن است را رد کرد و به عنوان یک "شاهد" و حاضر به شرکت در داوری مقالات. آن را همچنان به سرپیچی از تصمیم گیری با اقدامات تهاجمی که آورده اند و آن را به سرزمینی spats با ویتنام و فیلیپین و مالزی در سال های اخیر است.

اما, به عنوان یک نتیجه دولت چین می گوید هیچ مدرک معتبر دریایی ادعا می کند به ماهی - و به طور بالقوه انرژی-غنی Scarborough, Reef, فساد صخره یا دوم توماس تصمیم میگیرد. ایالات متحده بارها گفته است که مناطق در نظر گرفته شود بخشی از فیلیپین تحت پوشش توسط آمریکا-فیلیپین متقابل دفاع پیمان در صورت حمله به آنها را.

در علاوه بر این به تکرار پشتیبانی از این تصمیم پیش نویس بیانیه می گوید: چین از نظر قانونی نمی توانند ادعای جیمز Shoal در نزدیکی مالزی آبهای اطراف پیشتاز بانک خاموش ویتنام Luconia Shoals نزدیکی برونئی و Natuna بسر اندونزی. که از جمله آن می گوید ایالات متحده تلقی خواهد شد هر چینی آزار و اذیت از کشتی های ماهیگیری و یا اکتشاف نفت در این مناطق به عنوان غیر قانونی.

اعلام شده است در آینده در بحبوحه افزایش تنش ها بین آمریکا و چین بیش از مسائل متعدد از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس, حقوق بشر, چینی, سیاست در هنگ کنگ و تبت و تجارت است که باید فرستاده روابط رو به کاهش در ماه های اخیر.

اما عملی تاثیر اعلام نیست ، ایالات متحده است و نه یک حزب و سازمان ملل متحد حقوق دریاها پیمان است که مجموعه یک مکانیزم برای حل و فصل اختلافات. با وجود آن که وزارت امور خارجه اشاره کرد که چین و همسایگان آن از جمله فیلیپین در حال طرفین به پیمان و احترام باید تصمیم.

ایالات متحده هیچ ادعا می کند به آبهای اما اعزام کشتی های جنگی و هواپیما برای دهه ها به گشت و ترویج آزادی ناوبری و overflight در مشغول خواهیم داشت.

هفته گذشته چین با عصبانیت در مورد شکایت آمریکا خم نظامی خود را در دریای چین جنوبی با انجام مانور مشترک با آمریکا دو ناو هواپیمابر در گروه استراتژیک خواهیم داشت. نیروی دریایی گفت: USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان همراه با خود همراه کشتی ها و هواپیما انجام تمرینات "طراحی شده برای به حداکثر رساندن دفاع هوایی قابلیت و گسترش دسترس دوربرد با دقت دریایی حملات از حامل مبتنی بر هواپیما در یک سرعت در حال تحول منطقه عملیات."

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای جنوبی چین و به طور معمول اشیاء به هر گونه اقدام نظامی ایالات متحده در منطقه است. پنج دیگر دولت ها ادعا می کنند که تمام یا بخشی از دریا که از طریق آن حدود 5 تریلیون دلار کالا در حال حمل در هر سال است.

چین به دنبال تقویت ادعای خود به دریا از طریق ایجاد پایگاه های نظامی در مرجان atolls پیشرو در ایالات متحده به بادبان کشتی های جنگی از طریق این منطقه در آنچه در آن خواستار آزادی عملیات ماموریت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ماتیو لی و لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب