ارتش ممکن است ساخته شده است بیش از حد بسیاری از تخت بیمارستان. و این مشکلی کلی می گوید

U. s. Army Corps of Engineers اتحاد شتافت تبدیل به ساختمان و ساخت بیمارستان در یک کلیپ که می تواند در نتیجه ت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399

U. s. Army Corps of Engineers اتحاد شتافت تبدیل به ساختمان و ساخت بیمارستان در یک کلیپ که می تواند در نتیجه تعداد تخت های بیمارستانی بیش از نیازهای فعلی در مبارزه با رمان coronavirus اما این خوب است سرهنگ ارتش ژنرال تاد Semonite روز جمعه گفت.

"اگر شما تخت بیمارستان که هرگز استفاده می شود من فکر نمی کنم که این یک مشکل است زیرا شما توانایی مراقبت از مردم خود را از شهر" Semonite فرمانده USACE گفت: در پنتاگون در کنفرانس خبری روز جمعه. "این هزینه های نسبتا کوچک به قابلیت نگه داشتن مردم زنده است. من نمی توانم فکر می کنم از یک نجیب تر فراخوانی برای یک مهندس."

پس در این کار بیش از 35 روز پیش سپاه و پیمانکاران محلی, کار کردن استاندارد طراحی برای هر دو COVID-19 و غیر COVID بیماران قرار داده اند تا 28 امکانات در سراسر کشور با ظرفیت کل 15,700 تخت. قصد دارد در آثار برای حداقل هفت بیشتر امکانات با توجه به USACE آمار و ارقام.

مرتبط با: CDC می خواهد به می دانم که اگر برخی از ملوانان در زده حامل توسعه Coronavirus ایمنی

"ما نیز دیده می شود که در آن منحنی است پهن در مناطق خاص" به این معنی که تعداد coronavirus موارد کاهش یافته است خاموش Semonite گفت.

به عنوان یک نتیجه که "شاید یک شهر فکر رفتن آنها به از بين کمبود تخت -- در حال حاضر هر دو آنها نمی دیدن به عنوان بسیاری از موارد جدید و یا آنها را مشاهده کنید که زمان بیشتر و در نتیجه خود را در دسترس بیمارستان ها قادر به تحمل آن بار," او گفت:.

یک منطقه که در آن تقاضا برای جدید تخت افتاده است سیاتل. سپاه بود با عجله به تبدیل CenturyLink طرفدار فوتبال در ورزشگاه به موقت بیمارستان اما واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee هفته گذشته اعلام کرد که تسهیلات دیگر مورد نیاز-قبل از هر گونه از تخت بودند در واقع استفاده می شود.

سپاه است و پس از بسته بندی تا تخت و تجهیزات و قرار دادن آنها در حالت آماده به کار ممکن است برای استفاده در جاهای دیگر.

"ما نمی دانیم که چگونه این است که به بازی کردن. ... ما نمی دانیم که اگر [ویروس] در حال آمدن است در پاییز یا نه" Semonite گفت. "پس بیایید سرمایه گذاری برای ساخت آن است. آن را تقریبا مانند بیمه; آن را خوب رزرو" به تخت اضافی برای محافظت در برابر آینده شیوع کروناویروس.

تخت بیمارستان ظرفیت که در یک testy ارز روز شنبه میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

در یک صدای جیر جیر با هدف Cuomo, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "خارج وجود دارد و کار انجام می شود. ما ساخته شده است شما هزاران نفر از تخت بیمارستان است که شما لازم نیست و یا استفاده به تعداد زیادی از فن های است که شما باید بود و کمک کرد شما را با تست که شما باید انجام دهند."

در یک کنفرانس خبری بعد جمعه کومو اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال Corps of Engineers برای تبدیل Javits مرکز کنوانسیون در منهتن به یک 2,500 تخت بیمارستان به صورت غیر COVID بیماران.

تسهیلات شده و تبدیل دوباره به 1,900 تخت بیمارستان برای COVID بیماران. کومو گفت: بیش از 800 بيمار تحت درمان وجود دارد که از جمعه.

در رد این استدلال که او overreacted فرماندار با اشاره به در کاخ سفید به حمایت از پیش بینی ها نشان می دهد که شمار تلفات ناشی از کروناویروس در آمریکا می تواند به 100,000 در پایان کم است.

"آنها خود را پیش بینی آقای رئیس جمهور" کومو گفت. "اگر ما احمقانه بود برای گوش دادن به شما و سپس شرم بر ما."

شده اند وجود دارد, نشانه های دلگرم کننده در طول هفته گذشته که صعودی منحنی برای coronavirus کرده پهن در شهر نیویورک گفت: اما از 2000 مورد جدید هنوز گزارش روزانه و مرگ و میر است و در سرسام آور سطوح.

برای هفته گذشته در این شهر کشته شده در محدوده 600 تا 800 روزانه با یکی دیگر از 630 مرگ و میر ثبت شده در این شهرستان پنج شنبه, کومو گفت.

شهر مرگ و میر از ظهر جمعه بود و در بیش از 13,200 و یا بیش از یک سوم از 36,700 در سراسر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

نظامی را COVID-19 پاسخ تلاش در نیویورک منتقل شده از تخت های موجود در Javits مرکز و بیمارستان کشتی USNS راحتی به اعزام تیم پزشکی به طور مستقیم به بیمارستان های شهرستان.

در بیانیه روز شنبه, U. s. Army شمالی گفت: بیش از 530 ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی پزشکان, پرستاران, پزشکی و دستیاران در حال حاضر مشغول به کار در 10 شهر نیویورک بیمارستان ها برای از بین بردن overworked کارکنان.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: مدال افتخار دریافت کننده Bennie Adkins می میرد از Coronavirus در 86

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب