ده ها تن از جدید آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلان به عنوان مستقیما به فضا نیروی

برای اولین بار در این کلاس فارغ التحصیل از آکادمی نیروی هوایی خواهد شد که یک گروه از دانشجویان که باید متعهد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

برای اولین بار در این کلاس فارغ التحصیل از آکادمی نیروی هوایی خواهد شد که یک گروه از دانشجویان که باید متعهد به خدمت در جدیدترین شاخه نظامی -- ایالات متحده در فضا نیروی.

"ما در حال رفتن به کمیسیون [88] و آکادمی نیروی هوایی دانشجویان به طور مستقیم به فضا زور" از فارغ التحصیلی کلاس از حدود 1000 ژنرال. جی ریموند که در خدمت به عنوان اولین رئیس عملیات فضایی گفت: پنج شنبه.

"آنها را به سوگند و آنها راه اندازی خواهد شد به فضا نیروی بنابراین ما واقعا هیجان زده به آن دسته از دانشجویان بر روی تیم های" ریموند گفت.

روز شنبه در مراسم فارغ التحصیلی شده است به شدت کوچک شده و به دلیل این که از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

مرتبط: این 23 نیروی هوایی ماموریت های در حال انتقال به فضا نیروی

معاون رئیس جمهور مایک پنس مجموعه به آدرس فارغ التحصیلی کلاس حضوری در آکادمی ورزشگاه شاهین در کلرادو اسپرینگز کلرادو اما هیچ یک از اعضای خانواده تماشاگران و یا بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت برای حضور در. در این مراسم شده است کوتاه تا 30 دقیقه با توجه به آکادمی مقامات.

مطابق با دستورالعمل های رسمی اجتماعی فاصله های دانشجویان خواهد مارس به ورزشگاه هشت پا از هم جدا و نشستن شش فوت از هم جدا اما در این مراسم به پایان خواهد رسید با یک سنتی روگذر توسط Air Force Thunderbirds.

فضا نیروی بود که به طور رسمی ایجاد شده تنها چهار ماه پیش است رو زیاد پرسنل چالش های پیش رو تصمیم گیری ساخته شده در طول بیماری همه گیر.

اما "این یک فرصت تاریخی" و "ما برای شروع از ابتدا" ریموند گفت: در Facebook تاون هال با رئیس استاد Sgt. راجر Towberman خود ارشد مشاور.

"وجود دارد هیچ چک لیست در مورد چگونه به راه اندازی یک سرویس مستقل" ریموند گفت او می خواهد به مطمئن شوید که "ما لازم نیست که یک بوروکراسی" که سرکوب نوآوری است.

ریموند و Towberman گفت: آنها چسبیده با جدول زمانی 30 روز پنجره برای شروع آوریل 1 برای زمان پرسنل نیروی هوایی تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند برای رفتن به فضا نیروی.

"من درک می کنم آن را به یک زندگی در حال تغییر تصمیم گیری" و برخی ممکن است نیاز به زمان بیشتری Towberman گفت. "اگر شما فقط مطمئن شوید که من می خواهم شما را به درک ما رو سرویس ما رو به برنامه است."

کسانی که از خدمات دیگر همچنین می توانید درخواست برای پیوستن به فضا نیروی.

"اگر شما علاقه مند, ما می خواهم به شما" ریموند گفت.

اما Towberman هشدار داد که اعضای خدمات از شاخه های دیگر باید بررسی کنید برای اولین بار با رهبری خود را قبل از داوطلب شدن.

در عجله برای تنظیم نیروی جدید ریموند و Towberman گفت: برخی از اصول و انتظار می رود توسط سنت از خدمات و فرهنگ نظامی ایالات متحده هنوز به تصمیم برای فضای نیروی.

ریموند گفت که هنوز تصمیم نگرفته چه فضایی نیروی گارد احترام خواهد بود و Towberman گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند در چه مرتبه و نشان را نگاه خواهم برای پرسنل داوطلب خدمت سربازی و یا حتی چه صفوف نامیده خواهد شد.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: فضای نیروی است که در حال حاضر مبارزه با کروناویروس. در اینجا چگونه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن