درخواست تجدید نظر از یک سوخته چوب پایان

سعی کنید یک سوخته تمام چوب در پروژه بعدی خود را | باب ویلا داغترین روند در طراحی—که آن هم باستانی ژاپنی تکنیک—

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
سعی کنید یک سوخته تمام چوب در پروژه بعدی خود را | باب ویلا

داغترین روند در طراحی—که آن هم باستانی ژاپنی تکنیک—ارائه می دهد مزایای شگفت آور برای جانبداری مبلمان و بیشتر.

Achieve a Unique Burnt Wood Finish with Shou Sugi Ban

عکس: istockphoto.com

آیا شما آماده برای ساخت عرشه چوب و مبلمان و یا چوب قاب سازی دیوار—یا هدف به صنوبر تا موجود—شما در نهایت می خواهید زیبایی و طول عمر. در حالی که مواد نگهدارنده شیمیایی می توان به درمان نشده چوب به طول عمر آن و لکه و یا رنگ می تواند به افزایش درخواست تجدید نظر بصری, این وقت گیر درمان باید انجام شود به طور جداگانه. پس چرا در نظر نمی شو صار sugi بان (تلفظ shoh shoo-gee بان) بسیار-buzzed-در مورد روش است که اجازه می دهد تا هر DIYer راحت با استفاده از یک blowtorch برای تقویت و زیباسازی چوب در یک روند ؟ خوانده شده در برای 411 در این روش است که تولید سوخته تمام چوب به همراه راهنمایی برای موفقیت برنامه است.

Burnt Wood Finish on a Dresser

عکس: istockphoto.com

آنچه که باید sugi بان و چگونه از آن استفاده می شود ؟

ب sugi بان اصطلاح متداول در غرب برای yakisugi باستانی ژاپنی روش برای حفظ چوب با آتش است. به معنای واقعی کلمه ترجمه برای "سوخته سرو مدیره" در انگلیسی شو صار sugi ممنوعیت به طور سنتی شامل سوزان تخته های چوبی با یک مشعل یا آتش کنترل شده خنک کننده چوب, نرم کاراکتر با یک برس سیمی از بین بردن گرد و غبار و در صورت دلخواه با شکوه چوب با روغن های طبیعی. روند تقویت چوب (بیشتر در مورد چگونه زیر) فراهم می کند و مات پایان سیاه و سفید با رگه های نقره ای زیبا, شبیه سنگ ابسیدین.

هر چند نمونه از ب sugi بان دیده می شد به عنوان اوایل به عنوان 700 A. D. روش به طور کلی قدمت آن به قرن 18 و ژاپن بود که در آن در درجه اول اعمال شده به تخته های چوبی مورد استفاده در نمای بیرونی جانبداری مقاوم در برابر هوا به آنها و در نتیجه طول عمر خود را. سدار ژاپنی به نام sugi بود, سنتی, گونه های چوبی به خاطر استفاده از آن به فکر تولید بیشتر تلفظ سوخته اثر است.

در سال های اخیر shou sugi ممنوعیت استفاده شده است در دیگر گونه های چوب علاوه بر سرو داخلی و خارجی برنامه های کاربردی هر دو بر روی تخته های چوبی مورد استفاده در ساخت سطوح بزرگ مانند جانبداری عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و قاب سازی دیوار و کوچکتر از قبل ساخته شده نجاری از قبیل میز و صندلی و کمد. آن را باارزش است نه تنها برای ویژگی های محافظ آن را اعطا روی چوب, اما همچنین قابل توجه سوخته چوب پایان این کدها که به اندازه کافی همه کاره برای هر دو روستایی و خانه های مدرن. در حالی که DIYers می توانید به پایان برساند و به سادگی با اعمال یک blowtorch از قبل ساخته شده shou sugi بان-درمان نجاری فراوان از قهوه جداول (در دسترس در آمازون) به نشانه های تزئینی (همچنین در دسترس در آمازون).

چه هستند مزایای سوخته چوب به پایان برساند ؟

در اینجا چگونه باید sugi بان درمان افزایش چوب:

 • آن مقاوم در برابر رطوبت. های ذغال سنگ فرایند در پشت برگ دو یا سه میلیمتر لایه زغال در سطح پوست را در زمینه چوب از آب و بخار آب نگه داشتن آن از فرسایش و یا جذب رطوبت و تورم و تاب و یا فاسد. این قابلیت ضد آب چوب است که به خصوص مفید برای سازه در رطوبت مستعد فضاهای مانند باغ نیمکت یا کنار استخر و صندلی.
 • آن fends off باکتری ها و آفات است. ب sugi بان به عنوان یک دوستدار محیط زیست قارچ کش ها و آفت کش چوبی جانبداری کف, نرده و مبلمان پاسیو. آتش-درمان چوب شکسته شدن آن سلولز است که حاوی مواد مغذی مانند شکر است که باکتری ها و حشرات رشد در. بدون سلولز چوب می شود نامهربان به آفات جلوگیری از قارچی و حشرات مربوط به آسیب ساختاری. با shou sugi ممنوعیت وجود دارد بدون نیاز به مواد شیمیایی بازرگانی مواد نگهدارنده چوب.
 • آن را کاهش می دهد خطر آتش سوزی. به عنوان ذغال سنگ تبخیر نرمتر سلولز لایه از چوب آن در پشت برگ سخت تر از لیگنین لایه که نیاز به دمای بالاتر شعله و دیگر شعله زمان قرار گرفتن در معرض برای سوزاندن. بنابراین کمتر احتمال شو صار sugi بان-چوب و درمان ابتلا به آتش یک دارایی مهم برای قطعات مانند پاسیو جداول مورد استفاده در مجاورت نزدیک به یک کوره یا شومینه.
 • این ارائه می دهد یک رنگ غنی است. ب sugi بان می تواند طیف وسیعی از رنگ ظریف ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری به نمایشی جت سیاه و سفید بسته به رنگ اصلی چوب, درجه سوزان و چقدر کاراکتر شما با قلم مو ، این باعث می شود آن را یک جایگزین عالی برای سیاه و سفید و یا خاکستری تیره و چوب لکه و یا رنگ. جت سیاه و زنگار است ایده آل برای بیانیه-ساخت بیرونی و یا بر روی سطوح در غور و فضاهای مانند لهجه قاب سازی دیوار در یک اتاق خواب در حالی که زغال چوب و رنگ می خواهم با توجه به فضای که در آن دید بیشتر مهم است که مانند یک عرشه.
 • آن دستاوردهای پویا بافت. بافت شو صار sugi ممنوعیت ممکن است ترک خورده و یا کوچک بسته به شدت سوزش طبیعی خطوط در چوب و چیدمان تابلو در سطح. یک آرایش سنتی یک هیئت مدیره انباشته در بالای یا در کنار دیگر ارائه می دهد بیشتر بدون درز نگاه مطلوب در اتاق که در آن لهستانی مورد نظر است مانند قاب سازی دیوار در یک اتاق ناهار خوری رسمی. اگر برای رفتن به یک مطلب قابل توجه بصری متنوع نگاه مانند یک میز در یک صنعت یا هنر استودیو مبهوت ترتیب تخته می افزاید: عمق و ابعاد سوخته چوب به پایان برسد.

چگونه باید DIYers رویکرد شو صار sugi ممنوعیت روند برای بهترین نتایج ؟

برای دوام سوخته تمام چوب است که در گذشته 50 سال یا بیشتر به دنبال این شو صار sugi بان کی مون درخواست راهنمایی:

 • درخواست در سوزنی برگان تنها. به عنوان یک نتیجه از آن متخلخل طبیعت سرو—سدار ژاپنی به طور خاص—به آسانی کاراکتر به عمق مورد نیاز برای یک محافظ و جذاب سوخته چوب به پایان برسد. اما دیگر سوزنی برگان از جمله کاج و صنوبر نیز نامزدها خوب است. جلوگیری از پهن برگان مانند یا گردو که در حال متراکم تر و نمی کاراکتر به راحتی.
 • جست و خیز سنباده. از آنجا که سوزاندن سطح چوب حذف هر موجود تکه های خشن وجود دارد بدون نیاز به سنباده چوب قبل از سوزان آن است. اگر وجود دارد تراشه یا شیار های عمیق در چوب به آرامی شن و ماسه مناطق ناهموار با 150-شن یا بالاتر کاغذ سنباده.
 • استفاده از مشعل پروپان برای حداکثر شعله کنترل. اگر چه هر دو مشعل پروپان و کنترل آتش سوزی (کوچک خود مشتعل آتش سوزی در زمین) مناسب هستند آتش منابع پروپان گاز (به عنوان مثال قرمز اژدها مشعل در آمازون) ارائه متوسط DIYer بیشتر کنترل بیش از که در آن شعله بازدید و شدت سوختگی در این منطقه است. تجزیه سلولز و شکل گیری کاراکتر رخ می دهد در چوب در شعله متوسط بین 500 تا 1000 درجه فارنهایت بنابراین به دنبال یک مشعل می رسد که حداکثر متوسط حداقل 1000 درجه فارنهایت در فضای باز; ترین مشعل پروپان بیش از این لایحه مناسب ارائه حداکثر دمای 2000 درجه فارنهایت یا بالاتر.
 • آماده کار در منطقه است. چون مشعل شعله های آتش منتشر می کنند می تواند گازها مانند مونوکسید کربن به هوای اطراف آن تنها اعمال shou sugi بان در محوطه باز مانند در جلوی خانه—هرگز در داخل خانه. به همین ترتیب کار نمی کنند, در روز باد می وزد درجه حرارت می تواند این شعله را تا نزدیکی سطح است که شما نمی خواهید برای سوزاندن. مجموعه ای از تخته چوب و یا چوب روی یک تخت در سطح اشتعال سطحی مانند جلوی خانه بتن یا فلز آویزان. همیشه پوشیدن عینک ایمنی و نسوز دستکش کار در طول فرآیند و نگه داشتن آتش نشانی دستی.
 • استفاده از یک شعله به تاول بخش های کوچک در یک زمان. اندازه شعله های تولید شده توسط مشعل را کنترل گرما و شدت سوختگی; کوچکتر شعله بیشتر شدید سوختگی از داغتر آبی تیره هسته داخلی از شعله است و نزدیک به سطح چوب; بزرگتر شعله کمتر شدید سوختگی از چوب است که به طور عمده در معرض کولر, آبی روشن, هسته بیرونی از شعله. استفاده از مشعل تنظیم سوپاپ (معمولا یک دکمه بر روی مشعل) برای رسیدن به یک شعله اندازه یک تا دو اینچ طولانی برای اطمینان شدید سوزاند.
 • حفظ یک دست ثابت است. حرکت مشعل به آرامی از یک طرف سطح دیگر برگزاری شعله بیش از هر شش اینچ منطقه برای پنج تا 10 ثانیه تا آن blackens و سپس حرکت به بخش بعدی بروید تا کل سطح چوب به سیاه شدن. اگر ترک های کوچک شروع به نظر می رسد در سطح چوب در هر نقطه با استفاده از تنظیم شیر برای افزایش شعله اندازه که به کاهش شدت سوختگی.
 • قلم مو را به رنگ مورد نظر خود را عمق. صبر کنید پنج تا 10 دقیقه برای چوب به طور کامل سرد و سپس به آرامی کل هیئت مدیره با یک برس سیمی برای نرم کردن کاراکتر و آشکار دانه از چوب تا زمانی که شما رسیدن به عمق مورد نظر رنگ. دیگر شما با قلم مو به سبک رنگ هیئت مدیره خواهد بود.
 • استفاده از یک پارچه مرطوب و یا کمپرسور هوا برای حذف بیش از حد دوده و گرد و غبار. پس از مسواک زدن و چوب و سست دوده و گرد و غبار باقی می ماند ممکن است بر روی سطح چوب; این ذرات را به پایان نگاه پر جنب و جوش کمتر بنابراین حذف آنها را با پاک کردن چوب با آب اشباع پارچه. برای مناطق بزرگتر استفاده از یک کمپرسور هوا (در دسترس برای اجاره در Home Depot) که خروجی هوا بر روی سطح چوب به انفجار دور دوده و گرد و غبار.
 • با پایان نفت برای افزودن طول عمر. شما می توانید ترک سوخته چوب لخت برای یک قطع کننده نگاه و یا اعمال خشک کردن نفت مانند کتان یا روغن تونگ به قرض دادن یک نرم شین و افزایش حفاظت آب و هوا. این روغن ها سخت طولانی مدت با قرار گرفتن در معرض هوا ساخت چوب حتی با دوام تر. دوباره درخواست نفت هر 10 تا 15 سال برای بهترین نتایج.

بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن