نیروی هوایی است که یک جایگزین برای آن جنگ سرد دوران تپانچه

نیروی هوایی به تازگی اعلام کرد که به زودی شروع خواهد شد فیلدینگ 125,000 ارتش جدید مدولار Handgun سیستم به جای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

نیروی هوایی به تازگی اعلام کرد که به زودی شروع خواهد شد فیلدینگ 125,000 ارتش جدید مدولار Handgun سیستم به جای آن جنگ سرد دوران M9 اسلحه کمری.

خدمات چرخه زندگی مدیریت مرکز سلاح های کوچک برنامه های دفتر در نظر دارد برای تکمیل فیلدینگ از M18 9mm pistol در ماه اوت سال 2022 با توجه به نیروی هوایی انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: مبارزه با تکه های تایید شده برای سربازان ایالات متحده در عربستان سعودی از تاسیسات نفتی حمله

دلار 22.1 میلیون مقابله با Sig Sauer شامل آزمون مهمات و خدمات مهندسی با توجه به انتشار.

ارتش اهدا Sig Sauer یک قرارداد به ارزش تا $580 میلیون دلار در اوایل سال 2017 پس از شرکت در ضرب و شتم Glock, Inc., FN امریکا و Beretta USA, ساز فعلی M9 9mm خدمات تپانچه در MHS رقابت است.

10 ساله توافقنامه خواستار Sig به عرضه و خدمات دیگر با اندازه کامل M17 و جمع و جور M18 نسخه های مهاجم-اخراج 9mm pistol.

جدید تپانچه مجهز می تواند با سرکوبگران و با تریتیوم مناظر برای شرایط نور کم و همچنین 17 و 21-دور مجلات.

نیروی هوایی تصمیم به جمع و جور تر M18 MHS به جای اندازه M9.

"نیروی هوایی خریداری M9s در 1980s و طراحی شده است واقعا از آن زمان تغییر" مریل Adkison کوچک اسلحه دفتر برنامه ارشد مدیر تدارکات گفت: در انتشار. "M9s بزرگتر و سنگین تر می شوند تمام فلزی تپانچه; در حالی که M18s سبک تر هستند پلیمر تپانچه با بیشتر سازگار ماشه را بکشد و قابل درک برای بزرگ و کوچک دست است."

جدید sidearms نیز بسیار کمتر گران با توجه به انتشار آن می افزاید که جدید M18 هزینه های نیروی هوایی در حدود یک سوم از آنچه که آن را هزینه برای خرید یک M9 امروز.

در علاوه بر این به نیروی هوایی ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی و گارد ساحلی باید تمام دستورات قرار داده شده برای خرید, ارتش, اسلحه کمری.

"این مهم است که برای نیروی هوایی ایالات متحده به حرکت به جلو با بهبود و جایگزینی سیستم های سلاح برای نگه داشتن سرعت با دشمنان بالقوه و زمینه بهترین تکنولوژی و تجهیزات در دسترس برای ما warfighters," برایان Lautzenheiser سرب مدیر برنامه در اسلحه کوچک دفتر برنامه گفت: در این انتشار است.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: Sig Sauer: هر سرویس قرار داده سفارشات به صورت مدولار, Handgun, سیستم

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن