تایوان می گوید چین ارسال هواپیما در نزدیکی جزیره تقریبا روزانه

تایپه, تایوان — چین ارسال هواپیماهای نظامی در نزدیکی تایوان با افزایش فرکانس در آنچه به نظر می رسد به یک پله

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

تایپه, تایوان — چین ارسال هواپیماهای نظامی در نزدیکی تایوان با افزایش فرکانس در آنچه به نظر می رسد به یک پله بالاتر از آن تهدید به استفاده از زور برای به دست گرفتن کنترل این جزیره تایوان وزیر امور خارجه روز چهارشنبه گفت.

از جمله پروازهای مکرر از گزارش در رسانه ها تبدیل شده اند و "تقریبا روزانه یک اتفاق" جوزف وو به خبرنگاران گفت:.

همراه با تمرین های نظامی شبیه سازی حمله به تایوان با پرواز توسط چین باعث نگرانی عمده برای تایوان در دولت وو گفت.

"آنچه در آن است در حال حاضر انجام است unceasingly آماده به استفاده از زور برای حل و فصل تایوان مشکل" وو گفت.

چین ادعا می کند که خود حاکم جزیره دموکراسی به عنوان قلمرو خود و تهدید به استفاده از افراد ارتش آزادی بخش به آن را تحت کنترل خود. طرف تقسیم در یک جنگ داخلی در سال 1949 زمانی که چیانگ کای شک را ملی گرایان فرار به سابق ژاپنی مستعمره به عنوان حزب کمونیست کنترل در سرزمین اصلی چین است.

پکن قطع روابط با دولت این جزیره تایوان پس از انتخاب استقلال-تکیه جمهور Tsai و نشستند ون در سال 2016 و به دنبال منزوی کردن آن دیپلماتیک در حالی که بالا بردن تهدید نظامی. با وجود آن Tsai انتخاب خواهد شد در این سال توسط یک حاشیه گسترده ای.

وو گفت: چین به نظر می رسد به رشد اعتماد به نفس در زیر آن سرکوب صدای مخالفان در این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ تسهیل ملی مجلس قانونگذاری را عبور از یک جارو امنیت قانون است.

"اگر جامعه بین المللی نمی دهد چین به اندازه کافی روشن سیگنال من معتقدم که چین آن را که جامعه بین المللی نمی خواهد مانع آن در انجام چیزهای دیگر" وو گفت. "این چیزی است که ما بسیار در مورد نگران است."

وو تاکید کرد نیاز به هماهنگی با متحدان مانند ژاپن و آمریکا هیچ کدام رسمی روابط دیپلماتیک خود با تایوان اما که حفظ روابط نزدیک. ایالات متحده قانون مقرر است که واشنگتن اطمینان از این جزیره می تواند به حفظ یک معتبر دفاع و درمان همه تهدیدات علیه این جزیره به عنوان مسائل از نگرانی.

پشتیبانی در میان تایوانی سیاسی اتحاد با چین شده است ضعیف و افتاده است بیشتر به دنبال سرکوب در هنگ کنگ است. می آید که به عنوان چینی رهبر حزب کمونیست و رئیس جمهور چین به دنبال به طور فزاینده ای قاطعانه سیاست خارجی منجر به حدس و گمان او ممکن است تلاش یک رویارویی نظامی در منطقه است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن