جانباز در کنگره Berates مغلوب ساختن پیشی جستن برای دلالت نگهبان باید شلیک مینه سوتا غارتگران

یک بازنشسته ارتش ایالات متحده رزرو سرهنگ که همچنین به عنوان یک دموکرات کنگره از ایالت مریلند متنبه جمهور مغلو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

یک بازنشسته ارتش ایالات متحده رزرو سرهنگ که همچنین به عنوان یک دموکرات کنگره از ایالت مریلند متنبه جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او "نا مناسب به فرمانده."

این بیانیه پس از رئیس جمهور ساخته شده در اوایل صبح tweet به نظر می رسد که برای تشویق سرباز گارد ملی به آتش در غارتگران در مینه سوتا شورش.

جزئیات بعدی: گارد سرباز کشته شدند در ضربات پنالتی در حالی که کمک به همکار مأموران اجرای قانون

سی سال کهنه سرباز ارتش Rep. Anthony G. Brown, D-مریلند نایب رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس کار اخراج شدند در مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

"رئیس جمهور تهمت است خوار و مخدوش دفتر ریاست جمهوری چند بار در طول مدت خود را; او اواخر شب تهدید به ملی Guardsmen باز کردن آتش بر روی معترضان در مینیاپولیس است نامعقول کم جدید" براون نوشت: در انتشار اخبار.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به نام گارد ملی در روز پنج شنبه به عنوان شورش فوران در سنت پل بیش از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس.

تصاویر و ویدئو از یک آتش سوزی در مینیاپولیس ایستگاه پلیس پنجشنبه شب به سرعت گسترش در سراسر وب.

در اوایل صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده نا امید جیر:

"این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

رسانه های اجتماعی سایت ارسال شده پاسخ گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن توییت "نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند."

تا کنون مینه سوتا گارد ملی فعال کرده حدود 500 سرباز و خلبان به "حمایت مقامات محلی در حفاظت از زندگی و حفظ اموال و تضمین این حق از مردم به صورت مسالمت آمیز نشان می دهد در مینیاپولیس و سنت پل و اطراف آن جوامع" استاد Sgt. بلر Heusdens گفت: Military.com.

سرباز گارد ملی در ایالت مینه سوتا که دارای سلاح های فردی خود را برای حفاظت سخنگوی مسلح ، اسکات شاهین گفت: Military.com.

"آنها مسلح گفت:" شاهین اضافه کرد که اعضای گارد مجاز به دستگیری و یا بازداشت مردم است.

شورش در مینیاپولیس آغاز شده و پس از فیلم فلوید را دوشنبه شب بازداشت منتشر شده نشان میدهد او برای نفس نفس نفس زدن به عنوان یک افسر kneeled در گردن او برای تقریبا هشت دقیقه است. فلوید شنیده می شود که شفاعت او نمی تواند نفس بکشد.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, قهوه ای در ادامه به متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از استناد به "شعارهای نژادپرستانه به عنوان یک سگ-سوت برای مقابله با آمریکایی ها دست و پنجه نرم کردن با ظلم و ستم و بی عدالتی است."

"هنگامی که او در تماس با ما خدمات به اعضای مرتکب خشونت در برابر مردم آنها سوگند یاد کرد برای محافظت از -- او خود را نشان می دهد unfitness به رهبری," او نوشت.

قهوه ای با حضور در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت و در خدمت فعال ارتش از سال 1984 تا 1989. او پس از خدمت در ارتش ذخیره از سال 1989 تا سال 2014 با توجه به کنگره بیوگرافی.

"30 سال من در خدمت این کشور ، من همیشه می دانستم که آنچه که ما برای مبارزه با -- حق صحبت کردن و به اعتراض بدون قصاص به زندگی در یک باز و رایگان جامعه و برای یک کشور که در آن تنوع و شمول ما بزرگترین نقاط قوت. بر خلاف مردان و زنانی که افتخار خدمت در یکنواخت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کنند آنچه در کشور ما می ایستد و یا مشترک creed که روابط ما همه با هم. رئیس جمهور تهمت نالایق است به فرمانده کل قوا و به طور فعال ساخت ما کمتر امن هر روز" قهوه ای نوشت.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط: گارد ملی به نام, برای پاسخ به مینیاپولیس خشونت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب