انتحاری کامیون بمب افکن کشته شدن 8 سرباز افغان

افغانستان — انتحاری کامیون بمب افکن زده یک کاروان ارتش در شرق افغانستان روز دوشنبه از کشته شدن دست کم هشت سرب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

افغانستان — انتحاری کامیون بمب افکن زده یک کاروان ارتش در شرق افغانستان روز دوشنبه از کشته شدن دست کم هشت سرباز افغان در وزارت دفاع گفت.

دیگر نه نیروهای نظامی زخمی شدند در این حمله در ولایت میدان وردک. هیچ کس بلافاصله مسئولیت این حمله اما طالبان و محلی "دولت اسلامی" وابسته به طور معمول هدف قرار دادن نیروهای امنیتی افغان.

طالبان بر شدت حملات در سراسر افغانستان با وجود امضای قرارداد صلح با ایالات متحده در ماه فوریه است. که توافق در نظر گرفته شده بود برای هموار کردن راه برای مذاکرات بین طالبان و دولت افغانستان که منجر به پایان دادن به دهه ها جنگ.

این مذاکرات قرار بود به شروع این ماه اما این روند متوقف شده بیش از اجرای یک زندانی آزاد است.

مذاکرات صلح به نام برای دولت افغانستان به رایگان از 5000 طالبان زندانیان در ازای طالبان آزاد از 1000 اسیر پرسنل دولتی. تا کنون دولت آزاد است بیش از 4200 و طالبان را آزاد حدود 800.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب