فضا نیروی جدیدترین آگهی می پرسد چه جلوتر برای بشریت

ایالات متحده در فضا نیروی عرضه آن جدیدترین آگهی می پرسد که نیروهای جدید و بالقوه استخدام به فکر می کنم فراتر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

ایالات متحده در فضا نیروی عرضه آن جدیدترین آگهی می پرسد که نیروهای جدید و بالقوه استخدام به فکر می کنم فراتر از آنچه ممکن است در اینجا بر روی زمین است.

"من می بینم اکتشاف و شجاعت. من خودم. آینده جایی است که من شما را به تاریخچه" راوی یک زن جوان می گوید: طول 30-فیلم دوم به نام "تاریخ است."

جزئیات بعدی: نیروی هوایی تاخیر برخی از OCP لباس اجباری پوشیدن تاریخ

اولین فضا نیروی, آگهی "هدف" نشان داد در اوایل این ماه به بینندگان یک نگاه اجمالی به آنچه که در یک فضای نیروی کار ممکن است مانند نگاه. در جدیدترین تجاری و فضای بسیاری از اعضای نیروی-به ویژه زنان-دیده می شود در طول این آگهی به عنوان راوی ponders چه جلوتر برای بشریت و آینده آن نقش مهمی در فضا.

یک زن رهبر به نظر می رسد بیش از یک شبکه دیجیتال از برخی از نوع دیگر به نظر می رسد در فضایی.

مقامات گفته اند که فضای نیرو می تواند در نهایت گسترش ماموریت خود را فراتر از حفاظت از خاک ریشه دوانده warfighters با تماشای بیش از دارایی های مانند مخابرات و ماهواره های GPS به طور بالقوه حتی دفاع از انسان در فضا پرواز. نیروی هوایی وزیر باربارا بارت در اشاره به احتمال در ماه دسامبر.

"من کشور من پیدا کردن افق های جدید در خارج وجود دارد. و من می بینم جهش غول ساخت باز گشت" زن راوی می گوید: در تجاری.

"کار ما در نیروی هوایی استخدام خدمات است که به ایجاد فضایی نیروی با نام تجاری و هویت" سخنگوی لسلی براون گفت: در یک نسخه. "تبلیغ در نظر گرفته شده است به آموزش عموم مردم در مورد فضا نیروی ماموریت و مردم آن است. آن را نیز طراحی شده برای الهام بخشیدن به مردم برای خدمت در فضا نیروی."

آگهی آید به عنوان پنجره برنامه برای پرسنل نیروی هوایی برای انتقال به جدیدترین شاخه نظامی است ، فضا نیروی دریافت کرده است هزاران نفر از درخواست پس از آن باز پنجره برنامه مه 1 برای واجد شرایط فعال وظیفه نیروی هوایی برای انتقال. خدمات نرم افزار و برنامه های, از مه 31, اما وجود خواهد داشت ویندوز برای سایر خدمات است.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: ما فضایی نیروی ممکن است تبدیل به مهمترین و دوستانه خدمت سربازی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن