5 چیزهایی که در مورد جایگزین کردن دفع زباله

جایگزین کردن یک دفع زباله? خواندن این اول | باب ویلا یادگیری به عیب یابی و در صورت لزوم جایگزین دفع زباله با ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399
جایگزین کردن یک دفع زباله? خواندن این اول | باب ویلا

یادگیری به عیب یابی و در صورت لزوم جایگزین دفع زباله با ابزارهای اساسی—صرفه جویی در خود را به یک بسته نرم افزاری!

5 Things to Know Before Replacing a Garbage Disposal

عکس: istockphoto.com

آه آه! شما در شیر به نوبه خود تلنگر سوئیچ و پس از ناله خود دفع زباله می رود و سکوت می روم شما با یک سینک پر از تکه. قبل از تماس یک لوله کش به نصب یکی از جدید در نظر بگیرید به جای واحد خود را نسبتا آسان پروژه DIY برای هر کسی که با برخی از تجربه با استفاده از ابزارهای اساسی مانند پیچ گوشتی و انبردست و بتونه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از رفتن به پایین در زیر سینک آشپزخانه.

مرتبط با: 15 چیزهایی که هرگز به خود را دفع زباله

1. مطمئن شوید که دفع زباله است که واقعا شکسته.

اغلب زمانی که یک دفع زباله از توقف کار آن نیست و در واقع در فریتز. وجود دارد دو عیب یابی راه به سعی کنید بسته به اینکه چگونه واحد خطاب است:

 • اگر شما تلنگر سوئیچ قدرت و هیچ چیز اتفاق می افتد, بررسی خروجی معمولا در زیر سینک که در آن از آن آسان است برای پلاگین به طور تصادفی dislodged در حالی که دسترسی به منابع ذخیره شده در این فضا است. اگر دستگاه ایمن وصل در آن امکان پذیر است که ساخته شده در مدار است و افتاد. قرار دادن کمی از دکمه قرمز رنگ در پایین واحد و فشار آن را به تنظیم مجدد مدار. به نوبه خود در اختیار; اگر آن را هنوز هم سکوت و هنوز هم آن زمان برای جایگزینی است.
 • اگر زمانی که شما تکان دادن سوئیچ اختیار موتور hums اما تیغه را در شانس هستند تیغه ها ماجرا. استفاده از یک چراغ قوه به نگاه کردن به واحد. اگر شما نقطه ولگرد ظروف هلو گودال و یا یکی دیگر از انسداد و یا وجود دارد مقدار زیادی از ضایعات لیفی مانند کرفس پیچیده در اطراف تیغه برش قدرت به دستگاه و استفاده از یک چنگال یا جفت انبردست برای بازیابی متخلف مورد. هرگز چوب انگشتان دست خود را به دفع زباله: آن دسته از تیغه های تیز هستند! پس از unclogging دفع زباله آن را روشن کنید و آن را امتحان کنید; اگر آن را هنوز هم تنها hums آن نیاز به جایگزینی.

2. صرفه جویی در پول با جایگزین کردن آن خودتان است.

جدید دفع زباله هزینه می تواند به عنوان کمی تا $50—هر چند که در آن کمتر از قیمت شما کوچک و کم-دستگاه مجهز به احتمال زیاد به مبارزه مخرب بسیار فراتر از نرمترین تکه. در پایان بالا حدود 200 دلار شما قدرتمند و منطقی آرام و لوازم خانگی با فولاد ضد زنگ قطعات که دارای چند سال گارانتی و یک خودکار معکوس شروع به این معنی که تیغه برای اولین بار چرخش در یک جهت و سپس معکوس برای جلوگیری از بسیاری از مشکلات با مربا. برای بسیاری از مردمی دفع زباله در $75 به 100 دلار در محدوده قدرت کافی و طول عمر برای رسیدگی به آشپزخانه معمولی خواسته است.

این صرفه جویی های بزرگ می آیند از استخدام یک لوله کش برای رسیدگی به نصب و راه اندازی. به طور معمول این کار طول می کشد یک زن و شوهر ساعت در هزینه به طور متوسط از $100 در هر ساعت. نگه داشتن در ذهن که اکثر زمان نصب و راه اندازی خواهد شد صرف خیزان پایین برای دسترسی به این منطقه کوچک در زیر سینک آشپزخانه خود, بنابراین اگر شما به عقب نیست تا طولانی و ناراحت کننده ناب شما ممکن است بهتر است با پرداخت یک حرفه ای است.

مرتبط با: 9 نکته برای حفظ خود دفع زباله در شکل بالا

Tips for Replacing a Garbage Disposal

عکس: istockphoto.com

3. این کار نیاز به ابزار اساسی.

به جای از بین رفته دفع زباله, شما نیاز به یک واحد جدید (در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خرید جدید دفع زباله) و برخی از ابزارهای اساسی. در حالی که نصب جزئیات می تواند متفاوت باشد بسته به مدل رایج ترین ابزار مورد نیاز عبارتند از:

 • تخت, سر پیچ گوشتی
 • Philips-سر پیچ گوشتی
 • سوزن بینی انبردست
 • چکش
 • لوله کش بتونه
 • بتونه چاقو
 • چراغ قوه

4. خاموش برق قبل از شروع کار.

همانطور که با هر گونه تعمیر یا تعویض لوازم خانگی طراحی شده توسط برق انجام یک چیز تا زمانی که شما خاموش کردن قدرت. اول جدا و دفع زباله (خروجی است که به احتمال زیاد در زیر سینک آشپزخانه, اما ممکن است بر روی دیوار آشپزخانه). سپس با خاموش کردن برق به دفع زباله سر خود را به خانه اصلی circuit-breaker جعبه (اغلب لوازم خانگی سهام یک مدار با ماشین ظرفشویی). اگر شما مطمئن نیستید که مدار شکن قدرت خود دفع زباله به نوبه خود در اختیار (و یا ماشین ظرفشویی اگر اختیار به طور کامل غیر کارکردی) و تلنگر مدارهای یک به یک تا زمانی که شما ضربه یکی که خاموش دفع.

5. درک اساسی فرایند جایگزینی یک دفع زباله است.

در حالی که این روند می تواند متفاوت باشد بسته به مدل های موجود و جایگزینی آن به طور کلی یک روش نسبتا ساده. روشن کردن فضای زیر سینک آشپزخانه خود و ذخیره کردن یک حوله برای گرفتن هر گونه آب میگذرد. مجموعه ای از یک چراغ قوه در محل به ارائه نور کافی در حالی که شما کار می کنند. سپس دستورالعمل زیر را دنبال حذف اين واحد به دبستان برای نصب جدید دفع زباله:

 1. باز کردن لوله تخلیه–سفت و سخت پی وی سی یا لوله های فلزی است که دارای آب و زمین تا زباله از اختیار را به خانه خود را به سیستم لوله کشی و سپس به لوله ملایم تقلا برای جدا کردن آن از دفع زباله است.
 2. همسر آشپزخانه اغلب ماشین ظرفشویی تخلیه اتصال در حال اجرا به دفع زباله ، اگر چنین است این خواهد بود که یک لوله انعطاف پذیر و معمولا قرار گرفته در بالای لوله تخلیه. باز کردن و یا unclip ماشین ظرفشویی تخلیه اتصال (با استفاده از انبردست اگر لوله کوتاه در محل) و آن را به یک یدک کش به قطع آن را از دفع زباله است.
 3. تعیین محل نصب و استقرار حلقه فلزی نازک حلقه با سه گسترش مدتها در بالای دفع زباله است. با یک دست درک درک و چرخش حلقه عقربه های ساعت در حالی که حمایت از دفع زباله با دست دیگر. آماده: پس از نصب حلقه سست اختیار خواهد آمد و این وسایل می تواند وزن به اندازه 15 پوند است.
 4. باز کردن فلز چرخ لنگر از پایین دفع زباله است.
 5. لغزش مس ارتینگ سیم از زیر سبز پیچ برگزاری آن در محل و سپس unclip دو سیم برق که اتصال خود را از صفحه اصلی سیستم الکتریکی به اختیار. شما ممکن است نیاز خود را سوزن بینی انبردست فشار کلیپ. مجموعه های قدیمی دفع زباله کنار.
 6. حذف لاستیک ضربه محکم و ناگهانی حلقه از داخل نصب و استقرار براکت را فلنج. شما ممکن است نیاز به گوه پیچ گوشتی بین حلقه لاستیک و نصب و استقرار براکت به جابجایی آن است.
 7. قدیمی حذف نصب و استقرار براکت; شما ممکن است نیاز به باز کردن این اما اغلب آن را به سادگی اسلاید کردن.
 8. فشار سینک فلنج (فلز حلقه داخل سینک آشپزخانه خود که گرداگرد باز به تخلیه و دفع زباله) برای نرم کردن آن است. اگر لازم است آن را یک زن و شوهر از شیپور خاموشی نور با یک چکش. آن را حذف با کشیدن آن را به بالا و خارج از نزول از بالا.
 9. گام را از زیر سینک و ایستاده در مقابل خراش و دور از هر گونه پیر بتونه هنوز باقی مانده در اطراف سینک تخلیه خود را با چاقو بتونه.

در حال حاضر شما آماده برای نصب های جدید در اختیار.

 1. در حالی که ایستاده در مقابل نزول اعمال کش بتونه به قسمت زیرین جدید سینک فلنج و سپس دکمه فلنج به جای آن حلقه را پوشش می دهد و باز به آشپزخانه سینک تخلیه. مجموعه چیزی سنگین در بالای فلنج—مانند پیر دفع زباله—به نگه داشتن آن امن در حالی که بتونه سخت شده.
 2. اسلاید واشر لاستیکی که آمد خود را با جدید دفع زباله بر روی جدید نصب و استقرار براکت و سپس پیچ براکت به محل زیر سینک.
 3. ضمیمه جدید نصب حلقه به نصب و استقرار براکت. این ممکن است پیچ در محل و یا ممکن است به سادگی اسلاید به موقعیت در نصب و استقرار براکت.
 4. باز کردن فلز لنگر در پایین جدید دفع زباله است. قلاب لوازم خانگی به خانه خود سیستم الکتریکی توسط تامین مس ارتینگ سیم در قسمت پایین سبز پیچ در پایین دفع زباله و پس از آن کلیپ به سیم برق به دفع تطبیق رنگ سیم به رنگی سیم آجیل در اختیار. به طور کلی رنگ قرمز خواهد بود و سیاه و سفید و یا سیاه و سفید.
 5. اگر شما جدید در اختیار خواهد اتصال به ماشین ظرفشویی, استفاده از چکش خود را به آرامی دست کشیدن از پلاگین های پلاستیکی که در آن ماشین ظرفشویی شلنگ متصل می شود. اگر شما دفع زباله را به اتصال به ماشین ظرفشویی ترک پلاگین در محل.
 6. آسانسور جدید دفع زباله به موقعیت در نصب حلقه و پس از آن به نوبه خود حلقه در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که آن را کلیک به موقعیت و دفع زباله امن است.
 7. مجدد لوله تخليه امن و آن را با پیچ. مجدد ماشین ظرفشویی تخلیه شلنگ, اگر راه اندازی خود را با استفاده از یک.
 8. ایستاده در مقابل نزول حذف وزن از آشپزخانه سینک فلنج و به نوبه خود بر روی آب است. زیرچشمی نگاه کردن در زیر سینک به بررسی کنید که هیچ آب نشت از جدید دفع زباله است. این است که به ندرت یک مشکل اگر شما در زمان مراقبت برای سفت کردن همه پیچ بصورتی پایدار و محکم در طول نصب و راه اندازی.
 9. پلاگین جدید دفع زباله و تلنگر مدار شکن به "در" و موقعیت. این واحد جدید باید قدرت حق و اجرا هموار. تبریک!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن