کره جنوبی به سوخت جامد موشک در معامله عمده با ما

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز سه شنبه گفت: این برنده آمریکا رضایت به استفاده از سوخت جامد به فضا پرتاب وسایل نقلیه یک حرکت است که انتظار می رود برای فعال کردن سئول به راه اندازی آن نظارت ماهواره ها و به دست آوردن فناوری ساخت موشک های قدرتمند.

سوخت جامد ارائه می دهد تحرک بیشتر برای موشک ها و راکت ها و کاهش, راه اندازی, زمان آماده سازی. اما واشنگتن در حال اعمال محدودیت های سخت در سئول استفاده از سوخت جامد به فضا پرتاب موشک از نگرانی های است که می تواند مورد استفاده برای تولید موشک های بزرگتر و ایجاد یک مسابقه تسلیحاتی در منطقه.

در روز سه شنبه کره جنوبی اعلام کرد که سئول و واشنگتن توافق کرده اند که برای تجدید نظر مربوط دوجانبه موشک دستورالعمل برای بلند کردن چنین محدودیت.

Kim Hyun-چونگ معاون ریاست جمهوری مشاور امنیت ملی به خبرنگاران گفت که تمام کره جنوبی موسسات تحقیقاتی و شرکت ها و افراد در حال حاضر به منظور توسعه تولید و دارای فضا پرتاب موشک با استفاده از سوخت جامد.

کیم گفت: تجدید نظر در توافق هنوز میله های کره جنوبی از داشتن یک موشک با برد بیش از 800 کیلومتر (500 مایل). اما او گفت که سئول می توانید بحث در مورد تغییر این محدودیت را با واشنگتن اگر آن را مورد نیاز برای کره جنوبی امنیت ملی است. یک موشک شلیک شده از کره جنوبی با حداکثر طیف وسیعی از 800 کیلومتر است که هنوز به اندازه کافی برای حمله به تمام کره شمالی.

کیم گفت که کره جنوبی هوش و شناسایی قابلیت خواهد بود به طور قابل توجهی بهبود یافته زمانی که آن را به تولید و راه اندازی سوخت جامد موشک برای قرار دادن پایین زمین در مدار ماهواره های جاسوسی به فضا است. او گفت: آن را حس می کند به استفاده از سوخت جامد موشک برای چنین ماهواره ای راه اندازی به دلیل قیمت سوخت جامد است که تنها حدود یک دهم قیمت سوخت مایع.

“ما می توانیم راه اندازی یک کم مدار زمین ماهواره ای از طریق سوخت مایع موشک, اما آن را مانند ارائه یک ظرف از ‘jjajangmyeon’ توسط 10 تن کامیون,” او گفت: با اشاره به محبوب تحویل مواد غذایی در کره جنوبی.

کیم گفت: کره جنوبی و نیروهای نظامی جاسوسی ماهواره در حالی که قدرت منطقه ای باید ده ها تن از آنها را. او گفت: استفاده از سوخت جامد موشک کمک خواهد کرد, کره جنوبی به یک “unblinking چشم” است که نظارت بر شبه جزیره کره در سراسر ساعت.

لی Choon Geun یک موشک متخصص در کره جنوبی سیاست علم و فناوری, موسسه گفت: کره جنوبی می تواند دو یا سه low earth orbit نظارت ماهواره به بهتر نظارت بر کره شمالی. او گفت: سوخت جامد هستند راحت تر به دسته و نیاز بسیار کمتر پرتاب موشک بار اگر آنها ضعیف تر محوری از نیروهای با کیفیت بالا مایع سوخت.

لی گفت: در آخرین معاملات با ایالات متحده آمریکا را نیز اجازه می دهد کره جنوبی برای گسترش فضای توسعه زیرساخت ها و جمع آوری می دانم که چگونه به ساخت موشک است که می تواند پرواز دیگر با بزرگتر کلاهک. کارشناسان می گویند موشک های بالستیک و راکت های ماهواره ای راه اندازی به اشتراک گذاری مشابه بدن موتور و فن آوری های دیگر.

یونگ Changwook های خصوصی کره دفاع از مطالعه فروم توافق کردند که به تکنولوژی تولید سوخت جامد موشک همچنین می تواند مورد استفاده برای ساخت دیگر برد موشک است. او گفت که ایالات متحده به احتمال زیاد توافق در معاملات’ تجدید نظر به تقویت اتحاد خود را با کره جنوبی برای مقابله بهتر با چین است.

کره جنوبی موشک قابلیت تحتانی که از رقیب کره شمالی. در سال 2017, کره شمالی انجام شده سه موشک بالستیک قاره پیما آزمایش به عنوان بخشی از تلاش های خود برای ساخت یک هسته ای-نوک موشک قادر به رسیدن به سرزمین اصلی ایالات متحده. در سال 2013 کره جنوبی موفق شد در کدکن مشاهدهای ماهواره به مدار روی یک موشک لعنتی از خاک آن برای اولین بار اما بخش هایی از این موشک ساخته شد کرد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط HYUNG-جین کیم از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>