لایحه ای را برای ایجاد و شعار Gender-Neutral به اتفاق آرا تصویب شده توسط کمیته

خانه امور جانبازان کمیته تصویب لایحه شنبه که نیاز به وزارت امور کهنه سربازان به اتخاذ یک نسخه از آن بیانیه ما

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

خانه امور جانبازان کمیته تصویب لایحه شنبه که نیاز به وزارت امور کهنه سربازان به اتخاذ یک نسخه از آن بیانیه ماموریت است که طرفداران می گویند که فراگیر تر از یکی که در حال حاضر زینت ترین VA ساختمان.

در اتفاق آرا اعضای فرستاده قانونی که تغییر و شعار از رئیس جمهور آبراهام لینکلن در سال 1865 نقل قول "برای مراقبت از او که باید برن جنگ و بیوه و یتیم" به یک gender-neutral نسخه: "برای تحقق رئیس جمهور لینکلن وعده برای مراقبت از کسانی که" چه کسی باید برن نبرد و برای خود و خانواده و مراقبان و بازماندگان است."

بعدی به عنوان خوانده شده: 'براندون عمل' به نیروهای محرمانه سلامت روانی درمان می شود سنا افزایش

پیشنهاد لایحه H. R. 3010 های "ارج نهادن به همه جانبازان قانون" حمایت با تشکر. کاتلین برنج D-n. y. و حمایت هر دو حزب از 67 دیگر نمایندگان از جمله نماینده کنگره فیل کوچک از تنسی کمیته رتبه بندی جمهوریخواه.

"زنان و تجاوز نظامی اعضای خدمات خدمت کرده اند و قربانی برای کشور ما و آنها همیشه در جواب ندای وظیفه هر زمان که ما rang," برنج گفت: در ارائه خود را به قانون پیشنهادی. "با این حال همانطور که همه ما می دانیم که زمان جنسیتی منحصر به فرد شعار نمی کند به درستی اذعان خدمات خود را و است که به سادگی اشتباه است."

Roe افزود: "[این لایحه را تضمین می کند] که افزایش تعداد زنان خدمت در احساس خوش آمدید, احترام و مراقبت هستند. ... کلمات مهم است."

برنج را معرفی کرده است این لایحه به صورت گذشته دو کنگره چرخه اما تا زمانی که روز شنبه آن را به حال هرگز آن را از کمیته.

و غالبا با استفاده از نسخه های جدیدتر از این شعار طی مراسم رسمی و در مکاتبات. اما آن را نیز در حال حرکت به جلو با برنامه های به جای پلاک با این بیانیه در همه VA گورستان.

و مقامات می گویند که استخدام لینکلن نقل قول به عنوان بخش بیانیه ماموریت فرض "بی طرفی جنسیتی در کاربرد تاریخی و بافت."

در میان دیگر لوایح کمیته تایید شنبه یکی که گسترش واجد شرایط بودن برای گارد ملی و رزرو اعضای فعال کشورهای خود را برای درخواست و وام خانه.

تحت این پیشنهاد با تشکر. مایک Bost, R-Ill., گارد و رزرو اعضای فعال برای پاسخ به بلایای طبیعی و مدنی اختلالات از جمله COVID-19 همه گیر و زندگی ماده تظاهرات می تواند دسترسی به وام مسکن و مزایای. در حال حاضر آنها می توانند تنها در صورتی که تا به حال 90 روز متوالی از فعال خدمات فدرال شده اند و یا اعضای خود را برای مدت شش سال.

"از COVID-19 به سیل و آتش سوزی و ناآرامی های مدنی و اعضای گارد ملی و ارتش ذخایر نشان داده اند که آنها همیشه آماده همیشه وجود دارد,'" Bost گفت: زمانی که او در معرفی این پیشنهاد در اوایل این سال است. "آخرین چیزی که آنها باید به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها می توانند دریافت وام مسکن از VA."

در اوج تماس-یو پی اس برای همه گیر بیش از 41,000 از اعضای گارد ملی بودند حمایت COVID-19 پاسخ. به عنوان از 1 ژوئیه بیش از 37,100 از اعضای گارد ملی باقی مانده فعال در سراسر ایالات متحده به دلایل مختلف.

این کمیته همچنین تصویب اصلاحیه به Bost لایحه که اجازه می دهد و به کاهش وام مسکن هزینه برای خدمات اعضا و جانبازان که خانه های ویران بلایای طبیعی است.

قوانین دیگر فرستاده شده توسط اعضای کمیته شامل یک لایحه که نیاز به تحقیقات برای افشای وضعیت اشتغال پزشکان که در کار و مراکز پزشکی -- کارکنان و پیمانکاران -- در موارد قصور پزشکی و برای بخش برای اطلاع رسانی به بیماران در مورد اساسنامه محدودیت ها و قوانین برای شکايت در کشورهای خود را.

بر اساس این لایحه اگر VA نتواند به دنبال این شرط در ظرف 30 روز بخش خواهد بود مسئول و می تواند شکایت برای اقدامات قرارداد پزشک.

این لایحه H. R. 4526 اسپانسر شده از طرف Rep. مایک لوین D-کالیفرنیا نام برایان چوب خط دریایی سپاه کهنه که به دنبال مراقبت در یک مرکز پزشکی VA برای کمر درد ناتوان کننده و تشخیص داده شد با فشار عضلانی و به خانه فرستاد.

ماه بعد اما شمارش آموخته است که او تا به حال یک برنامه به طور بالقوه کشنده استخوان-خوردن عفونت staph. او در زمینه قصور ادعا علیه و تنها گفته می شود که بیش از یک سال بعد که او و دکتر پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل که به معنای او را به دنبال خود پرونده های حقوقی در دادگاه های ایالتی.

اما در زمان او موفق به دریافت اطلاعات اساسنامه محدودیت ها در ادعای خود تمام شده بود.

"این غیر قابل قبول است که هر جانباز خواهد بود را تکذیب کرد و این فرصت را به دنبال قصور ادعا می کنند با توجه به عدم شفافیت توسط VA" لوین گفت.

قانون گذاران می تواند در نظر گرفتن اقدامات زمانی که آنها بازگشت به واشنگتن در سپتامبر. 8 پس از اوت زنگ تفریح.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: تلاش برای تغییر و شعار باعث گرم ارز در شنوایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب