'جت مراقبت می کند:' 1st زن F-35 نسخه ی نمایشی خلبان می گوید او را با تمرکز بر برتری

سروان. کریستین "Beo" ولف چهره جدیدی از نیروی هوایی ایالات متحده را F-35 Joint Strike Fighter تظاهرات در تیم "

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

سروان. کریستین "Beo" ولف چهره جدیدی از نیروی هوایی ایالات متحده را F-35 Joint Strike Fighter تظاهرات در تیم "" استفاده می شود که تعدادشان کمتر به عنوان یک زن خلبان.

ولف از 388th بال جنگنده در پایگاه نیروی هوایی هیل یوتا خدمت در نیروی هوایی برای نزدیک به یک دهه. اما در حال حاضر به عنوان اولین زن تا به حال به نگه داشتن او کار او می داند که وجود اضافی انتظار برای انجام با برتری و تعالی است.

جزئیات بعدی: این تفنگداران دریایی فقط منتشر شده چگونه به راهنمای در پنهان شدن از دشمن هواپیماهای بدون سرنشین

"بسیاری از مردم [غلط] هنوز هم در مورد هر دو زنان پرواز یا مونث بودن خلبانان جنگنده تمام راه را از بچه های کوچک ... به بزرگسالان," او گفت: در مصاحبه اخیر خود با Military.com. "به طوری که احتمالا مهم ترین بخش این است که آنها به آن را ببینید ... برای آنها را مشاهده کنید که هر چیزی ممکن است."

در همان زمان او گفت: "جت مراقبت می کند اگر شما یک مرد هستید یا زن."

در حالی که متوسط مورد دستاورد ولف که فراخوان ثبت نام "Beo" مخفف مخفف او نمی خواهید به فاش کردن بخشی از یک جامعه منحصر به فرد از زنان نظامی که پرواز پنتاگون برتر -- و گران ترین -- stealth jet.

سروان. کریستین "BEO" ولف F-35A Lightning II, تظاهرات, تیم, خلبان آماده برای برخاست قبل از تمرین پرواز در تپه پایگاه نیروی هوایی, یوتا, Feb. 6, 2020. (نیروی هوایی ایالات متحده/سروان. پوست گوساله و بره سامنر)

وجود دارد 11 فعال-وظیفه زن F-35A خلبانان که از اوایل این ماه با توجه به نیروی هوایی. در مقایسه وجود دارد 286 فعال-وظیفه مرد خلبانان پرواز F-35 در این سرویس است.

نظامی دیگر شاخه های حتی کمتر زن F-35 خلبانان. نیروی دریایی در حال حاضر دارای دو زن F-35C خلبانان -- یک مربی در حمله جنگنده های اسکادران 125 و دیگر F-35C سلاح های استاد مدرسه نیروی دریایی و نیروهای هوایی گفت: اخیرا در یک ایمیل.

دریایی سپاه دارای سه خلبانان زن در حال حاضر پرواز F-35. یک وقت خلبان و استاد خلبان پرواز F-35B در حالی که یکی دیگر از دانشجویان در آموزش خط لوله مگس F-35C با توجه به سرویس سخنگوی سروان یوسف Butterfield.

"در ارتش زنان هستند تعدادشان کمتر به طور کلی گفت:" ولف یک بچه بداخلاق و لوس نظامی که پدرش یک F-15C Eagle خلبان. "این فقط می شود باریک تر و باریک تر به عنوان شما را به خلبان جامعه و سپس خلبان جنگنده جامعه است.

"[اما] من تنها ماموریت به عنوان یک نسخه ی نمایشی خلبان است و برای ما فقط در جاده ها برای نشان دادن F-35," او اضافه شده است.

ولف اذعان می کند که از آن شده است ساده ترین کار با بسیاری از هوا را نشان می دهد لغو میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. هنوز او به آسمان اغلب در تپه به ساعت پرواز و کمک کردن با آموزش که در آن او می تواند.

سابق F-22 Raptor, خلبان, ولف می توانید با استفاده از او skillset پرواز برای مخاطبان در هوا را نشان می دهد و یا برای خارج از کشور اعزام.

"بزرگترین تفاوت این است که فقط تمرکز من," او گفت:.

ولف پرواز آماده مبارزه با نسل پنجم جت حتی به عنوان یک نسخه ی نمایشی خلبان. "این نه محروم کردن. آن را به طور کامل می تواند به جنگ بروید هفته آینده اگر ما می خواهیم آن را به" او گفت:.

نسخه ی نمایشی نشان می دهد به طور معمول شبیه سازی چگونه F-35 می تواند انجام دهد در مبارزه با. "این نوع از پیام ما سعی می کنید برای به اشتراک گذاشتن با همه" او گفت:.

ولف است زودتر نقطه عطف زیر کمربند: او بخشی از نیروی هوایی اولین اسکادران به استقرار F-35A به اقیانوس آرام در سال 2017.

"ما در حال نشستن در Kadena ... گرفتن اینتل به روز رسانی روزانه و وضعیت از هر چیزی در این تئاتر [مانند] اگر کره شمالی در حال انجام چیزی" ولف گفت: در مورد چرخش به پایگاه هوایی در اوکیناوا. "این بود که نه تنها برای F-35 اما برای 34 اسکادران جنگنده که ... اولین عملیاتی نیروی هوایی اسکادران که ما تا به حال" در تپه.

واحد پرواز در کنار دریایی سپاه,' F-35Bs عامل از Marine Corps Air Station Iwakuni ژاپن است.

"به اعلام کند که ما در نهایت به اندازه کافی خلبانان برای پر کردن اسکادران و پرواز جت های خارج وجود دارد وجود دارد و کار برای شش ماه بود واقعا نوع عهد به چگونه به سرعت ما رو اسکادران بالا و در حال اجرا و آماده بودند و ما از درب," او گفت:.

به عنوان او را برای آینده آن نبوده است تصمیم گرفت که آیا او را به واحد آموزش یا آماده مبارزه با واحد های زیر 2020-21 نسخه ی نمایشی تیم فصل. به عنوان خدمات ایجاد صفوف خود را از زن خلبانان ولف گفت که او می خواهم برای دیدن یکی در کنار چرخش -- اما آن چیزی نیست که او انتظار دارد.

"من تنها زن در اسکادران برای سه سال در لنگلی [پایگاه نیروی هوایی ویرجینیا] و پس از آن تنها در اینجا برای یک زن و شوهر سال," او گفت:. وجود دارد در حال حاضر پنج پرواز F-35 در تپه او اضافه شده است.

شده است وجود دارد آهسته اما پیوسته پیشرفت برای زنان برای دیدن مبارزه در جت. ماه گذشته سروان. امیلی "Banzai" تامپسون همچنین از 388th شد برای اولین بار به پرواز F-35A Lightning II در مبارزه در خاورمیانه است.

"اگر ما تنها کمتر از 4 درصد از جامعه پس از آن که رفتن به اتفاق می افتد اما آن را قطعا نمی خواهید به اتفاق می افتد بسیار سریع" ولف گفت: از شکستن موانع در مبارزه با.

در حال حاضر, او گفت که او فقط خوشحال است که بخشی از رشد F-35, جامعه, هر دو به عنوان مربی و نسخه ی نمایشی منجر شود.

"ما تمایل به تمرکز بیش از حد بر این زن از جنبه های. من فقط خوش شانس بود و در این کار" او گفت:.

"ما نگران هستید با داشتن بهترین خلبانان جنگنده که ما کاملا می تواند به جنگ بروید و با دلیل در پایان روز آن را به همه شما در مورد: آیا شما wingman صالح ؟ آنها می توانید زندگی خود را ذخیره کنید? شما می توانید تکیه بر آنها؟"

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی خود را اولین زن F-35 نسخه ی نمایشی تیم فرمانده و خلبان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن