حل شد! بهترین مکان برای خرید لوازم

بهترین مکان برای خرید لوازم حل شد! | باب ویلا

خرید لوازم خانگی در خروجی است که مناسب سبک خود را و بودجه و نصب و راه اندازی و گارانتی نیاز دارد.

The Best Place to Buy Appliances, Solved

عکس: istockphoto.com

س: در شش هفته جدید ما-ساخت و ساز خانه کامل خواهد بود و آماده برای ما به حرکت در, پس با ما باشید در بازار لوازم جدید. به عنوان مستاجرها اما ما هرگز خریداری شده خود ما لوازم قبل از, بنابراین ما می تواند با استفاده از یک کمک کوچک. که در آن بهترین مکان برای خرید لوازم خانگی?

یک: تبریک در حرکت از اجاره به صاحبخانه! امروز شلوغ لوازم خانگی بازار شما باید یک طیف گسترده ای از گزینه های—هر دو آنلاین و در آجر و ملات فروشگاه ها—که در آن شما می توانید فروشگاه انواع لوازم و بر اساس نیازهای شما و بودجه و سبک. اما در علاوه بر این به دستگاه های خود را, شما می خواهید به در نظر گرفتن عواملی مانند تحویل رایگان و راه اندازی, تمدید ضمانت نامه و البته با بهترین قیمت. بهترین مکان برای خرید لوازم خانگی را در اولویت های خود را طوری نگه داشتن خواندن برای 411 است که خرید خود را ساده کنید.

مرتبط: حل شد! بهترین زمان برای خرید لوازم جدید در تخفیف

اگر شما می خواهید برای مقایسه لوازم خانگی آنلاین اما خرید به صورت محلی فروشگاه لوس یا خانه انبار.

هر دو جعبه بزرگ, بهبود صفحه اصلی, مراکز ارائه طیف گسترده ای از محبوب لوازم خانگی مارک های از جمله Maytag گرداب GE و KitchenAid و هر دو ارائه رایگان تحویل و راه اندازی غیر-لوازم گاز در عرض 60 مایل محدوده. اگر شما خرید لوازم خانگی شما نیاز به استخدام یک مجوز لوله کش به نصب خطوط گاز. هر دو فروشگاه نیز پیشنهاد تمدید ضمانت نامه (تا پنج سال) در علاوه بر این به لوازم قدیمی انتخاب و اختیار برای هزینه (زیر 40 دلار). این جعبه بزرگ خرده فروشان بزرگ لوازم خانگی نمایشگاه, اما آنها نمی حمل هر دستگاه شما می توانید سفارش خود را از سایت های آنلاین.

اگر شما به دنبال برای تامین مالی یک منزل پر از “هوشمند” لوازم اتمام سامسونگ.

با خرید به طور مستقیم در سایت سازنده می توانید با انتخاب یک یا دو سال بدون بهره طرح پرداخت. سامسونگ تولید برخی از بهترین “متصل” لوازم خانگی در بازار مانند یخچال که از ویژگی های خانواده Hub (یک صفحه نمایش لمسی پانل است که می تواند مورد استفاده برای نمایش عکس را, لیست مواد غذایی و مرور اینترنت). سامسونگ نیز ارائه می دهد دیگر متصل لوازم مانند ربات خلاء واشر ظرفشویی و خشک کن و هنگامی که شما خرید از این سایت شما می توانید سفارشی را انتخاب کنید لوازم خانگی رنگ مانند سیاه و سفید مات و شامپاین. سامسونگ گارانتی لوازم خانگی محدوده از دو سال برای پوشش کامل تا 11 سال برای قطعات خاص مانند یخچال موتور.

برای خرید لوازم خانگی کوچک, آن را سخت به ضرب و شتم آمازون است.

در حالی که این عمده و خرده فروش آنلاین حمل تعداد محدودی از لوازم خانگی بزرگ آمازون برتری در طیف گسترده ای از لوازم خانگی کوچک آنها ارائه—همه چیز از قهوه و میکسر پایه به هوا fryers و مینی یخچال و فریزر. در هنگام خرید لوازم خانگی در آمازون اتمام لوازم خانگی را رتبه بندی و بررسی برای دیدن آنچه که خریداران دیگر فکر می کنم. در حالی که برخی از مستقل آمازون فروشندگان پیشنهاد تمدید ضمانت نامه و بسیاری از لوازم خانگی کوچک را فقط خود سازنده گارانتی. اگر شما یک عضو از آمازون نخست (118 دلار در هر سال 59 دلار برای دانش آموزان) شما می توانید یک یا دو روز حمل و نقل.

This is the Best Place to Buy Appliances

عکس: istockphoto.com

اگر شما به دنبال لوازم گاز را بررسی کنید بهترین خرید.

در حالی که جعبه بزرگ خرده فروشان را تحویل لوازم و حتی حرکت آنها را به خانه خود را, آنها معمولا ارائه نمی دهد حرفه ای نصب و راه اندازی لوازم خانگی به دلیل اتصال خطوط گاز است که توسط اداره کدهای ساختمان محلی و معمولا نیاز به خدمات مجوز لوله کش. بهترین خرید نه تنها به فروش می رساند طیف گسترده ای از لوازم گاز, اما آنها همچنین پیشنهاد حرفه ای نصب و راه اندازی لوازم گاز. اگر شما کنجکاو در مورد کدهای در جامعه خود را بهترین خرید کمک می کند. فقط تماس 1-888-بهترین خرید (1-888-237-8289) و هرزه خدمات به مشتریان خواهد شد و تحقیقات مورد نیاز در جامعه خود را. بهترین خرید خواهد شد و سپس خود را نصب کنید لوازم جدید در انطباق با این کد. شما همچنین می توانید خرید و تمدید ضمانت نامه (تا پنج سال) بر روی انواع لوازم خانگی.

اگر شما می خواهید برای ذخیره پول, بهترین مکان برای خرید لوازم خانگی در عمده فروشی ،

شما می توانید تخفیف های عمیق در انواع بزرگ نام لوازم از جمله ال جی و سامسونگ و ویرپول اگر شما یک عضو از یک عمده فروشی باشگاه مانند Costco یا باشگاه سام. نه باشگاه ارائه می دهد هر تولید کننده خط کامل از لوازم, اما اگر شما به از را انتخاب کنید یک انتخاب محدود شما می توانید صرفه جویی تا 800 دلار در برجسته مدل های. شما نیاز به خرید عضویت اول: Costco عضویت در شروع $60 و سام عضویت باشگاه در شروع $45. هر دو باشگاه پیشنهاد تمدید ضمانت نامه از طریق میدان تجارت یک Allstate شرکت است که می تواند اضافه کردن به سه سال گارانتی تولید کننده.

اگر شما به دنبال تخصص لوازم اتمام Wayfair.

در حالی که شرکت تجارت الکترونیکی است بهترین و شناخته شده برای مبلمان و محصولات صفحه اصلی Wayfair می کند حمل محدود طیف وسیعی از لوازم خانگی از عمده ایالات متحده تولید کنندگان از جمله سامسونگ و KitchenAid. آن را نیز به فروش می رساند مجموعه ای از لوازم خانگی از تولید کنندگان تخصص در هر دو ایالات متحده و اروپا است. فهرست لوازم خانگی از تولید کنندگان Smeg و Bertazzoni این شرکت آلمانی بلمبرگ و ایالات متحده آمریکا تولید کننده مارول. حمل و نقل رایگان است و خریداران باید این گزینه از خرید و تمدید ضمانت نامه (تا پنج سال).

The Best Place to Buy Appliances with Free Local Delivery

عکس: istockphoto.com

برای خدمات محلی لوازم خرده فروش ممکن است بهترین.

نمی نوشتن محلی فروشگاه لوازم خانگی در جامعه خود را دلیل این که شما فکر می کنم آن را گران تر و یا کوچکتر انتخاب کنید. در حالی که آنها نمی باید قدرت خرید عمده زنجیر کوچک و خرده فروشان مستقل اغلب متعلق به “خرید استخر” که اجازه می دهد تا آنها را به خرید لوازم خانگی در کاهش هزینه ها. شما ممکن است پرداخت هزینه به عنوان کمی به عنوان تنها 25 دلار بیشتر از آنچه که شما می خواهم در یک جعبه بزرگ خروجی اما عمده صعودی مستقل به فروشگاه های لوازم خانگی است که آنها معمولا نصب حرفه ای برای قرار دادن در همه نوع از لوازم و بازگشت به خدمات آنها و در صورت لزوم پایین خط. بسیاری از محلی فروشگاه های لوازم خانگی نیز پیشنهاد تمدید ضمانت نامه.

اگر شما به دنبال به صرفه جویی یک باک با خرید و استفاده از لوازم سعی کنید Craigslist در.

آغاز شده در سال 1995 توسط کریگ نیومن این کشور آنلاین طبقه بندی شده تبلیغات سایت یک پلت فرم رایگان برای خرید و فروش تقریبا هر چیزی از جمله لوازم است. در Craigslist شما می توانید به آرامی با استفاده از لوازم خانگی است که هنوز هم در شکل بزرگ در کسری از قیمت شما می خواهم برای پرداخت جدید, لوازم, اما آگاه باشید که شما باید به خود نصب کنید و نمی توانید یک گارانتی. البته ممکن است که قادر به مذاکره قیمت کمی پایین تر ذکر شده است. در حالی که اکثر فروشندگان در Craigslist و صادق هستند غرایز خود اعتماد کنید و مطمئن شوید که به خواندن و دنبال کردن سایت پیشنهادات خود را برای اجتناب از کلاهبرداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر