Infinite نشان دادن سرباز با اشاره لود تپانچه در دوستان باعث ارتش پروب

یک ویدئو کلیپ گردش در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای اثبات نظامی ایالات متحده نمی تواند استرس سلاح های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

یک ویدئو کلیپ گردش در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای اثبات نظامی ایالات متحده نمی تواند استرس سلاح های ایمنی به اندازه کافی. اما سربازان سابق که در آن نوشته شده می گوید: این همه شوخی و البته یکی که باعث ارتش تحقیقات جنایی.

کوتاه کلیپ ارسال شده در Infinite و دوباره به اشتراک گذاشته شده توسط حساب توییتر @RecruitingTruth نشان می دهد ارتش متخصص قفل اسلاید از یک M9 9mm pistol به عقب به اطمینان حاصل شود آن را روشن و سپس قرار دادن آن در مقابل یک سرباز دیگر که ضبط ویدئو.

"در اینجا شما بروید گروهبان; روشن است" این متخصص می گوید: تبدیل پشت خود را و راه رفتن دور.

جزئیات بعدی: همه گیر ممکن است نیروی ارتش به Pathfinder مدرسه نقل مکان دیگران

سرباز دیگر را نشان می دهد دوربین یک مجله ظاهرا حاوی مهمات درج مجله به تپانچه و سپس میدارد سلاح و منتشر اسلاید به جلو به اتاق زندگی می کنند ،

"چه شما انجام می دهند گروهبان ؟" متخصص می پرسد.

هنوز هم ضبط "گروهبان" و سپس نقاط لود تپانچه در متخصص قرار می دهد که دست خود را به بالا و می گوید: "ایست, ایست, ایست, ایست" او به عنوان بک دور با ترس در چهره اش.

ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی در فورت درام نیویورک بررسی این حادثه در اوایل ماه ژوئن پایه سخنگوی مسلح ، هارولد هاف سوم گفت: Military.com. او گفت: هویت گروهبان با اشاره تفنگ ناشناخته است.

"سربازان ارتش ایالات متحده آموزش دیده از اولین روز در آموزش های پایه احترام به تمام سلاح های گرم," او گفت:. "خدمات نظامی است که یک حرفه مقدس و این ویدیو وحشتناک نیست نشان دهنده ارزش های ما."

Kyle, Benton, متخصص است که به نظر می رسد در این ویدئو تایید به Military.com روز جمعه که او تا به حال نوشته شده آن را برای خود Infinite حساب در ماه ژوئن در اطراف این زمان او به پایان رسید او قرارداد سرویس و چپ ،

بنتون گفت: این فیلم برگزار شد و تپانچه با لود شد ساختگی دور که او گفت: بینندگان می توانید ببینید اگر آنها متوقف کلیپ در لحظه مناسب. سابق پیاده Benton گفت که او تا به حال فیلم بر روی تلفن خود را برای بیش از یک سال انتظار تا زمانی که ترشحات خود را به آن ارسال.

پاسخ او گفت: تا به حال او را شگفت زده کرد: او حذف این ویدئو پس از تهدید نظرات شروع به رول در.

بنتون هیچ غریبه ای به تحریک رسانه های اجتماعی; پس از خروج نظامی او نوشته شده است تعدادی از لحاظ نژادی تحریک آمیز و توهین آمیز نظرات به چندین حساب توییتر و متهم شده بود در یک محلی Antifa سایت توزیع تبلیغات نازی ها در یک زندگی توجه به تجمع در پورتلند اورگان است.

او کاهش یافته است به بحث در مورد پست های خود را و گفت که او تا به حال هرگز شده است مورد بررسی قرار گرفته در حالی که در ارتش برای هر ديدگاه او برگزار شد و تا به حال تنها تبدیل صریح در رسانه های اجتماعی پس از جدا کردن.

بنتون گفت: ارتش محققان رسیده بود به او در مورد Infinite تصویری, اما او کاهش یافته است به صحبت با آنها.

پرسید که آیا این سرباز شده بود مورد بررسی توسط ارتش بیش views حمایت در رسانه های اجتماعی هاف گفت: او می تواند تایید کند که تنها بنتون را تخلیه نمی شد بیش از یک شماره با کد یکنواخت نظامی عدالت است.

اگر او می تواند آن را انجام دهد بیش از بنتون گفت: او نمی خواهد مجدد صحنه فیلم.

"من فقط می خواهم مردم را به متوقف کردن فکر کردن من فرد نگه داشتن تفنگ به طوری که آنها می تواند به توقف تهدید من," او گفت:. "من هرگز فاش کسی بود که برگزاری آن است."

هیچ کس صدمه دیده بود ساخت ویدیو. اما نمی توان گفت در مورد سابق Beaufort, کارولینای جنوبی-بر اساس دریایی سپاه سرجوخه اد گالو) اسپنسر روزانه مراجعه کننده به بازی در اطراف با شخصی handgun قبل از او تصادفا به ضرب گلوله کشته و او هم اتاقی سرجوخه اد گالو) تایلر والینگفورد در تاریخ 12 آوریل 2019 با توجه به U. s. Naval Criminal Investigative Service بررسی است.

روزانه بوده است نوشیدن به شدت در حالی که بازی یک بازی ویدیویی با والینگفورد. در طول بازی روزانه خود را برداشت تفنگ دستی اشاره کرد و آن را در والینگفورد در اذیت کردن راه او گفته محققان. سپس او کشیده ماشه و شات والینگفورد در سر کشتن او.

روزانه بلافاصله به نام 911.

"سلام من متاسفم. من در هوا در ایستگاه بیوفورت. من فقط شات هم اتاقی من. من تا f------ با عرض پوزش. من به طور تصادفی به ضرب گلوله او را."

روزانه بود dishonorably مرخص شد و در حال حاضر در خدمت 69-ماه حکم زندان در نیروی دریایی تثبیت Brig در هنهن کارولینای جنوبی پس از شفاعت گناه در ماه ژانویه به طور کلی دادگاه نظامی به غیر ارادی قتل نفس عمدی تخلیه از یک اسلحه گرم و نقض نظم نظامی.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مربوط به: 'من فقط شات هم اتاقی من': جزئیات جدید منتشر شده در دریایی بازداشتگاه مرگ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن