ارتش تاخیر بیشتر در زمستان پرسنل حرکت می کند اما قصد دارد به کمک مالی استثنا

ارتش ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که کمتر از نیمی از 4500 افسران شده اند برنامه ریزی برای حرکت به تکالیف ج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 اردیبهشت 1399

ارتش ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که کمتر از نیمی از 4500 افسران شده اند برنامه ریزی برای حرکت به تکالیف جدید زمستان امسال خواهد بود و مجاز به انجام این کار در تلاش برای کنترل گسترش از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تصمیم تاخیر ارتش استعداد تراز فرایند (ATAP) برای افسران در زمستان 2021 تغییر دائمی از ایستگاه حرکت چرخه; آنها مجموعه ای به شرکت در آنلاین جدید واگذاری بازار در مارس طراحی شده برای مطابقت بهتر یک مامور استعداد به واحد های مورد نیاز.

ارتش برگزار اولیه آن دور از ATAP از اکتبر تا دسامبر دوچرخه سواری در مورد 14,500 افسران از طریق فرآیند جدید بسیاری از آنها تا به حال برای به تاخیر انداختن برنامه ای برای حرکت در این تابستان زمانی که پنتاگون نهاد forcewide توقف-حرکت سفارش, مارس 13. که سفارش به تازگی تمدید تا 30 ژوئن.

از اواسط ماه مارس ارتش را تایید کرده است در مورد 3,300 استثنا به توقف-حرکت سیاست اجازه می دهد سربازان به حرکت به بعدی خود وظیفه ایستگاه با توجه به پرسنل مقامات.

مرتبط: در اینجا نتایج حاصل از دور اول ارتش جدید واگذاری فرایند

توقف-حرکت نظم پیچیده ATAP روند برای 4,500 افسران برنامه ریزی برای زمستان حرکت چرخه بنابراین بیشتر باید صبر کنید به ارتباط برقرار کردن با واحد و انتخاب شود در دور بعدی ATAP برای تابستان 2021 حرکت چرخه, مقامات گفت.

ATAP طراحی شده است اجازه می دهد تا ماموران برای مشاهده تمام پوزیشن های باز و نمایش خود را به دانش و مهارت و رفتارهای خود را برای کار بالا تنظیمات در حالی که همچنین به واحد فرماندهان نفوذ بیشتری در انتخاب پرسنل پرسنل مقامات حفظ کند.

"این است که یک گام به عقب از ATAP یا مدیریت استعداد اصول" سرهنگ ژنرال توماس Seamands معاون رئیس ستاد ارتش G-1 گفت: در اخیر انتشار اخبار. "این یک بازار چرخه تنظیم به حرکت می کند که مردم به عنوان چند که ممکن است در حالی که حفظ آمادگی."

ارتش پیش بینی حرکت کمتر از 2000 نفر از افسران در طول زمستان حرکت پنجره, مقامات گفت.

ماموران در یک متمرکز انتخاب لیست و یا که در حال حرکت به داخل و یا خارج از حرفه ای دوره های آموزش نظامی مانند ارتش, جنگ, دانشگاه, داده خواهد شد یک استثنا در سیاست و مجاز به حرکت با توجه به انتشار. ماموران با مشکلات مربوط به پزشکی و یا شرایط اضطراری و کسانی که نیاز به ملاقات "G-3 به کارگردانی آمادگی الزامات و اولویت ها" مانند استقرار نیز اعطا می شود استثنا.

افسران که تا به حال شناخته شده است به حرکت از اکتبر سال 2020 به ماه مارس سال 2021 و کسی که واجد شرایط نیست برای یک استثنا خواهد شد شرکت در تابستان سال 2021 ATAP, بازار, انتشار متحده است.

پنتاگون ممنوعیت سفر می تواند کوتاه و یا حتی گذشته توسعه یافته برنامه ریزی شده 30 ژوئن پایان تاریخ, مقامات پنتاگون گفت. پس از اعلام تمدید وزیر دفاع علامت Esper گفت که او در نظر گرفته شده به بررسی ممنوعیت هر 15 روز پس از کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی قبل از ایجاد تغییرات به طور موقت سیاست.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب