وزیر خارجه ایران به میلیون ها نفر بیشتر جانبازان طول عمر رایگان ورود به پارک های ملی

واشنگتن -- سنا تصویب لایحه شنبه به کمک مالی همه جانبازان با سرویس متصل معلولیت مادام العمر رایگان ورود به امر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

واشنگتن -- سنا تصویب لایحه شنبه به کمک مالی همه جانبازان با سرویس متصل معلولیت مادام العمر رایگان ورود به امریکا 419 پارک ملی سایت.

زخمی جانبازان تفریح قانون که در حال حاضر می رود به خانه برای در نظر گرفتن جبران فعلی واجد شرایط بودن استانداردهای پارک ملی عبور می کند. این لایحه اعطای عبور می کند به میلیون ها نفر بیشتر از ایالات متحده جانبازان.

در حال حاضر جانبازان باید 100% از کار افتادگی دائم برای دریافت رایگان مادام العمر ورود. در صورت تصویب توسط مجلس این لایحه اعطای یک پارک ملی و فدرال تفریحی زمین عبور به هر یک جانباز معلول امتیاز از طریق وزارت امور جانبازان.

با توجه به گزارش های اخیر از اداره آمار نیروی کار 4.7 میلیون جانبازان و یا 25 درصد از کل دامپزشکان در ایالات متحده تا به حال یک سرویس متصل ناتوانی در 2019. در مورد 2.09 میلیون تا به حال ناتوانی امتیاز از 60 درصد یا بالاتر این گزارش نشان می دهد. این مشخص نیست که چگونه بسیاری از جانبازان به ترتيب 100% غیر فعال است.

برای سال های جانبازان و کارشناسان ستایش تجارب در طبیعت به عنوان درمانی برای کسانی که رنج می برند از علائم اختلال استرس پس از سانحه.

"تفریح و سرگرمی در پارک های ملی و زمین های عمومی را می توان با ارزش ابزار درمان برای جانبازان با جسمی و روحی زخم به عنوان یک نتیجه از خدمات خود را گفت:" از سوی دیگر ، جان تستر D-Montana. "من شما را به ادامه مبارزه به مطمئن شوید که قوانین ما از خط پایان عبور در کنگره است."

تشکر. رائول رویز, D-کالیفرنیا معرفی این لایحه در مجلس در ماه نوامبر.

"پارک های ملی می تواند اتصال جانبازان ما با طبیعت و افزایش معنوی و روحی و جسمی خوبی بودن" رویز گفت: در آن زمان.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن