SecNav نامزد نقل از نیروی دریایی 'نقایص رهبری در تایید شنوایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای رهبری نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی حل و ف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای رهبری نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی حل و فصل برای بازگرداندن آنچه که او می گوید یک "لکه دار فرهنگ" در پی حمله به کشتی برخورد با مشخصات بالا و حقوقی جنگ و بحث برانگیز شلیک.

Kenneth Braithwaite که در حال حاضر در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در نروژ گفت: در جهت تایید شنوایی در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه که نیروی دریایی بخش در آب مشکل به دلیل "در درجه اول شکست از رهبری است."

بازنشسته نیروی دریایی دریادار با اشاره به چند مجادلات قدمت آن به چربی لئونارد رسوایی فساد که در آن چند لباس شخصی پرسنل در زمان نقد و هدیه در ازای اطلاعات طبقه بندی شده در ایالات متحده حرکات کشتی.

مرتبط با: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید نیروی دریایی منشی انتخاب یک مبارزه با دامپزشک که به دنبال اتحاد جماهیر شوروی Subs

"آیا گلن دریایی, دفاع, کشتی برخورد قضایی اشتباه یا بحران بر یو اس اس روزولت همه آنها نشان دهنده یک شکست در اعتماد افراد پیشرو در خدمات" Braithwaite گفت: سناتورهای.

او به نظر می رسد به موضوع را با اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly را از دست داده و شلیک سروان. برت Crozier این افسر فرمانده در ناو هواپیمابر تئودور روزولت. سفیر گفت که او به عنوان وزیر نمی قرار دادن خود را به پرسنل مهم است.

"من معتقدم که زن و مرد در تمام رده ها باید از این فرصت و باید ایجاد توانایی برای اطمینان حاصل شود که آنها در حال تصمیم گیری منجر به مردان و زنان مناسب است," او گفت:.

Braithwaite رسما نامزد دریافت جایزه در ماه گذشته به بیش از نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی' top رهبری غیر نظامی نقطه. موقعیت خالی بوده است برای بیش از شش ماه هنگامی که وزیر نیروی دریایی ریچارد V. اسپنسر استعفا داد و پس از تلاش برای انجام یک معامله با کاخ سفید در مورد نحوه رسیدگی به این پرونده از بحرانزده سابق نیروی دریایی مهر و موم ادی گالاگر بدون وزیر دفاع ،

اسپنسر شماره 2 Modly خدمت در نقطه ای تا مارس هنگامی که او هم استعفا داد و بیش از دست زدن به او از Crozier را تسکین. Crozier متهم شده بود از ارسال نامه ای به مردم در خارج از زنجیره ای از فرمان هشدار رهبران شیوع کروناویروس در کشتی خود را. این نامه بعد منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل و Modly اخراج کاپیتان قبل از رسیدگی به این موضوع کامل شد.

بیش از 1100 خدمه که حامل باید پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. یکی از این ملوانان درگذشت.

Braithwaite تایید رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley توصیه که نیروی دریایی انجام عمیق تر بررسی Crozier امداد قبل از برقراری او را به عنوان حامل کاپیتان.

"هر زمان که شما با چالش مواجه بود بهتر است برای مکث در نظر گرفتن تمام حقایق و سپس تصمیم گیری درست" Braithwaite گفت. "من آموخته در مدرسه پرواز به عنوان یک جوان هوانورد نیروی دریایی است که هر زمان که هر زنگ یا سوت رفت در کابین خلبان, مهم ترین چیز این بود که نشستن بر روی دست های خود را برای دو ثانیه ... چون پس از آن شما می توانید بررسی مشکل درست قبل از بستن اشتباه سیستم."

اگر تایید Braithwaite گفت: اولویت شماره 1 به عنوان وزیر خواهد بود به "بازگرداندن مناسب فرهنگ در نیروی دریایی ایالات متحده."

"من نمی خواهد می گویند آن را شکسته است." "من فکر می کنم آن مخدوش شده است. من فکر می کنم حوادث در طول چند سال گذشته کمک کرده اند ببینید که رخ می دهد. و اگر من را تایید کرد, من مطمئن شوید که من در آن دوباره."

Braithwaite گفت: او می خواهم مجموعه ای از تن از موقعیت خود به عنوان وزیر نیروی دریایی ترویج نظم و انضباط و توانمند سازی مردم در تمام سطوح در زنجیره ای از فرمان. وی با اشاره به رهبری درس او به عنوان یک افسر جوان را در خود نیروی حرفه ای است که به شکل رویکرد خود را.

"متاسفانه من شاهد بحران در نیروی دریایی قبل از" Braithwaite گفت. "در سال 1989 من روی عرشه ناو هواپیمابر USS امریکا قایقرانی با جنگی آیووا هنگامی که یک انفجار کشته و 47 ملوانان. که به دنبال Tailhook رسوایی. این بود برخی از روزهای تاریک برای این گروه است."

آکادمی نیروی دریایی فارغ التحصیل نامزدی بود گزارش برگزار شده است تا امکان روابط کمبریج Analytica یک شرکت-توقیف انگلیسی, شرکت مشاوره است که جمع آوری اطلاعات شخصی میلیون ها نفر از Facebook کاربران بدون رضایت خود را. Braithwaite را رد کرده است ادعا می کند و نمی خواهد که در صورت هر گونه سوال از سناتورها درباره ارتباط خود را در طول جلسه.

او متعهد به افزایش این حجم از نیروی دریایی ناوگان گفت: 355 کشتی ها حداقل است.

"امیدوارم ما ساخت فراتر از آن," او گفت:.

Braithwaite همچنین گفت که تحت رهبری او نیروی دریایی بخش خواهد ادامه کار به پایان معوق تعمیر و نگهداری کشتی و هواپیما. دریایی سپاه به حال به حفاری هواپیما تعمیر و نگهداری در سال های اخیر پس از استفاده بیش از حد در عراق و افغانستان است. نیروی دریایی استقرار نیز تمدید شده است بیش از کشتی برگزار می شود تا در تعمیر و نگهداری.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی می خواستم یک دانشگاه به مطالعه Co-ed بوت کمپ. هیچ یک از اعمال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب