صرفه جویی 25 ٪ در پنج ستاره B&W 606 و 607 standmount سخنرانان

Bowers & Wilkins در حال اجرا ارتقاء که می بیند پنج ستاره رتبه 606 و 607 standmount سخنرانان افت 25٪. شما م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

Bowers & Wilkins در حال اجرا ارتقاء که می بیند پنج ستاره رتبه 606 و 607 standmount سخنرانان افت 25٪. شما ممکن است بخواهید به عجله بسر می رسانید که این معامله در دسترس است تنها برای 10 روز آینده

Bowers & Wilkins تصمیم گرفته است به گسترش برخی از خبر خوب در hi-fi با طرفداران کاهش قیمت در دو تا از مورد علاقه ما standmount بلندگو.

این 606 و 607 که هر دو با دریافت پنج ستاره از بررسی مورد اعتماد در سال 2019 را دریافت تخفیف 25٪. که می بیند 606 قطره از £549 پوند 409 و 607 از £399 به £299.

در ذهن ما این است که یک معامله بر روی یک جفت از standmounters که در حال حاضر ارائه شده ترک خوردگی ارزش اصلی خود را RRP.

این مقابله است, زمان محدود است. آن را تنها در دسترس از امروز (جمعه 17) به پایان ماه آوریل است. اگر شما شده است حلق آویز کردن در مورد خرید یک جفت از این standmounters اکنون واقعا زمان زیادی برای سرمایه گذاری در یک.

هنگامی که ما بررسی 606 ما آن را به نام به عنوان B&W را "بازگشت پیروزمندانه" با یک بلندگو که کاملا سرگرم کننده گوش و حال "اندازه گیری از بهترین £500-یا-به طوری ایستاده-نصب بلندگو در اطراف".

ما فقط به عنوان مشتاق در مورد 607 زمانی که ما آنها را بعدا در سال 2019. آن را کوچکتر بلندگو است که ارائه یک درس در "سازگاری آهنگی و سرگرمی".

این پیشنهاد را در حال اجرا است در تعدادی از خرده فروشان از جمله غنی برای تلفن های موبایل ارائه می دهد که رایگان تحویل و بعد از تحویل.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن