11 کنسرو سالم را در حال حاضر لذت بردن از بعد

تابستان است و همه چیز در مورد تولید. و در حالی که ما اغلب استفاده از تمام کسانی که میوه و سبزیجات دوم آنها به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 تیر 1399

تابستان است و همه چیز در مورد تولید. و در حالی که ما اغلب استفاده از تمام کسانی که میوه و سبزیجات دوم آنها به خانه از بازار (یا برداشت از باغ) وجود دارد راه ادم به بطری تا تمام کسانی که روشن فصلی طعم برای بعد. می توانید آنها را!

از طریق سحر و جادو از کنسرو شما می توانید حفظ اوج تولید (و گوشت و غذاهای دریایی بیش از حد) و از آن لذت ببرید تا بعد. جایزه: آن را می سازد سرگرم کننده پروژه آخر هفته تمام خانواده می توانید در.

در اینجا 11 از بهترین کنسرو سالم—از میوه مربا به زبانه دار ترشی—آینده خود را خود را با تشکر از شما برای ساخت. اگر شما جدید به روند بررسی کنید ما قابل اعتماد راهنمای کامل برای مبتدیان است که شما می توانید درخواست به پایان هر یک از این دستور العمل (پس نه همه آنها خاص عبارتند از: کنسرو عزل دستورالعمل حذف).

از فروشگاه ما

1. جام جم موز

جام جم ساده ترین چیز شما می توانید با یک دسته از موز رسیده. هم بزنید و آن را به بلغور جو دوسر, هاردکور آن را بر روی نان تست یا مخلوط آن را به نان موز خمیر اضافی ناف-y و پا زدن.

2. زونی پوبلوو کافه ترشی کدو سبز

این ترفند به این مزه تند و شیرین فوق العاده ترد, ترشی کدو سبز از این زونی پوبلوو کافه کتاب آشپزی: یخ-آب نمک سرد.

3. در خانه توت فرنگی با ژله

کلاسیک توت فرنگی ژله برای گرفتن میوه اوج تابستان شیرینی.

4. مادر بزرگ کنسرو گوجه فرنگی

یک دسته از این کنسرو گوجه فرنگی در اواخر تابستان و لذت بردن از تمام شیوه ای از روشن tomatoey ظروف در طول سال.

5. نان و کره شور

این گذشت-پایین دستور العمل خانواده ناخن تعادل شیرین و ترد با تنها مقدار مناسبی شکر و ادویه و vinegary تنگ.

6. شیرین و خوش طعم گوجه فرنگی جم

این مسابقه برنده گوجه فرنگی, مربا, همه چیز در مورد تطبیق پذیری—استفاده از آن به عنوان یک چاشنی برای گوشت کبابی و یا بیش از اندازه آن را در یک قاب (آن را سخت به اشتباه).

7. ترشی مارچوبه

بهترین راه برای گسترش مارچوبه کوتاه فصل ؟ ترشی و آنها را در یک zippy ترکیبی از سفید و سرکه بالزامیک سس گوجه فرنگی و سیر خرد شده و فلفل قرمز پرک, قند و نمک.

8. خربزه جم

این Sicilian جم از انواع ریف—سعی کنید با اضافه کردن وانیل یا زنجبیل یا یک بیت اضافی جیغ شدید و تند مزه لیمو یا آب میوه.

9. ترشی ذرت

یک قطعه از توصیه های اگر شما در حال ساخت این ادویه ترشی ذرت: خرید به اندازه کافی مواد لازم برای یک دسته اضافی. "من ساخته شده آن را یک بار با ذرت تازه و ناپدید شد به طوری سریع است که من بازسازی مجبور به استفاده از یخ زده" نوشت: یک منتقد.

10. مادر بزرگ بهترین مربا تمشک

این مربا تمشک پس از آغاز یک جنگ مناقصه بنابراین شما می دانید آن را به چیزی خاص.

11. Giardiniera (به ایتالیایی ترشی سبزیجات)

"شما می تواند متفاوت باشد سبزیجات بر اساس آنچه شما را در دست داشته اما به دنبال یک تنوع می گوید:" فلورانس-بر اساس cookbook نویسنده Emiko. "مخلوطی از رنگ و طعم دهنده است که یکی از بهترین بخش هایی از این آماده سازی."

مورد علاقه خود را چه کنسرو دستور غذا? در نظرات به ما بگویید!

ارین الکساندر سردبیر دانشیار در Food52, پوشش, پاپ, فرهنگ, سفر, مواد غذایی از, اینترنت, و همه چیز #حمایت. قبلا در مردان, مجله تناسب اندام مردان, Us Weekly, و هرست او در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب