ملوانان تست مثبت برای COVID-19 بعد از های آتش نشانی دنده در سن دیگو کشتی آتش

حداقل دو ملوانان از خاکی حمل و نقل بارانداز " سان دیگو آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از مبارزه با آتش پردازنده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 تیر 1399

حداقل دو ملوانان از خاکی حمل و نقل بارانداز " سان دیگو آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از مبارزه با آتش پردازنده USS Bonhomme ریچارد نیروی دریایی در روز جمعه گفت.

حداقل 27 نفر بودند که در تماس با آنها را قرنطینه می شوند.

نیروی دریایی بیانیه در پاسخ به سوالات مطرح شده توسط چند USS San Diego ملوانان در مصاحبه با سان Diego Union-Tribune. با توجه به ملوانان حداقل پنج ملوانان از کشتی خود را آزمایش مثبت در چند روز گذشته.

ملوانان صحبت ناشناس چرا که آنها مجاز نیست به طور علنی در این باره اظهار نظر.

نیروی دریایی تایید کرد که دو بیمار شد و در صحنه ای از آتش است.

"دو ملوانان حمایت از USS Bonhomme ریچارد آتش نشانی عملیات به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از برگزاری نمایشگاه علائم داد." Cmdr. نیکول Schwegman یک سخنگوی نیروی دریایی.

"قرارداد ردیابی شناسایی 27 تماس نزدیک. تمام تماس های قرار داده شد در رام (محدوديت). نیروی دریایی در ادامه به اجرای COVID-19 کاهش اقدامات برای حفاظت از سلامت نیروی ما."

ملوانان از کشتی گفت: تعداد قابل توجهی از 27 "تماس نزدیک" کار در سن دیگو مهندسی و شامل ارشد گروه پرسنل. این گروه دارای افزایش نیروی انسانی چرخش به پر کردن شکاف سمت چپ توسط کسانی که تحت قرنطینه ملوانان گفت.

با استناد به سلامت حریم خصوصی در قانون Schwegman کاهش یافته است به نظر که قرنطینه و یا که در آن اداره کار می کنند.

یکی USS San Diego ملوان که کمک به مبارزه با این آتش سوزی گفت: Union-Tribune جمعه که صحنه خارج Bonhomme ریچارد طول ارتفاع از آتش بود "هرج و مرج" و در پاسخ ملوانان به طور معمول تعویض و آتش نشانی تجهیزات مانند ماسک و دستکش.

عکس های ارائه شده توسط نیروی دریایی نشان می دهد تجهیزات آتش نشانی شسته و مقادیر.

بیش از 400 ملوانان از 16 سن دیگو-بر اساس کشتی های کمک به مبارزه با این آتش سوزی گفت: Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی در یک کنفرانس خبری جمعه. Gilday بود در سن دیگو تور آتش زده کشتی و دیدار با رهبران آن ملوانان و آتش نشانان که در شیلی بیش از پنج روز است.

با توجه به ملوان که مبارزه, آتش, بسیاری از Bonhomme ریچارد تجهیزات آتش نشانی بود آسیب دیده و یا تخریب شده در شعله های آتش پس از آن ملوانان متکی دنده آورده از همسایه عروق — از جمله " سان دیگو.

نیروی دریایی اعلام کرد که آتش سوزی پردازنده خاموش شد ظهر پنج شنبه. آسیب انجام می شود به کشتی "گسترده" Gilday گفت.

از آن شده است پر سر و صدا چند ماه برای نیروی دریایی آن را به عنوان تلاش می کند تا تعادل خود دفاع ملی ماموریت با نیاز به نگه داشتن ملوانان سالم در میان یک بیماری همه گیر.

سن دیگو-بر اساس ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود کنار در گوام به مدت دو ماه در اوایل سال جاری به عنوان ویروس به تقریبا 25 درصد از آن از 5000 نفر خدمه این ادعا زندگی یکی از آنها است. پس از آن شلیک روزولت کاپیتان سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly مشتعل سیاسی طوفان به پایان رسید که با Modly استعفای روز بعد.

سرنوشت Bonhomme ریچارد است تا در هوا. Gilday گفت: او معتقد است که 22 ساله کشتی را می توان تعمیر کرد اما او مطمئن نیست که باید باشد. یک ارزیابی آسیب ها هنوز کامل نشده است

نیروی دریایی آتش تیم انتظار می رود برای ادامه برای چرخش از طریق Bonhomme ریچارد در طول تعطیلات آخر هفته انجام آتش ساعت و بازرسی کشتی ملوانان گفت.

این مقاله نوشته شده توسط اندرو دیر از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن