و به راه اندازی مجدد در فرد ناتوانی امتحانات در برخی از امکانات

Department of Veterans Affairs امکانات خواهد شد در شخص از کار افتادگی و جبران امتحانات در 20 مکان در هفته های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 خرداد 1399

Department of Veterans Affairs امکانات خواهد شد در شخص از کار افتادگی و جبران امتحانات در 20 مکان در هفته های آینده, تلاش برای رسیدگی به یک پرونده است که تقریبا دو برابر از زمان آغاز سال است.

VA مقامات جمعه اعلام کرد که انتخاب امکانات آغاز خواهد شد تماس با جانبازان به برنامه آزمون خود را در حالی که مورد نیاز هستند به عنوان بخشی از ادعای ناتوانی فرآیند تعیین صلاحیت و رتبه بندی.

بیشتر بخوانید: VA ارزیابی خسارت به ستاد پس از تظاهرات خشونت آمیز

یک لیست از مراکز پزشکی را می توان در یافت و وب سایت.

همانطور که از هفته گذشته انباشت امتحانات رشد کرده بود از 64,000 در ماه نوامبر گذشته به 114,000. Paul Lawrence, VA وزیر مزایای گفت: خانه نظامی, ساخت و ساز, جانبازان و امور مربوط به سازمان تخصیص فرعی در پنج شنبه که رشد مربوط به کار اختلالات ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

"ما می دانیم که چگونه به درایو آن را به پایین. ما افتخار این را. تیم ما این است که خجالت می کشم. ما می خواهیم برای باز کردن تا رسیدن به [جبران و فرد] امتحانات انجام می شود و به عقب بر گردیم به آن بسیار کم تعداد" لارنس گفت.

20 سایت که در آن چهره به چهره امتحانات را راه اندازی مجدد برخی از حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر در VA سیستم مانند White River Junction, ورمونت که در آن مرکز پزشکی به کار گرفته شده 12 مورد و دو مورد مرگ و میر و هانتینگتون غرب ویرجینیا با 10 مورد و یک مورد مرگ.

VA ادامه داد: نیاز به فرد در امتحانات از طریق مارس اما متوقف انجام آنها در مارس 3, در مورد زمان چندین جانبازان شکایت بیش از نیاز است که حضور آنها و به بخش منتقل شده به پزشکی از راه دور برای سلامت معمول قرار ملاقات.

لارنس گفت که مزایای شعبه "به دنبال سرب" از جانبازان اداره بهداشت و درمان است که متوقف اکثر غیر اورژانس در سلامتی فرد, قرار ملاقات مارس 2.

در یک بیانیه VA وزیر رابرت Wilkie گفت: این تصمیم برای از سرگیری پزشکی امتحانات ساخته شده بود با ایمنی جانبازان و کارکنان در ذهن است.

"ما قرار داده اند و مجموعه ای قوی از اقدامات در محل برای اطمینان از ارائه دهندگان خدمات پزشکی با خیال راحت می توانید انجام این معاینات" Wilkie گفت.

جانبازان حضور در قرار ملاقات خود را می توانید انتظار COVID-19 نمایش است که شامل درجه حرارت چک و سوال در مورد ارتباط با دیگران و مورد نیاز خواهد بود برای محدود کردن تماس فیزیکی عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک.

اگر یک جانباز نیست راحت رفتن به یک قرار ملاقات در یک VA مرکز درمانی آنها می توانند برنامه ریزی مجدد "بدون تاثیر به ناتوانی های خود را ادعا می کنند" با توجه به VA.

جانبازان انتظار خود را از C&P امتحانات که بیماران در یکی از 20 امکانات ادامه خواهد داد دیده می شود از طریق پزشکی از راه دور, و یا خود را به بازرسان ممکن است نقد و بررسی های موجود در پرونده های پزشکی برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل یک ادعا است.

و گفته آنها را گسترش لیست که شرایط اجازه می دهد.

در جلسه پنج شنبه, Lawrence تحت فشار قانونگذاران برای تصویب قانون او گفت کمک خواهد کرد و کاهش تعداد backlogged امتحانات شامل اجازه می دهد بخش به پزشکان توانایی دیدن بیماران در سراسر خطوط دولت و اجازه دادن به دیگر ارائه دهندگان مانند پرستار پزشکان انجام امتحانات.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: VA صرف کمتر از یک هشتم از آن اورژانس همه گیر بودجه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن