مرد سعی در فروش وجود ندارد ماسک های صورت برای, VA در $750 میلیون طرح فدرال می گویند

آتلانتا-یک آتلانتا مرد, گیر افتاد, توجه بازرسان فدرال پس از او به اتهام تلاش برای کلاهبرداری از وزارت امور سر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

آتلانتا-یک آتلانتا مرد, گیر افتاد, توجه بازرسان فدرال پس از او به اتهام تلاش برای کلاهبرداری از وزارت امور سربازان بازنشسته از $750 میلیون با ارائه به فروش میلیون ها نفر از ماسک های صورت که وجود ندارد.

کریستوفر parris در 39 دستگیر شد جمعه در یک سیم اتهام تقلب در ادعایی coronavirus طرح وزارت دادگستری گفت: در انتشار اخبار. او را متهم به تلاش برای فروش 125 میلیون ماسک ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی به VA در ازای زیادی در صف مقابل پرداخت.

او چندین نمایندگی های کاذب به منظور متقاعد کردن و به منظور 125 میلیون تنفسی ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی انتشار گفت. کل هزینه برای این تجهیزات بیش از $750 میلیون.

Parris در وعده داده است که او می تواند به دست آوردن میلیون ها نفر از واقعی 3M ماسک از کارخانجات داخلی از انتشار گفت. او را متهم به دانستن است که تحقق آن وعده غیر ممکن خواهد بود.

او همچنین متهم است که ساخت مشابه کاذب نمایندگی به اشخاص دیگر در تلاش برای فروش وجود ندارد و تجهیزات به دولت, انتشار گفت.

"ما به شدت دنبال کلاهبرداران که بهره برداری از COVID-19 pandemic به پول" دادستان کل ویلیام Barr گفت: در انتشار. "به این مورد نشان می دهد که حتی فراتر از هزینه های معمول در ارتباط با غیر قانونی رفتار COVID-19 کلاهبرداری منحرف کردن دولت از زمان و منابع و جلوگیری از خطر خط مقدم پاسخ دهندگان و مصرف کنندگان را از به دست آوردن تجهیزات آنها نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر."

Parris در, به نظر می رسد قبل از ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال گرجستان روز جمعه که در آن به او دستور داده شده بود تحویل به ناحیه کلمبیا به چهره خود را شارژ.

اگر محکوم خواهد parris در چهره تا 20 سال در زندان فدرال و یک 250.000 دلار خوب است. این مورد مورد بررسی قرار گرفت و افسر بازرس عمومی و امنیت داخلی.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط Zachary هانسن از Atlanta Journal-Constitution بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 The Atlanta Journal-Constitution. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب