وارد باب ویلا را در سال 2020 قابل حمل فر پیتزا سادگی با Gozney امروز!

وارد باب ویلا را در سال 2020 قابل حمل فر پیتزا سادگی با Gozney امروز! - باب ویلا روز طولانی از تابستان در ای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399
وارد باب ویلا را در سال 2020 قابل حمل فر پیتزا سادگی با Gozney امروز! - باب ویلا

روز طولانی از تابستان در اینجا و با دماهای گرمتر می آید فریب فضای باز ناهار خوری. هر زمان از سال در, پیتزا خانواده, مورد علاقه, به همین دلیل است که ما به همکاری با Gozney Roccbox جهان تنها رستوران درجه قابل حمل, هوای آزاد, فر پیتزا.

این ماه ژوئیه (12:00 p. m. 15 ژوئیه سال 2020 از طریق 11:59 صبح اوت 15, 2020) را وارد کنید ما سادگی روزانه برای یک شانس برای برنده شدن یک Gozney Roccbox portable فر پیتزا. چهار برندگان را دریافت Gozney Roccbox به ارزش 499 دلار برای استفاده شخصی خود و لذت بردن است. مقدار زیادی از دلایل به جشن و شام خوردن در این تابستان.

ساخته شده با استفاده از همان طراحی مهندسی و مواد حق بیمه به عنوان Gozney حرفه ای کوره به در خانه نسخه دارای ضخامت سنگ کف و متراکم عایق برای اطمینان از حفظ گرما و پخت و پز قوام. منحصر به فرد نورد شعله می رسد تا 950°F / 500°C است که به معنی شما لذیذ کیک می توانید طبخ فقط در 60 ثانیه.

در دقیقه طبخ در ثانیه – Gozney Roccbox طراحی شده است برای مبتدیان مشتاق با همان مراقبت و کیفیت به عنوان کوره های مورد استفاده توسط پیشرو سرآشپزها و رستوران ها در سراسر جهان است. چه چیزی می تواند بهتر ؟ رستوران با کیفیت پیتزا در خانه.

در اینجا پنج دلیل مردم عشق خود را Roccbox:

  1. رستوران درجه: ساخته شده با مواد حق بیمه و نتایج حرفه ای در ذهن Gozney Roccbox نیز آسان برای استفاده و به زیبایی طراحی شده است.
  2. قابل حمل: با ساخته شده است در دماسنج جمع شدن و انفصال گاز سوز Gozney Roccbox است که آسان به حمل و نقل و جمع آوری و ذخیره.
  3. حرارت بالا: اتاق درونی می رسد تا 950°F حصول اطمینان از حداکثر گرما حفظ و سازگار ،
  4. گاز یا چوب سوخت: ارائه راحتی و گاز و سنت از چوب آتش Gozney Roccbox همراه با یک گاز سوز به عنوان استاندارد و گزینه ای را برای خرید یک انفصال چوب سوز به عنوان یک اضافی و لوازم جانبی.
  5. امن لمسی: بیرونی سیلیکون پوست همراه با انبوه عایق را Gozney Roccbox خانواده دوستانه گزینه کاهش خطر سوختگی پوست است که اغلب می تواند رخ دهد با فلز سالم کوره.

تام Gozney است که طراح و مبتکر پشت Gozney نام تجاری که در حال حاضر تولید جهانی در محدوده تجاری و مسکونی پیتزا کوره. آنچه در آغاز به عنوان یک مرد تلاش برای خانه مناسب-پیتزا پخته شده منجر به جهانی طیف وسیعی از چوب و گاز از کار اخراج کوره که دوباره تعریف کردن آنچه که می توان در خانه.

به عنوان Gozney تیم رشد کرده و نوآورانه طراحی و کیفیت غیر قابل انعطاف و سادگی استفاده آشپز خانه باقی مانده در هسته ماموریت خود را. امروز تام و Gozney تیم همچنان به فشار طراحی مرزهای ترکیب طراحی بی انتها و فن آوری جدید برای ایجاد آتش و سنگ پخت و پز ساده برای همه و تغییر راه ما در خارج از منزل طبخ.

را وارد کنید امروز!

وارد باب ویلا را در سال 2020 قابل حمل فر پیتزا سادگی با Gozney روزانه برای افزایش شانس خود را از برنده شدن در یک رستوران درجه قابل حمل فر پیتزا.

باب ویلا را در سال 2020 قابل حمل فر پیتزا سادگی با Gozney (این "قرعه کشی") است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 600 B St Ste 300 سن دیگو کالیفرنیا 92101("حامی"). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط Gozney (این "جایزه دهنده"). قرعه کشی متشکل از چهار (4) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق ("و") در 15 ژوئیه سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در تاریخ 15 اوت سال 2020 (این "قرعه کشی دوره"). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب