روسیه جنگنده جت فعالیت در لیبی بخشی از بزرگتر تاثیر مبارزات انتخاباتی به طور کلی می گوید

تجمع روسیه جت های جنگنده در لیبی ساخته شده است که مقامات ایالات متحده نگران آن است که روسیه در نظر دارد برای تشدید آن جای پایی در منطقه مشابه به راه آن بود و با آن مبارزه هوایی در سوریه با توجه به بالا به طور کلی.

صحبت با خبرنگاران در طول یک تماس پنج شنبه, ژنرال جفری Harrigian سر از ایالات متحده آمریکا نیروهای هوایی اروپا-آفریقا گفت: مسئولان به ویژه مشکل که مزدوران بی تجربه می تواند پرواز جت که ممکن است باعث غیر ضروری خسارت های ناخواسته اگر خلبانان در حال انجام بمباران در مناطق پر جمعیت.

جزئیات بعدی: برای 1 بار در دهه سرباز زن کامل SF آموزش

“این به طور طبیعی در ذهن من موجب برخی نگرانی ها در خصوص هنگامی که شما صحبت در مورد تلفات افراد ملکی” Harrigian گفت.

ایالات متحده آفریقا فرمان صبح روز پنج شنبه منتشر شده بود تصاویر ماهواره ای اثبات MiG-29 Fulcrum و Su-24 Fencer هواپیماهای جنگنده شده اند عامل در لیبی حریم هوایی. آنها همچنین نشان داد که روسیه ساخته “Spoon Rest” تلفن همراه سیستم رادار هشدار دهنده زود هنگام آنجا مستقر شده بودند.

“USAFRICOM است شواهد عکاسی از یک هواپیما مصرف کردن از امام Jufra لیبی; یک MiG-29 بود همچنین عکس عامل در مجاورت شهر سرت لیبی” با توجه به AFRICOM انتشار.

در ماه مه AFRICOM اول, مشاهده هواپیماهای جنگنده پس از رسیدن در لیبی از یک پایگاه هوایی در روسیه پس از ترانزیت سوریه “که در آن ارزیابی آنها repainted برای استتار خود را به مبدا.”

تعداد جت در منطقه در حال حاضر از جمله میگ-23s است که در “بالا گی” Harrigian اضافه شده است.

“به عنوان نشان داد و با انتشار این عکس امروز آنها در ادامه به ساخت و در آنچه که من اسمش قصد خود را به یک درک بهتر از درجه دامنه” Harrigian گفت. “[آنها] به دنبال اهرم کسانی که مبارزان در یک شیوه ای است که در نهایت می تواند تاثیر گسترده تر نتایج است که می تواند رخ دهد وجود دارد.

“نگرانی من این بوده است که روسیه باید افزایش دائمی تر و جای پای آنها به عنوان نشان داده اند با آنچه که آنها انجام داده اند, در سوریه, که به طور قابل توجهی از نگرانی های امنیتی به حالت پهلو به جنوب” او گفت:.

روسیه شبه نظامی فعالیت در لیبی شده است تا حدودی انجام شده توسط واگنر, گروه, مقامات ایالات متحده اشاره کرده اند. دولت با حمایت نظامی خصوصی پیمانکار است که تصور می شود متعلق به oligarch روسیه یوگنی Prigozhin که دارای روابط نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

روسیه مزدوران گرفته اند کنار موسوم به ارتش ملی لیبی (LNA) به رهبری خلیفه Haftar سابق لیبی فیلد مارشال زندگی می کردند که برای نزدیک به دو دهه در آمریکا به دست آورد و به تابعیت آمریکایی. LNA دارای نوسان در مقدار شرق لیبی اما به تازگی دچار یک سری از موانع در طولانی متوقف شده اقدام به طرابلس از سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA).

Harrigian گفت: ایالات متحده است ارائه اطلاعات به GNA نیروهای در این زمان. در مورد “هر گونه تجمع یکپارچه دفاع هوایی از یک سطح به هوا موشک قابلیت ما را دیده اند هر که تا کنون,” او گفت:.

“آنچه که ما در حال دیدن بازی کردن در آفریقا است که واقعا بیشتر در امتداد خطوط قدرت های جهانی رقابت” Harrigian گفت گروه های افراطی و فعالیت را تشکیل می دهند طیف وسیعی از پویا نیروهای عملیاتی در سراسر این قاره است.

هدف این است که برای خود آفریقایی شرکای باقی می ماند سازگار با آمریکا و تبدیل شدن به نه متکی بر دشمن, منابع, او گفت:.

“این مهم است که به عنوان ایالات متحده, ما باقی می ماند درگیر در سطح مناسب و به دنبال فرصت های است که اجازه می دهد تا ما را به رقابت در یک شیوه ای است که پشتیبانی از شرکای ما” Harrigian گفت.

“همانطور که ما در سراسر این قاره آن را برای رفتن به یک کمی متفاوت در سراسر مناطق مختلف اما ما نیاز به به رسمیت شناختن است که رقابت وجود دارد اتفاق می افتد وجود دارد و ما باید در این بازی است.”

— ریچارد Sisk کمک به این گزارش.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: روسیه می فرستد پیشرفته جت های جنگنده به بازگشت مزدوران در لیبی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im